Jump to content

Cereri unban


Mehigh17
 Share

Recommended Posts

Nickname:WolfyPlayzStuff

Motivul:Cica x-ray hack

Descrierea situatie: minam si la un admin ca am x-ray hack

Administratorul ce te-a banat:FalcoN35

Screnshots/Dovezi: uitativa in consola

IP-ul tau:nu il stiu

Altle precizari:va rog dati-mi unban

Link to comment
Share on other sites

Nickname:WolfyPlayzStuff

Motivul:Cica x-ray hack

Descrierea situatie: minam si la un admin ca am x-ray hack

Administratorul ce te-a banat:FalcoN35

Screnshots/Dovezi: uitativa in consola

IP-ul tau:nu il stiu

Altle precizari:va rog dati-mi unban

 

 

In consola nu se poate vedea daca tu ai folosit un program care favorizeaza modul tau de joc. Moderatorul a venit cu dovezi care sustin afirmatia lui. Uite aici dovada:https://www.youtube.com/watch?v=lSi0XwCtZh4&feature=youtu.be

 

Banul ramane. Esti banat 4 zile de la data la care ai fost banat.

Data viitoare nu mai folosii X-Ray sau alte programe tip Hack.

Link to comment
Share on other sites

Ba se vede clar ca el avea x-ray pentru ca daca era sa apas eu nu apasam in continu in pnm,ce drq!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

In primul rand incearca sa te abtii si sa ai un limbaj decent. In al doilea rand am mai zis si o mai zic odata: "Membrii staff au dreptul de a folosii astfel de programe pentru a putea prinde respectivii trisori". Se vede foarte bine ca ai folosit X-Ray si el te-a prins si ai fost sanctionat conform regulamentului.

Data viitoare s-ar putea sa primesti ban permanent daca mai incerci astfel de programe. :)

Edited by EyeKon
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Soryno

Motivul: Fly

Descrierea situatie: Ban aiurea

Administratorul ce te-a banat: eyekon

Screnshots/Dovezi: -

IP-ul tau: static

Altle precizari: De cand se da ban permanent ?

 

Banul nu a fost dat aiurea. In primul rand aveai fly lucru ce nu e posibil din moment ce nu ai votat pe sv si nu cred ca l-ai cumparat tu cu puncte sau ai donat pt el. In al doilea rand banul este 5 zile si ca un ultim lucru nu cred ca tu cu macro poti sa zbori asa cum o faceai pe sv.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ErenReyzz
Motivul: Nu stiu
Descrierea situatie: M-am delogat de pe server ca am avut ceva treaba ... si dupa ce incerc sa ma loginez ... imi spune ca sunt banat permanent (si pe ip ... am testat)
Administratorul ce te-a banat: IngerulDrogat
Screnshots/Dovezi: http://imgur.com/a/Z0N5c
IP-ul tau: -
Altle precizari: -

post-145313-0-60142100-1493651329_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

 

Nickname: ErenReyzz

Motivul: Nu stiu

Descrierea situatie: M-am delogat de pe server ca am avut ceva treaba ... si dupa ce incerc sa ma loginez ... imi spune ca sunt banat permanent (si pe ip ... am testat)

Administratorul ce te-a banat: IngerulDrogat

Screnshots/Dovezi: http://imgur.com/a/Z0N5c

IP-ul tau: -

Altle precizari: -

 

 

Ne pare rau pentru problemele create, momentan nu putem face nimic, peste 1-2 zile se va rezolva totul !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: gritonuljucaus
Motivul: The ban Hammer has spoken, auzi motiv de dat ban.
Descrierea situatie: Nu pot face alte conturi
Administratorul ce te-a banat: Ana_Linda887
Screnshots/Dovezi: -
IP-ul tau: Dinamic
Altle precizari: -

Edited by D R i T ON
Link to comment
Share on other sites

Nickname: gritonuljucaus

Motivul: The ban Hammer has spoken, auzi motiv de dat ban.

Descrierea situatie: Nu pot face alte conturi

Administratorul ce te-a banat: Ana_Linda887

Screnshots/Dovezi: -

IP-ul tau: Dinamic

Altle precizari: -

Ai primit unban.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: NekiRo
Motivul: X-Ray
Descrierea situatie: Am testat un x-ray sub forma de texture pack,am fost fraier...,iar eu am luat ban 1 zi de la Cristiannn si dupa cateva ore mi-am luat ban 3 zile de la FalcoN35
Administratorul ce te-a banat: Cristiannn si FalcoN35
Screnshots/Dovezi: http://imgur.com/a/qdVLQ
IP-ul tau: Nu sunt banat pe ip
Altle precizari: Mai nimic dar imi cer scuze pentru greseala facuta.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NekiRo said:

Nickname: NekiRo
Motivul: X-Ray
Descrierea situatie: Am testat un x-ray sub forma de texture pack,am fost fraier...,iar eu am luat ban 1 zi de la Cristiannn si dupa cateva ore mi-am luat ban 3 zile de la FalcoN35
Administratorul ce te-a banat: Cristiannn si FalcoN35
Screnshots/Dovezi: http://imgur.com/a/qdVLQ
IP-ul tau: Nu sunt banat pe ip
Altle precizari: Mai nimic dar imi cer scuze pentru greseala facuta.

 

Ai fost sanctionat cu ban 3 zile, sanctiunea ramane, data viitoare nu mai intra cu hackuri, banul ramane.

