Jump to content

Cereri unban


Mehigh17
 Share

Recommended Posts

Model cerere unban

 

  • Fiecare cerere de unban trebuie sa fie urmata de o dovada.
  • Si de o descriere cat mai serioasa.

 

Nickname: 
Motivul: 
Descrierea situatie:
Administratorul ce te-a banat: 
Screnshots/Dovezi: 
IP-ul tau: 
Altle precizari: 

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Lerrys
Motivul: Nu il stiu
Descrierea situatie: ZeroCritics crede ca am furat din casa lui. Asta demonstreaza ca nu sta mult pe server, sau daca sta, sta degeaba... Am fost la pacanelele lui NedStar si am jucat mult, dupa care a aparut stergerea entitatilor si i-au disparut item frame-urile si obiectele din ele. Asa ca m-a acuzat aiurea de bug-abuse. Serverul are un mic bug, care consta in disparitia itemelor din itemframe sau chiar si item frame-urile.
Administratorul ce te-a banat: ZeroCritics
Screnshots/Dovezi: check console
IP-ul tau: -
Altle precizari: Nu stie ce e ala bug abuse si ce e ala bug! poate mai invata si el cate ceva. Apropo, ZeroCritics a mintit cand a zis ca Kaddylack era la el in casa.... uitati-va in consola! nu era nimeni la el in casa inafara de mine si de Zero! ESTE UN MINCINOS!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Lerrys

Motivul: Nu il stiu

Descrierea situatie: ZeroCritics crede ca am furat din casa lui. Asta demonstreaza ca nu sta mult pe server, sau daca sta, sta degeaba... Am fost la pacanelele lui NedStar si am jucat mult, dupa care a aparut stergerea entitatilor si i-au disparut item frame-urile si obiectele din ele. Asa ca m-a acuzat aiurea de bug-abuse. Serverul are un mic bug, care consta in disparitia itemelor din itemframe sau chiar si item frame-urile.

Administratorul ce te-a banat: ZeroCritics

Screnshots/Dovezi: check console

IP-ul tau: -

Altle precizari: Nu stie ce e ala bug abuse si ce e ala bug! poate mai invata si el cate ceva. Apropo, ZeroCritics a mintit cand a zis ca Kaddylack era la el in casa.... uitati-va in consola! nu era nimeni la el in casa inafara de mine si de Zero! ESTE UN MINCINOS!

Daca tot ma faci mincinos :))

Nume în joc: Lerrys

Numele celui reclamat: ZeroCritics

Descrierea situatiei: mi-a dat ban... ceva cu Ban hammer was spoken, dupa ce mi-a aratat casa lui. FARA NICI UN MOTIV BAN!

Martori: nu trebuie

Poze/Video-uri: check consola

Alte precizari: A zis ca are cea mai mare casa de pe server, si i-am spus sa mi-o arate. Am dat tpa, el a acceptat, iar dupa ce mi-a aratat-o mi-a dat ban:|

LOOL ce admin... ban pentru ca i-am vizitat casa?

Aici ai zis ca nu ai facut nimic , te hotarasti pana la urma? normal tot serveru minte si tu spui adevaru , nu? sa se uite in consola eu eram de ceva timp in casa lu zero ca faceam niste xp...

App: Aia cu item framer pe alte servere un player obijnuit nu le poate pune ... deoarece trebuie sa vina un admin sa puna protectie , aici e un bug al protectiei , cand dai cu arcul cad itemele , mie nu mi-a disparut nimic din item framer , hai nu mai minti...hotu striga hotu sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ma faci mincinos :))

Nume în joc: Lerrys

Numele celui reclamat: ZeroCritics

Descrierea situatiei: mi-a dat ban... ceva cu Ban hammer was spoken, dupa ce mi-a aratat casa lui. FARA NICI UN MOTIV BAN!

Martori: nu trebuie

Poze/Video-uri: check consola

Alte precizari: A zis ca are cea mai mare casa de pe server, si i-am spus sa mi-o arate. Am dat tpa, el a acceptat, iar dupa ce mi-a aratat-o mi-a dat ban:|

LOOL ce admin... ban pentru ca i-am vizitat casa?

Aici ai zis ca nu ai facut nimic , te hotarasti pana la urma? normal tot serveru minte si tu spui adevaru , nu? sa se uite in consola eu eram de ceva timp in casa lu zero ca faceam niste xp...

