Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

VAND [Cont Metin2RO]


Vandame

Recommended Posts

  • Numele produsului: Cont Metin2 Ro
  • Model:
  • Starea produsului: Foarte Buna
  • Detalii despre produs: Dau un Ninja level 43 pe pumnal- M3 pumnal rulant; M3- ambuscada, echipat cu iteme +7/+8/+9 si o suma frumusica, Cal militar- regat albastru.
  • Dau un warrior level 49 pe Mental- M1 corp rezistent; M3- zdrobirea tigrului, echipat cu iteme +8/+9 +yang +scoici, cal militar-regat albastru.
  • Dau un warrior level 31 pe Corp, M1- aura sabiei, iteme +9- regat galben.
  • Dau un ninja level 38 pe pumnal- M1 ambuscanda, M1- pumnal rulant, iteme +7/+8/+9- regat galben.
  • Preţ: Depinde de cont.
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): Astept oferte!
  • Metoda de plată: euro pe clienti sau cod reincarcare vodafone sau depinde cu ce oferte veniti
  • Contact: westernil@yahoo.com
  • Imagini: Pentru cei interesati lasati un PM si eu va voi da imaginile.
  • Alte precizări: Astept doritori, dar cu oferte serioase.

Link to comment
Share on other sites

Salut,nu demult am castigat niste licente la un concurs de steam...daca esti interesat de un schimb , te rog zi-mi...stiu ca am 1 post dar nu sunt tepar...daca vrei iti arat niste poze...doar zi-mi.

Link to comment
Share on other sites

Salut,nu demult am castigat niste licente la un concurs de steam...daca esti interesat de un schimb , te rog zi-mi...stiu ca am 1 post dar nu sunt tepar...daca vrei iti arat niste poze...doar zi-mi.

Nu multumesc, nu sunt interesat.

Link to comment
Share on other sites

Alexutzu, este un baiat de treaba care nu da tepe. Am facut o afacere foarte buna cu el si mi-a facut placere. Conturile sunt in reglula. Daca doriti sa faceti afaceri, Alexutzu este omul ideal. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.