Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Scuze


ByCorLeoNe

Recommended Posts

Avand in vedere faptul ca se aproprie Craciunul si Anul Nou, m-am gandit sa deschid acest topic in care sa ne cerem scuze unul de la celalalt, daca am gresit vreodata si sa fim mai uniti pentru o comunitate mai unita si mai mare:).

Incep eu prin a-l ruga pe Alin si Spawn sa ma ierte pentru inactivitatea din ultima saptamana :D

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca iam zis lui razvan ca este UN COPIL MIC DE VREO 9 ANI ..... LA CUM SE COMPORTA(NU ca nar fi adevarat ) Asa ca imi cer SCUZE(razvan inca mai astept cei 10mil de la tine :-W)

Link to comment
Share on other sites

Balon reprezinti fiscul :)) Eu imi cer scuze fata de TOMBLERONE(nu altfel) ca lam calcat cu masina si iam zis pe mess ca am luat masina de pe el...si fata de gabb ptr acum 3-4 luni cand era hitman il omoram cand il vedeam desi eram pe black list hitman sau pe black list of gabb04 si mai imi cer o data scz ca a intrebat xtype care e numele de familie a lui gabb si am zis 04... :D

Link to comment
Share on other sites

ai avut noroc ca mi-a trecut ca am chemat avocati ce dreacu pentru 15k ma omori cu w6 :))))

apreciez faptu ca teai cerut scz esti prietenu meu gayz la nervi cam asa fac :)))

si imi cer scz lui spawn ca am iesti din corleone si mam dus ldier la medic

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze in fata lui battlelord ca l-am bagat ieri la jail cu w4 dar fara sa vreau era lag :)

Imi mai cer scuze lui Alin_Maest cand l-am atacat in fata la gsls (fara sa stiu ca e safe zone)

Imi cer scuze si de la Balon pentru nu stiu ce dar am facut ceva :))

Link to comment
Share on other sites

imi cer si eu scuze daca am deranjat pe cineva..si vreau sa precizez k nu am boala pe nimeni..asa k daca crede cineva k am boala pe el greseste..e doar un joc.apreciez ghostx k ti-ai cerut scuze

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi cer scuze daca am suparat ,jignit pe cineva intrecut sau in prezent si sper sa ne impacam si sa fim, cat mai uniti daca se poate LET'S PLAY TOGHEDER ...SARBATORI FERICITE

B-ZONE !!!!

Link to comment
Share on other sites

imi cer scuze fata de kip si membrii tattaglia ca iam parasit intr-un moment greu

imi cer scuze fata de cuneo paterno si barzini ca leam provocat cojmaruri din cauza faptului ca le rup capul

imi cer scuze fata de mos craciun ca am tras cu sniperul dupa el anul trecut

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.