Jump to content

Ce telefon mobil ai?


Mr.Robot
 Share

Recommended Posts

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: LG Optimus L5
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 100
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: LG
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.0
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:
LG Optimus L5 este un telefon deloc fitos destul de frumusel cu o versiune de android putin mai inapoiata si anume Android 4.0, are o camera de 5 mpx cu blitz foarte foarte folositor ca si lanterna pe timp de noapte. Cum am mai spus nu este un telefon fitos avand un procesor de 800 mhz ...

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S3
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Tot un samsung, cu clăpiță.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android Jelly Bean, versiunea 4.1.2
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Este un telefon foarte fiabil, nu se blochează, nu are buguri, nu se închide/deschide singur, nu fluieră atunci cînd primești un mesaj și poți rula orice joc pe acesta.

https://www.google.ro/search?q=poze+s3&biw=1600&bih=809&tbm=isch&imgil=6oIkg-h6VGFzGM%253A%253Bl4kpeBg7jrUpfM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.oradeahub.com%25252Fanunt%25252Fdetalii%25252F7120603%25252FVAND-SAMSUNG-GALAXY-S3-1000-LEI.html&source=iu&pf=m&fir=6oIkg-h6VGFzGM%253A%252Cl4kpeBg7jrUpfM%252C_&usg=__kvBnc4SuA4UI5p5_Bx5YRLp79iY%3D&ved=0CDYQyjc&ei=ub9xVO27Fee7ygPK54D4Cw#facrc=_&imgdii=_&imgrc=6oIkg-h6VGFzGM%253A%3Bl4kpeBg7jrUpfM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.oradeahub.com%252Fanunturi%252F7120603.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.oradeahub.com%252Fanunt%252Fdetalii%252F7120603%252FVAND-SAMSUNG-GALAXY-S3-1000-LEI.html%3B640%3B427

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: LG Google Nexus 5
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia
6310i
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent : LG
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 5.0 (L)
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:
http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S3 MINI VE
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nu imi aduc aminte, cred ca un Nokia 6310 si eu ca tot omul.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent : Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.4.2 KitKat
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Este un telefon bun, detalii aveti aici: https://www.youtube.com/watch?v=EvYQz1u3Nww

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent Samsung Galaxy SIII 9301i Neo Edition
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Un motorola
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android KitKatt
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Nu s-a blocat deloc, toate jocurile merg stas pe el.

http://www.android.gs/wp-content/uploads/2014/09/442014103050AM_635_samsung_galaxy_s3_neo-600x340.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: LG Optimus 5
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Nokia 1200
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent LG
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este foarte bun, pot face poze clare, inregistrari nelimitate, are toate calitatiile, merge orice joc.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Allview V1 Viper 16Gb
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Telit, sincer nu mai stiu exact ce model.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Allview
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android 4.4.2 KitKat
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Orange, dar in trecut am avut si Cosmote/Vodafone
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Sincer, chiar daca multi se uita urat cand aud de Allview, firma romaneasca deci prost, sincer sunt foarte multumit de el. Pozele sunt chiar ok, video-uril filmate se vad exceptional, si ma pot uita fara lag la filme full HD. Deci parerea mea, decat sa dai 15-20 milioane pe unul cu brand cunoscut, mai bine cumperi un allview sub 1000 lei.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: iPhone 6
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Nokia 1200
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Apple
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil iOS 8.0.3
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este foarte bun din toate punctele de vedere dar am luat o țeapă uriașă de la Orange cu el și ași da înapoi dacă ași putea, l-am luat după 5zile de la apariția sa în Orange SHOP Alba-Iulia și a fost foarte costisitor ... 1.200lei și abonament 41euro pe 2 ani...

