Jump to content

Cereri unban


Mehigh17
 Share

Recommended Posts

Da ? care e prbolema? nu inteleg nu vad sa fi dat cu spatele sau sa .. nu iau knockback sau disconect ?

 

Sa se uite si Katzuno sa-si dea parerea ?

 

 

Da ? care e prbolema? nu inteleg nu vad sa fi dat cu spatele sau sa .. nu iau knockback sau disconect ? Si prietenu/colegu tau. te-o omorat el nu vede lupta doar acuza.. apoi intreaba ! Dovada de admin impecabil,bravo ZeTeK

 

Sa se uite si Katzuno sa-si dea parerea ?

 

Banul ramane pentru killaura + anti-knockback.

 

Edit:

 

In acest topic au voie sa posteze doar: Moderatorul / Adminul care a dat banul, jucatorul banat si un administrator cu rang superior. Restul persoanelor implicate aiurea / ce au postat de mai mult de o singura data vor fi sanctionate.

 

Daca tot ii cereai lui Katzuno sa se uite pe dovada, te informez ca dovezile au fost analizate si de el ridicand mai multe dubii.

 

Cum se face ca DOAR cu o sabie fara enchant + potiune reuseai sa dai cate o inima in Hu3XXX care avea set full prot 4, ba mai mult se vede cum tinta nu iti fugea nici o clipa de pe el (aimbot + anti-knockback), si inca un lucru ciudat este ca la sfarsit ii scad deodata 4 inimi!

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nickname : Cocor

Motivul : jetpack

Descrierea situatiei : Mi-am facut un alt cont si am vrut sa vad daca merge un trainer de cheat-uri, recunosc ca a fost o prostie de moment pe care o regret acum deoarece am luat ban pe ip si nu pot juca pe contul meu principat "Cocor", nu am folosit niciodata cheaturi pana acum nu stiu ce m-a apucat aseara, as dori daca se pot sa primesc unban cu promisiunea ca nu voi mai face prostia asta niciodata, iar daca o voi mai face ar trebui sa primesc ban permanent pe viata.

Administratorul ce te-a banat : AdmBot

Screenshot : nu am nu cred ca este cazul

Ip meu : 5.13.203.74

Alte precizari : Imi cer scuze pentru tentativa de cheat nu se va mai repeta

Link to comment
Share on other sites

Nickname : Cocor

Motivul : jetpack

Descrierea situatiei : Mi-am facut un alt cont si am vrut sa vad daca merge un trainer de cheat-uri, recunosc ca a fost o prostie de moment pe care o regret acum deoarece am luat ban pe ip si nu pot juca pe contul meu principat "Cocor", nu am folosit niciodata cheaturi pana acum nu stiu ce m-a apucat aseara, as dori daca se pot sa primesc unban cu promisiunea ca nu voi mai face prostia asta niciodata, iar daca o voi mai face ar trebui sa primesc ban permanent pe viata.

Administratorul ce te-a banat : AdmBot

Screenshot : nu am nu cred ca este cazul

Ip meu : 5.13.203.74

Alte precizari : Imi cer scuze pentru tentativa de cheat nu se va mai repeta

Ai gresit topicul, asta e sectiunea Minecraft nu SA:MP

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nickname:_proft
Motivul:ban pentru injurii
Descrierea situatiei:Imi construiam casa si vad un jucator care scrie m**e dinamo...Eu cu prietenul meu fiind dinamovisti am scris fiecare m**e Steaua.ZeTeK mi-a dat mie din prima ban fara kick/mute/warn si la prietenul meu doar kick. Dupa ce i-a zis prietenul meu sa ii dea ban la ala care o inceput doar atunci i-a dat ban
Administratorul ce te-a banat:ZeTeK
Screnshots/Dovezi:n-a
IP-ul tau:nu am pe ip
Altle precizari:n-a

Edited by proft
Link to comment
Share on other sites

Nickname:_proft

Motivul:ban pentru injurii

Descrierea situatiei:Imi construiam casa si vad un jucator care scrie m**e dinamo...Eu cu prietenul meu fiind dinamovisti am scris fiecare m**e Steaua.ZeTeK mi-a dat mie din prima ban fara kick/mute/warn si la prietenul meu doar kick. Dupa ce i-a zis prietenul meu sa ii dea ban la ala care o inceput doar atunci i-a dat ban

Administratorul ce te-a banat:ZeTeK

Screnshots/Dovezi:n-a

IP-ul tau:nu am pe ip

Altle precizari:n-a

 

Vei primi unban, data viitoare sa nu mai injuri pe chatul global. Sa imi trimiti te rog pm cu numele tau (_proft cred ca e) si cu numele prietenului tau.

Cat despre tine zetek, voi vorbi cu katzuno despre acest incident.

 

Link to comment
Share on other sites

Nickname:KIller

Motivul:Intrebatil pe intelectul de admin

Descrierea situatie:Eu jucam pe sv de furien si playeri ziceau ca am wall,iar IcD mia facut poza.O zis mess-ul si ca am 3 min la dispozitie eu am intrat iam dat add si MESAJ!IAM TRIMIS POZA IAR CAND AM INTRAT AM LUAT BAN si cica REASON 240!!

Administratorul ce te-a banat:IcD

Screnshots/Dovezi:

IP-ul tau:92.84.168.90

Altle precizari:Dorewsc ca lui IcD sa i se retraga Adminul deoarece da BAN degeaba!


Nickname:KIller

Motivul:Intrebatil pe intelectul de admin

Descrierea situatie:Eu jucam pe sv de furien si playeri ziceau ca am wall,iar IcD mia facut poza.O zis mess-ul si ca am 3 min la dispozitie eu am intrat iam dat add si MESAJ!IAM TRIMIS POZA IAR CAND AM INTRAT AM LUAT BAN si cica REASON 240!!

