Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] The Chase (Part Two)


GTA2Flow
 Share

Recommended Posts

Nu inteleg de ce n-ai pus dialogul in romana, ai filmat bine, muzica se potriveste, felicitari oricum.

 

Urmatoarele o sa fie in romana . Nu stiu de ce dar m'am obisnuit sa le pun in engleza.

Edited by GTA2Flow
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce n-ai pus dialogul in romana, ai filmat bine, muzica se potriveste, felicitari oricum.

Nu este neaparat să fie în română... poate el a vrut ca userii gen: Karan, Biibi sau mai ştiu eu cine să înţeleagă dialogul... înţelegi ce vreau să spun?

În fine, minunată treabă frate! Faţă de primul episod, mi se pare că ai făcut filmul mult mai luminat ceea ce conferă o imagine mult mai plăcută, însă nu îmi place că începutul unde apare titlul sunt aşezate cam prea despărţite şi mult prea mari textele, în schimb fontul şi culoarea sunt foarte bune. Continuă tot aşa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.