Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

V-ați pus pe spam, a ? :)) îi bun așe`

 

 

Sal la toată lumea. Am ajuns acasă. S-ar putea să plec iar.. dar cine știe.

 

Mâine la muncă.

 

Belea... A plecat colega în Belgia :| Am rămas iar 3 / 4 angajați .. băga-mi-aș pl.

 

De mâine muncesc iar 1 zi cu 2.... nasol tare singur pe tură. N-am cu cine sta la o vrăjeală :| fmmmmm

Link to comment
Share on other sites

@@ZoLiii, Place melodia pe care tu postat-ai. :X

Neata fratilor (si fetelor) :D . Oficial mi s-a incheiat vacanta (o saptamana chiul, o saptamana cu simulari si libere) :( .. Macar vine vacanta de paste, si se apropie si aia de vara. :)

Ma chinui sa fac ore jucate pe secundar sa intru mafie, da' macar au facut update-ul ala misto cu minutele adunate :X

Have a good day, fam.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat report

 

Și eu.

 

 

 

Salutare la toată lumea.. sau noapte bună (?)

 

Abia am ajuns și eu acasă. M-am întins la o bere, o țigară, o bârfă. Mi s-a futut tot programul la muncă de azi ... și tot cheful. Din nou singur pe tură ...

Până găsim al 4-lea angajat, bag mâna în foc că ne prinde paștele, sau mai rău, vara :)) off ...

 

M-a lăsat colega la greu, s-a tirat în Belgia.

 

Am treabă azi de mă ia nebuneala de cap. Tre` să mă trezesc la 10-11.

 

Vă pwp.. aveți grijă de voi.

Link to comment
Share on other sites

A venit momentul să mă las de samp, total. Rămân totuși pe wapp, să ținem legătura, să mai facem un rapăn fm alea alea. Deci, nu prea are rost să postez mai multe pe aici.

 

A da, mă doare-n pl de dublu post.

 

Vă pwp.

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, Ba. mie mi-a acut placere. Eu te cunosc din 2012 de cand erai in PD si imi dateai infernusul tau mereu ca sa fac arms dealer, dar nu stiu daca tu iti mai aduci aminte. Si pe mine ma deranjaza partea cu 20 ore adica e enervanta si cea de la mine de 40 ore. Poate reusim sa ne mai auzim mai mult in afara de wapp. Cine stie, poate ne si intalnim... Succes la BetCafe si succes cu gagica

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, bafta si multa fericire si odihna :))

Daca n-aud ca esti peste peste cativa ani ne suparam, adica de ce te-ai mai lasat de SAMP atunci?

 

=)) Nu`mi duc roșcata la puf =)) hahahaha

 

@@HaoS I S4F I, Ba. mie mi-a acut placere. Eu te cunosc din 2012 de cand erai in PD si imi dateai infernusul tau mereu ca sa fac arms dealer, dar nu stiu daca tu iti mai aduci aminte. Si pe mine ma deranjaza partea cu 20 ore adica e enervanta si cea de la mine de 40 ore. Poate reusim sa ne mai auzim mai mult in afara de wapp. Cine stie, poate ne si intalnim... Succes la BetCafe si succes cu gagica

 

Bă ești nebun ? :)) Eu nu știu faza cu infernus-ul :)) haha ce memorie are dracu :))

 

 

Ce pot să zic. Dacă nu ar fi regula asta cu 20+ ore obligat jucate pe lună, rămâneam. Reușeam să fac un raport și să intru și la un antrenament într`o duminică. Asta e. Dar, who cares. E doar un joc dă-l dracului să-l ia. Nu luăm nimic din el.

 

Mersi fain de urare :* Oricum, vorbim pe wapp <3

Link to comment
Share on other sites

Haos, te iub grasule.Am trecut sa va anunt ca si eu ma las, cam de tot ce tine de pc.M am certat si cu tata si chiar vreau sa ajung drq la o clasa buna, sper sa intru la filo sau las sociale..Al drq examen..mi a ajuns si mie, m am jucat destul :))) revin dupa examen uratilor, nu scapati voi de spam ul meu :))
Va pup si va iub, poate o sa mai trec pe aici, despacito!

<3 Edited by Dareios S4F
Link to comment
Share on other sites

@@Dareios S4F, bafta ba Dareiose la examene, vezi ce faci. Si yo-s filo si-ti zic ca-i viata, e mai usor ca la sociale daca ma intrebi pe mine. Macar pana vii e liniste pe /c, am inteles de ce se bucura lumea cand aveai inactivitate :))

Ia, bag-aici. Guta-i best frt. Pentru el si Keed ascult melodia asta mai mult, da' merge si Neli oleaca asa. :))

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.