App: Aia cu item framer pe alte servere un player obijnuit nu le poate pune ... deoarece trebuie sa vina un admin sa puna protectie , aici e un bug al protectiei , cand dai cu arcul cad itemele , mie nu mi-a disparut nimic din item framer , hai nu mai minti...hotu striga hotu sau ce?

Kaddylack , acum vorbeste adevaratul Lerrys , si tu esti prieten cu Zero si in acelasi timp un pwpin... , nu ai nici un drept sa citezi/postezi in acest loc daca nu esti admin/un grad ceva. DECI TU CU BYEKO , NU AVETI VOIE SA POSTATI. Nu mai luati apararea prietenului vostru natang daca NU AVETI DOVEZI. Ca si eu pot sa spun ca esti alor tai , dar defapt esti al meu.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Emir
Motivul:Insulte
Descrierea situatie:Cum P#@! Mea sa faci asa ceva, eu m-am straduit sa imi fac acolo WARP, si cica trebuie sa platesc, si cica sa imi dea niste mancare e tot una cu a cere itm de diamant enchantate, ba parca am avea 500 playeri, dabea daca atingem 50 de playeri si l-am facut sobolan, nu ca n-ar fi
Administratorul ce te-a banat:Katzila sau cum il cheama
Screnshots/Dovezi:N-a,
IP-ul tau:Il dau prin pm
Altle precizari:Dau prin pm IP

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Emir

Motivul:Insulte

Descrierea situatie:Cum P#@! Mea sa faci asa ceva, eu m-am straduit sa imi fac acolo WARP, si cica trebuie sa platesc, si cica sa imi dea niste mancare e tot una cu a cere itm de diamant enchantate, ba parca am avea 500 playeri, dabea daca atingem 50 de playeri si l-am facut sobolan, nu ca n-ar fi

Administratorul ce te-a banat:Katzila sau cum il cheama

Screnshots/Dovezi:N-a,

IP-ul tau:Il dau prin pm

Altle precizari:Dau prin pm IP

In primul rand este deja mancare la shopul din spawn. Cum altii au cumparat WARP pentru shop, o poti face si tu, nu tratez pe nimeni in mod diferit. Daca vrei mancare, cumperi de la spawn sau faci, nu imi ceri mie, ti-am spus ca nu dau niciun fel de item, nu ti-am spus eu ca e tot aia MANCAREA cu SET DIAMANT ENCHANTAT.

In al doilea rand, nu m-ai facut doar sobolan ci si bulangiu, cacat si altele. Prima data ti-am dat kick cu REASON: NEXT BAN, dar se pare ca nu te-ai potolit. Cand vei creste probabil vei intelege de ce trebuie sa dai bani.

In al treilea rand, cu o asemenea cerere te astepti tu sa iti dau unban dupa ce m-ai injurat si in joc?

 

Banul ramane.

 

DOVEZI: http://imgur.com/UHMd0Ly,EWfTJPk,iYnoQh3,4UWadis,1m4qQye

 

EDIT: Fa-mi reclamatie daca te consideri nedraptatit sa vada toata lumea.

Edited by pH Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981
Motivul:cheats
Descrierea situatie:toti zic ca am hack,si nu aveam,ma verifica kepa,vad ca am xray si imi da ban
Administratorul ce te-a banat:Kepa
Screnshots/Dovezi: nu pot ca nu eram in joc
IP-ul tau:nu am pe ip
Altle precizari:Sper sa iau unban,ultima sansa va implor mult!! TE IUBESC B-ZONE!

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981
Motivul:100 terminate
Descrierea situatie: Mi-am pierdut spawner skeleton si am dat /tpa la MosLaDatorie de 4 ori si imi da ban motiv terminate.
Administratorul ce te-a banat:MosLaDatorie
Screnshots/Dovezi:Nu am putut face screen
IP-ul tau:pe ip nu am
Altle precizari: Sper sa iau unban :(

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981

Motivul:100 terminate

Descrierea situatie: Mi-am pierdut spawner skeleton si am dat /tpa la MosLaDatorie de 4 ori si imi da ban motiv terminate.