Administratorul ce te-a banat:IcD

Screnshots/Dovezi:

IP-ul tau:92.84.168.90

Altle precizari:Dorewsc ca lui IcD sa i se retraga Adminul deoarece da BAN degeaba!

Link to comment
Share on other sites

@@Killer1200, Nu exista nici un admin pe nume IcD.

 

EDIT:

@@Killer1200, POATE AI GRESIT SERVERUL, nu vad nici o poza si iti spun inca o data ca nu exista nici un admin pe nume IcD!

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Satana15
Motivul:Radunno crede ca am kill aura.
Descrierea situatie:Radunno crede ca am kill aura dar nu este adevarat!
Administratorul ce te-a banat:Radunno
Screnshots/Dovezi:nu am
IP-ul tau:

94.52.97.139

Altle precizari:Nu am alte precizari.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Satana15

Motivul:Radunno crede ca am kill aura.

Descrierea situatie:Radunno crede ca am kill aura dar nu este adevarat!

Administratorul ce te-a banat:Radunno

Screnshots/Dovezi:nu am

IP-ul tau: 94.52.97.139

Altle precizari:Nu am alte precizari.

Revin cu edit cu filmuetul, pana atunci nu mai posta. Edited by sNrobert ZEW
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Satana15

Motivul:Radunno crede ca am kill aura.

Descrierea situatie:Radunno crede ca am kill aura dar nu este adevarat!

Administratorul ce te-a banat:Radunno

Screnshots/Dovezi:nu am

IP-ul tau:

94.52.97.139

Altle precizari:Nu am alte precizari.

 

 

 

scuze pentru dublu post.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981
Motivul:Nu mai pupi pe server
Descrierea situatie:E demult ban de la MosLaDatorie
Administratorul ce te-a banat:MosLaDatorie
Screnshots/Dovezi:nu am
IP-ul tau:178.132.117.83
Altle precizari:Dati-mi o sansa,nu mai sunt die981 de demult care va tot bateam la cap,in special pe Kepa,va rog datimi o sansa nu mai sunt un plangacios si nu mai injur! Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981

Motivul:Nu mai pupi pe server

Descrierea situatie:E demult ban de la MosLaDatorie

Administratorul ce te-a banat:MosLaDatorie

Screnshots/Dovezi:nu am

IP-ul tau:178.132.117.83

Altle precizari:Dati-mi o sansa,nu mai sunt die981 de demult care va tot bateam la cap,in special pe Kepa,va rog datimi o sansa nu mai sunt un plangacios si nu mai injur! Multumesc!

O sa iti dau o sansa, vezi ce faci cu ea. Iti recomand sa nu te iei in gura cu nimeni si sa fii politicos daca vrei sa joci in continuare pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: kRoPPeR

Motivul: Grief
Descrierea situatie: Plec la adunat lemne si primesc ban.
Administratorul ce te-a banat: Nu stiu.
Screnshots/Dovezi: check console
IP-ul tau: -
Altle precizari: Nu stiu de la cine am primit ban, dar stiu sigur ca nivelul de nabism in sangele lui e 99,(9)%
Link to comment
Share on other sites

@, Ai primit unban, iar moderatorul Hu3XXX a primit un AVERTISMENT VERBAL pentru sanctionare fara dovezi suficiente. Ai fost banat pe drept, grifand la marginea protectiei lui, dar Hu3XXX nu a strans suficiente dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: jakalot99
Motivul: Ne vedem pe forum
Descrierea situatie: Deci Zetek zice am avut sethome la david , dar eu nu prea cred asta.. ( nu imi amintesc sa fi pus ) , iar el mi-a dat ban PERMANENT! M-a sanctionat total aiurea... deja a trecut o zi si nimic:| Astept raspuns
Administratorul ce te-a banat: Zetek
Screnshots/Dovezi: nu trebuie...
IP-ul tau: ( E banat numele )
Altle precizari: :| Nu mi se pare corect sa mi se dea BAN PERMANENT... Sa stiu ca ma joc cu placere si iau ban aiurea... fain nu?

Link to comment
Share on other sites

Nickname: szabo

Motivul: Am injurat Staff-ul

Descrierea situatiei: Deci am intrat pe server si nu mi-am mai gasit anumite lucruri si nici animalele niste arme si armuri , si am inceput sa injur in ziua aia era GuessWhoo pe server si mi-a comentat ceva si i-am zic frumos cum sa-mi dispara din lucruri cand absolut nimeni nu avea acces la mine si l-am injurat si mi-a dar ban permanent

Administratorul care te-a dat banat: GuessWhoo

Alte precizari: Cred ca mai bine era sa-mi dea mut dar nu ban permanent sau macar pentru cateva zile :| na asta a fost decizia lui sper sa primesc unban , nu se va mai repeta !

Link to comment
Share on other sites

@, Ti s-a dat un raspuns la reclamatia adresata adminului.
@@loolmen, Vei primi unban, iar GuessWhoo va fi recompensat cu 1.5 AV deoarece nu a postat dovezile.
@@GF Infernal

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

Nickname:die981
Motivul: Nu mai stiu, e foarte demult banul ca mi-a fost spart contul.
Descrierea situatie:E demult ca a fost spart contu.
Administratorul ce te-a banat: Nu stiu.
Screnshots/Dovezi:nu am
IP-ul tau:178.132.117.83
Altle precizari: Vreau sa joc va rog. Decand mi s-a oferit sansa nu am mai injurat deloc. Dar mi-a fost spart contul. Va rog =[

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.