Jump to content

SRC-Clan Parkour Team


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:SRC-Clan Parkour Team

Gen: 3Run

Durată: 1:42

Data lansării: 22 Noiembrie 2009

Scurtă prezentare: O mica prezentare a echipei de parkour formata din membri SRC on Sa-MP, ps daca am gresit ceva nu ma injurati am facut filmul de dimineata si eram cam chior de somn :)), filmul este filmat pe rpg.b-zone.ro si pe inca un server nu dau ip ;)

Poate pentru urmatoarele filme voi face rost de inca 500$ ca sa pot sa imi i-au permisul de conducere pe noul meu nume in sa-mp :)) pana atunci doar va arat modul folosit de SRC-Clan Parkour Team ce include 25 de scheme toate facute in endorphin, programul endorphin are acelasi engine ca gta 4, numit RAGE, deci va dati seama daca te pricepi ce animatii cool faci :) toate animatiile sunt facute de Tamyl!

 

enjoy:

 

 

Filmat pe rpg.b-zone.ro si (Nu dau numele la celalalt server)

 

Vreti si voi modul?:

 

http://src-clan.info/forum/index.php?topic=343.0

Link to comment
Share on other sites

Frumos frumos dar in lupta ma ajuta cu ceva ?

 

 

sa scapi de alti dar trebuie sa te inveti cu modul si cu miscarile adica sa sti cand sa faci ce trebuie, oricum mi-a fost cam greu sa filmez si sarituri daia sunt mai putine, ca dupa fiecare saritura de la inaltime ramaneam cu 20% din viata :))

Link to comment
Share on other sites

Exista niste animuri pe server /animdamjump 1,2,3,4,5 ;)

 

Nice film;)

 

 

da dar nu am folosit animuri, asta este un mod cleo cu 25 de scheme :P

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca o sa ne facem cont 21.gif ca sa putem face? 21.gif

Ete am vrut sa ma inregistrez...nush ce cu MySQL =) Deci VARZA

 

useri nu au nici o legatura cu mysql sau cu alte lucruri daca poti vedea ca poti sa navighezi linistit pe forumul src, doar categoria SRC-Clan Parkour Team este interzisa vizitatorilor fara cont doar pentru a tine departe toti copii de 10 ani care trag modul, macar sa stie si ei sa foloseasca un forum [-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.