Edited by Moshu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Daca
Motivul: ehhh cearta cu pisiky 
Descrierea situatie: pisiky era pe sv am incercat sa ii explic ceva el a luat-o in nume de rau am inceput sa ne jignim reciproc
Administratorul ce te-a banat: Owner pisiky
Screnshots/Dovezi: nu mai nu mi-a trecut prin minte la ora 3-4 dimineata -.-
IP-ul tau: Il stiti deja si il puteti afla oricum ( nu imi dau Ip-ul pentru ca e static si nu am chef de troll ect , v-ati dat voi seama )
Altle precizari: au trecut 7 zile de atunci asa ca consider ca mi-am ispravit pedeapsa
Link to comment
Share on other sites

Este decizia lui Tibi daca doreste sa iti dea unban, ceea ce este foarte putin probabil,  #Banul ramane numai daca nu doreste Tibi sa il scoata.

Edited by Moshu
Link to comment
Share on other sites

Nu ne-am certat, tu te-ai certat, eu am vorbit cat se poate de frumos, iti trag si logurile daca chiar vrei, nu ne-am jignit reciproc, M-AI jignit, de-asta ai luat si in final banul. Am tot avut rabdare cu tine cam o ora - doua cat tipai pe acolo, m-ai jignit de mai multe ori, am ignorat. Banul ramane.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cata
Motivul: "J E T"
Descrierea situatie: Stateam la o poveste cu prietenii mei de pe cel mai tare server, mc.b-zone.ro si am luat ban.
Administratorul ce te-a banat: Duraxel
Screnshots/Dovezi: http://prntscr.com/fzt0i3
IP-ul tau: -
Altle precizari: Consider ca are un comportament foarte abuziv, cum am intrat pe server mi-a dat tp, se tinea dupa mine, am luat mute si 2 kick-uri, am fost amenintat cu jail si apoi am luat ban.

As vrea macar un motiv mai explicit decat "J E T".

http://prntscr.com/fzt21x

 


Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, CataPLAY said:

Nickname: Cata
Motivul: "J E T"
Descrierea situatie: Stateam la o poveste cu prietenii mei de pe cel mai tare server, mc.b-zone.ro si am luat ban.
Administratorul ce te-a banat: Duraxel
Screnshots/Dovezi: http://prntscr.com/fzt0i3
IP-ul tau: -
Altle precizari: Consider ca are un comportament foarte abuziv, cum am intrat pe server mi-a dat tp, se tinea dupa mine, am luat mute si 2 kick-uri, am fost amenintat cu jail si apoi am luat ban.

As vrea macar un motiv mai explicit decat "J E T".

http://prntscr.com/fzt21x

 


Multumesc!

Din pacate acest Duraxel isi ia foarte in serios treaba de "Moderator" functia lui fiind totodata parte din viata lui deci. Si eu tot pentru astfel de chestii am primit ban. E aiurea 

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2013 at 8:06 PM, Mehigh17 said:

Model cerere unban

 

  • Fiecare cerere de unban trebuie sa fie urmata de o dovada.
  • Si de o descriere cat mai serioasa.

 

Nickname: Rafaelutzzul
Motivul: spam
Descrierea situatie:
Administratorul ce te-a banat: yanone
Screnshots/Dovezi: 
IP-ul tau: 
Altle precizari: 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rafaelutzzul said:

 

    ★ Fiecare cerere de unban trebuie sa fie urmata de o dovada.

    ★ Si de o descriere serioasa.

    ★ Banul a fost dat cu un motiv intemeiat ai facut spam de /afk de cel putin 15 ori, si nu a fost prima ta abatere ai mai avut 4 abateri 2 abateri intr-o zii limbaj si spam, inca o abatere acuma o zii tot pentru spam, si inca o abatere acum 2 zile pentru limbaj.

    ★ Banul a fost doar de 30 de minute, cel mai probabil in momentu de fata a trecut.

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

ayy could you unban me my name is Adam_89 i got ban for x ray cuz i dropped 2 blocks while mining and found diamonds but whatev 
my friend got banned first for xray then i but he got 2 days and i got perma ban for some reason 
usually i wouldnt care but a couple of my friends are playing on this server so yeah 
like most of the time we are the only ones on the server beside ranks so would be nice if you would unban me
thanks 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Adam89 said:

ayy could you unban me my name is Adam_89 i got ban for x ray cuz i dropped 2 blocks while mining and found diamonds but whatev 
my friend got banned first for xray then i but he got 2 days and i got perma ban for some reason 
usually i wouldnt care but a couple of my friends are playing on this server so yeah 
like most of the time we are the only ones on the server beside ranks so would be nice if you would unban me
thanks 

 

Okay, I will check the story with the admin that banned you, but besides that, I will unban you.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: itsRemus
Motivul: necunoscut
Descrierea situatie: nu stiu frate ce sa antamplat, eu ma jucam linistit si am declarat pe porprie raspundere ca egzista un bag pe servar
Administratorul ce te-a banat: moshu
Screnshots/Dovezi: nam
IP-ul tau: 127.0.0.1
Altle precizari: nam

Edited by Remus
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Remus said:

Nickname: itsRemus
Motivul: necunoscut
Descrierea situatie: nu stiu frate ce sa antamplat, eu ma jucam linistit si am declarat pe porprie raspundere ca egzista un bag pe servar
Administratorul ce te-a banat: moshu
Screnshots/Dovezi: nam
IP-ul tau: 127.0.0.1
Altle precizari: nam

Lipsa dovezilor, cerere facuta in bataie de joc. Primesti report ca sanctiune, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: blep_blop
Motivul: troll 
Descrierea situatie: Nu stiu ce santamplat. Nam mai intrat pe sv de ieri si azi mam trezit cu ban.
Administratorul ce te-a banat: Console
Screnshots/Dovezi: https://imgur.com/a/Ws8sPg8
IP-ul tau: Il poti vedea si tu.
Altle precizari: Pe langa ca intru pe sv o data la 4 luni si atunci ma banati? Cer unban! Merit unban!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.