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Serioux RM X401
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 1100
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Serioux
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil:Android 4.2.2
5. Ce retea de telefonie folositi (optional):Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este foarte bun din toate punctele de vedere, scoate poze foarte clare, merge destul de bine si nu este nici foarte scump. http://imgur.com/xHMxCnl

Edited by HeLpErr
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S 2 Plus
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Sony Ericson 880i
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este foarte bun, pot face poze clare, are toate calitatiile, merge orice joc. si il recomand oricui , avand o camera de 8 mp si 2 pe fata scoate niste poze destul de bune

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent - In prezent detin un telefon foarte bun dupa parerea mea si anume un Nokia Lumia 520
2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Pff, pai cred ca primul meu telefon a fost un Mottorola cu clapeta, insa nu pot spune exact ce marca pentru ca a fost acum mult timp si nu eram nici foarte atasat de acel telefon
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Cum am spus si mai sus este marca Nokia. Toate telefoanele Nokia care le-am avut s-au comportat exceptional si sunt si rezistente. O gama de telefoane cu o fundatie foarte bine consolidata
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Nokia Lumia 520 dispune de un sistem de operare extrem de eficace si anume Windows 8, insa a aparut si update-le pentru Windows 8.1 care este excelent.
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Telekom, fostul Cosmote, sunt pe reteua asta cred ca de cel putin 6 ani
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta - Cateva cuvinte despre acest Lumia 520. Pai pot sa spun ca este genial telefonul. Il am doar o luna jumate insa e clar ca nu are de gand sa faca probleme. In primul rand aspectul telefonului este simpatic si simplu in acelas timp. Un punct forte extrem de bun al aparatului este bateria, aceasta avand o durata de viata destul de lunga, cel putin mie asa mi se pare. Sa va dau si un exemplu, cand asculti muzica sau vorbiti la telefon, bateria nu se descarca. Memoria interna e de 8GB si i se poate asa un card de memorie de 64GB maxim. Din nou, ce-mi place foarte mult la el, ecranul, destul de maricel si foarte foarte sensibil reactionand chiar si daca porti manusi. Per total e cel mai bun telefon pe care eu l-am avut pana acum si chiar cred ca Windows 8 este mai bun decat Android chiar daca multi neaga acest fapt. O sa va las si cateva poze cu telefonul ca sa va faceti o idee despre el. Sper ca am descris cam ce este mai important la el. Aa si am uitat sa precizez: are un procesor dula core de 1g Hz si RAM de 512. Ruleaza jocuri destul de mari pe el, asa ca se merita

http://postimg.org/image/lgec95vud/

http://postimg.org/image/4sgtdbg77/

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Detin un telefon Huawei Ascend P6.
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Primul meu telefon mobil nu mai stiu chiar sigur care a fost, dar daca imi aduc bine aminte a fost un Sony Ericsson daca nu ma insel.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Huawei Ascend P6
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android.
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Sunt pe abonament ( Vodafone )
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Stilat si elegant, Huawei Ascend P6 are o grosime de numai 6.18 milimetri, un ecran de 4.7 inchi si cu un procesor quad-core K3V2E de 1.5 GHz, fiind o adevarata bijuterie in arena smartphone-urilor.

Noul Ascend P6 are o camera foto de 8 MP, dotata cu tehnologia IMAGESmart Auto Scene Recognition, care ajuta utilizatorul in cele mai dificile scenarii fotografice. Terminalul ajusteaza automat contrastul, culoarea si lumina pentru o varietate de situatii: innorat, lumina de fundal, soare sau interior. In plus, camera frontala de 5 MP captureaza portrete fara efort si fara defecte, gratie functiei 10-Level Facial Enhancement incorporate.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent:Detin Vodafone smart 4
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia c2
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Vodafone smart 4
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobilAndroid.
5. Ce retea de telefonie folositi (optional)Vodafone.
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Este destul de rezistent si usor avand in vedere ca a cazut de la etajul 3, aplicatile merg destul de bine insa lasa de dorit camera.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S 2 Plus
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Sony Ericson 880i
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este foarte bun, pot face poze clare, are toate calitatiile, merge orice joc. si il recomand oricui , avand o camera de 8 mp si 2 pe fata scoate niste poze destul de bune

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Orange Hiro

2. Care a fost primul vostru telefon mobil ZTE Racer 2

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Alcatel

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android 4.2

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Telekom

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul este genial,captura foto este extraoridinara, reglandu-si singur luminozitatea,facand niste poze frumoase. Singurul defect al telefonul este acela ca atunci cand stochezi foarte multe aplicatii,fisiere,imagini etc. incepe sa se miste greu la fiecare actiune pe care o facem. In rest telefonul nu este nici scump,dar este foarte bun.

http://m.imgur.com/MTUjQL5

Edited by DerecK cu K mare
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy Note 2.
2. Care a fost primul vostru telefon mobil?: Un Samsung cu sine, chiar nu stiu cum se numea. GT nu stiu cum.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung.
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Se misca bine, pozele sunt foarte bune, sunetul foarte bun, dar am avut unele probleme cu antivirusul, iar acesta imi inchidea jocurile in timp ce ma jucam, dar acum am rezolvat.