Administratorul ce te-a banat:MosLaDatorie

Screnshots/Dovezi:Nu am putut face screen

IP-ul tau:pe ip nu am

Altle precizari: Sper sa iau unban :(

Ai primit unban. Banul nu il aveai pentru /tpa de 4 ori ci pentru faptul ca tot te duceai la spawnerul altcuiva fara permisiunea acestuia. MosLaDatorie a intervenit, ti-a dat jail, apoi ai continuat si ti-a dat ban.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981
Motivul:Cautati alt server [-X:(( :((
Descrierea situatie:Roby001 mia da teapa cu 2k si eu il injur,mos a crezut ca il injur pe el si mia dat ban!
Administratorul ce te-a banat: MosLaDatorie
Screnshots/Dovezi:Nu am
IP-ul tau:nu am pe ip
Altle precizari:Vreau unban :(( :(( :(( :((

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981

Motivul:Cautati alt server [-X:(( :((

Descrierea situatie:Roby001 mia da teapa cu 2k si eu il injur,mos a crezut ca il injur pe el si mia dat ban!

Administratorul ce te-a banat: MosLaDatorie

Screnshots/Dovezi:Nu am

IP-ul tau:nu am pe ip

Altle precizari:Vreau unban :(( :(( :(( :((

Unban nu primesti, iti cauti alt server. Comportamentul tau lasa de dorit.

 

DOVEZI:

http://i.imgur.com/uibFxlo.png

http://imgur.com/I845VBs,4YkYR1g,F33TBiP

 

Daca mai este nevoie mai am, dar eu cred ca aceste poze denota suficiente lucruri despre tine. Daca vrei sa mai joci pe server poti cumpara unban de pe clienti.

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

@@die981, cum a spus si MosLaDatorie, banul ramane. Ai injurat unul dintre cei mai importanti membrii din staff, crezi ca vei fi iertat?

 

Chiar daca am merge pe ipoteza ta ca l-ai injurat pe roby, ai fi cam la a 5-a abatere, iar sanctiunea ar fi tot ban permanent.

Daca vrei sa mai joci cumperi unban de pe clienti.b-zone.ro

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Lerrys
Motivul: tentativa reclama
Descrierea situatie: Vorbeam cu un prieten sa ii arat casa de pe alt server pe local si katzuno nu stia ca suntem prieteni. Si s-a dat update si nu mai aveam ban de la mob aura dar ai spus ca ma lasi asa.
Administratorul ce te-a banat: Katzuno.
Screnshots/Dovezi: Nu necesita.
IP-ul tau: dinamic
Altle precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Crazy_Caramel
Motivul: Ban pe nedrept
Descrierea situatie: Pai sa incep ... Eram la /warp pvp si era Hu3xx prietenul lui ZeTeK(Moderatorul) l-am batut pe hu3xx de multe ori si i-a cazut un Golden apple (OP) a venit iar cu un set full Protection VI Umbreaking III si o arma facut 100% din GameMode mi-am mancat marul si am baut o potiune de Strenght 2 apoi l-am atacat si nu a apucat sa bage marul enchant si l-am omorat ... imi spune ZeTeK dupa .. " Iti uram drum bun " la care Hu3xx "Pa boss " Mi-a zis ca am hack fara sa se uite la Pvp mi-a dat ban
Administratorul ce te-a banat: ZeTeK
Screnshots/Dovezi: http://imgur.com/BNE99IC
IP-ul tau: dinamic
Altle precizari : Il astept pe ZeTeK cu dovada clara ca am Hack.. Daca sa-r putea sa i se scoata acces-ul la kick/ban abuzeaza in apararea prietenilor

Link to comment
Share on other sites

In primul rand.poza de dupa ce ai luat ban nu constituie nici o dovada.In al doilea rand,hu3xxx nu a scapat nici un mar pentru ca nu a murit.In al treilea rand,acuzatiile tale sunt false pentru ca spui asa,si citez "Are protectie VI si sabie din game-mode" ti se pare ca e sabie cu protectie sau flame?Nu.Si atunci?In al 4-lea rand,hu3xxx mi-a aratat videoul si se vede cum iti sare tinta pe el si cum dai in el ca o mitraliera.

Link to comment
Share on other sites

Da ? care e prbolema? nu inteleg nu vad sa fi dat cu spatele sau sa .. nu iau knockback sau disconect ?

 

Sa se uite si Katzuno sa-si dea parerea ?

 


Da ? care e prbolema? nu inteleg nu vad sa fi dat cu spatele sau sa .. nu iau knockback sau disconect ? Si prietenu/colegu tau. te-o omorat el nu vede lupta doar acuza.. apoi intreaba ! Dovada de admin impecabil,bravo ZeTeK

 

Sa se uite si Katzuno sa-si dea parerea ?

 

Edited by Caramel09
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.