Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ajutor pentru achiziţionarea telefoanelor mobile


Mr.Robot
 Share

Recommended Posts

On 8/24/2021 at 9:21 AM, Papaghera said:

Salut vreau sa mi cumpar telefon din gama apple si nu stiu ce sa aleg, as vrea niste pareri va rog daca se poate, am buget de 1800 de euro, banii nu s problema 

Îți recomand iPhone 13 pentru bugetul pe care îl ai. Am avut ocazia să îl testez câteva minute și am fost destul de uimit.

Link to comment
Share on other sites

salut, tocmai mi am vandut iphone 13 mini, mi-am cumparat acm la mana a doua cu 305 euro iphone xs max 64gb pt ca e mare , e ok?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Vreau sa cumpar un iphone 12 de 64GB memorie si nu stiu daca mai merita. Am de gand sa il tin pana crapa (sper ca cel putin 4 ani ca S9-le pe care il am acum). Nu stiu daca mai merita in sensul ca: pentru urmatorii 4 ani oare sunt de ajuns 64GB? Sau mai bine optez pentru cel cu 128GB si probabil direct iPhone 13 pt ca sunt doar vreo 400 de lei diferenta intre iph 12 si iph13 128Gb? Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2013 at 9:11 PM, RisK said:

Buna Ziua

As vrea si eu o parere .

 

Sa imi iau HTC ONE la 2.100 lei sau un Samsung galaxy tab 2 10'' la 1.400 lei ?

Salut! Pai depinde pentru ce vrei sa le folosesti ca principiu, tableta e ceva mai mare, componentele sunt mai slabute si nu prea o poti folosi in multe scopuri decat pentru jocuri sau retele de socializare. Eu iti recomand sa mergi pe acel HTC ONE ca e mult mai folositor si ca telefon (convorbiri) si cam ca toate activitatile tale zilnice sa se desfasoare mai usor. Acum depinde sunt multe telefoane la acel pret dar daca tu ti-l doresti pe acela e ok, poti merge linistit pe HTC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.