Click!

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Allview A4 You
2. Care a fost primul vostru telefon mobil?: Xperia x10 mini
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Allview
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange , Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Un telefon foarte bun pentru 200 lei , se misca bine bateria tine o zi , memorie e de 4 Gb din care ai doar ~600 mg pentru aplicatii , ecranul e de proasta calitate in rest e ok.. poza.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S5
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 3310
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.4.2 KitKat
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Telekom
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Ecran 5,1" (1920x1080) Full HD AMOLED Corning Gorilla Glass 3 | Camera pe spate de 16MP si pe fata de 2MP | Snapdragon Quad-Core 2.5GHz CPU | Android 4.4.2 (KitKat)

 

Poze: Click

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: iPhone 5
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Alcatel OT 311
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Apple
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: iOS 7.1
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Digi
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:

Un telefon exceptional, precum orice alt iPhone. Chiar daca deja s-a invechit nu prezinta urme de lag, merge totul ca in prima zi. Minusurile sunt putine: clasica problema de cojire a ramei, am mai observat ca la majoritatea iPhone-urilor 5 se lasa ecranul intr-un colt (este un defect din fabrica, se schimba la garantie fara probleme si nu afecteaza cu nimic) si precum la un 3GS de pe vremuri am avut problema cu incarcatoarele. Bateria ii tine cu ora maxim doua mai putin decat unui S4, S5, deci o durata oarecum normala. De dimineata pana seara la 23,24 il descarc complet, la scoala folosind datele mobile. Design-ul este demential (chiar daca vreau sa imi achizitionez un iPhone 6, imi place mai mult designul 5-ului) marimea sa mica nefiind un - deoarece am avut inainte un Note si sunt satul de telefoane mari. Ii acord un 9,5 -> Poza

Edited by Balthasar
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: iPhone 4S
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Samsung Galaxy Mini 2.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Apple.
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: iOS
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Vodafone.
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Merge perfect, CLXLSbh.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Ce telefon mobil detineti in prezent : Samsung Galaxy S2

  • Care a fost primul vostru telefon mobil : Primul meu telefon a fost nokia acela cu antena.

Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung Galaxy S2

Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android, versiunea 4.0.4. avea dar i-am modificat softul putin.

Ce retea de telefonie folositi (optional) - Lebada. ( Cartela Germana)

Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta

200px-Samsung_Galaxy_SII.png

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent Samsung Galaxy Young
2. Care a fost primul vostru telefon mobil Nu mai stiu
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) -
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Mic, uzual, folositor, m-a tinut 2 ani
https://www.google.ro/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.phonearena.com%2Freviews%2FSamsung-Galaxy-Young-Duos-Review_id3303&ei=aP3DVNjFPIX0Us6YhLgL&bvm=bv.84349003,d.d24&psig=AFQjCNHqq60dCRG_hS1Fy7JCiURxpm4JXQ&ust=1422216933895985

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy S4

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Iphone 3G

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.4.2

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Telefonul se descurcă de minune, puține momente în care pierzi framerateuri şi o viteză bună pe internet. Singurul lui defect este bateria, care are o autonomie bună însă asta nu se observă.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Moto G 2nd Gen.
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Philips 162
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Motorola
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 5.0.2
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Vodafone
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Cel mai bun telefon de buget pe care il puteti cumpara. 820 de lei pentru Snapdragon 410 si Android Lollipop. O oferta mai buna nu exista pe piata.

 

motorola_moto_g_2nd_gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung S3 Mini.
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 1100.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung.
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobilAndroid. Android.
5. Ce retea de telefonie folositi (optional)Vodafone.
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Un telefon cu un design incantator, totul ruleaza foarte bine pe el.

  • rep_up.png
  • 0
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Ce telefon mobil ai?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.