Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

@Peiu S4F & @Simii S4F, sper ca nu lasati clanul asa, daca aveti de cand sa il lasati anuntati-ma, vin inapoi cu tot dragul ca sa il tin, nu vreau sa il vad cum se duce pe apa sambetei

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F m-am cam suparat, dar ce sa ii faci. Totusi, am incredere doar in simii pe langa tine sa tina clanu, daca e nevoie o ajut eu cu bani numa sa il tina, altcineva nu cred ca e in stare sa pastreze familia. Pentru cine nu ma cunoaste, eu sunt un membru al familiei dezertor, astept bucuros reports.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GF RelaXx said:

@Peiu S4F m-am cam suparat, dar ce sa ii faci. Totusi, am incredere doar in simii pe langa tine sa tina clanu, daca e nevoie o ajut eu cu bani numa sa il tina, altcineva nu cred ca e in stare sa pastreze familia. Pentru cine nu ma cunoaste, eu sunt un membru al familiei dezertor, astept bucuros reports.

Cine dracu esti si tu? Te cunosc cumva? Du-te la GF unde tie locul tinere :))))))))

HAHAHAH CAND DRACU IEI ADMIN bAA :)))))

 

BINE PEIU CA AI FACUT ASA CEVA!!! TE IUBESC <3

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2017 at 0:04 PM, Peiu S4F said:

@GF RelaXx stai liniștit, o să fie pe mâini bune.

Scuze că nu ți-am răspuns după ce am dat gov, dar am avut mult spam și cum ai dat PM nu puteam da reply :))

 

Era timpul să mă las și eu :))

 

O decizie buna :]]

 

Mult succes in viata reala, nabule. Daca mai treci prin Brasov, anunta-ma. Pup <3

Link to comment
Share on other sites

Salut si scuze ca postez dar nu te-am prins on, Peiu. Bafta mai departe, iti multumesc ca mi-ai acordat sa fac parte din S4F, printre cele mai frumoase 7-8 luni de cand joc samp. Succes mai departe si te pup

Edited by racalu ToV
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dareios S4F said:

senzatioane, sugi calu

ramses, belesti morcovu

peiu, prasesti porumbii

afro, mananci cartofi

relaxx, te iubesc da sa nu mai spui la nimeni

racalu, tu esti amanta nr 4 pwp

vlad, pici bacu

neco, arzi cimentu

laure, st ca ti dau add pe fb 

Frumos discurs, astept add pe fb... *mult si bine*

@racalu ToV Ai report ba dezertorule 

@Peiu S4F nu mai intra pe forum ca te reapuci de joc !

Link to comment
Share on other sites

@Vlad S4F sunt șanse mari să dau cel puțin o tură vara asta. Te anunț pe facebook.

@racalu ToVmulțumesc, mi-a plăcut că niciodată nu ai uitat de unde ai plecat și mesajul tău chiar mi-a făcut ziua mai bună. Ai grijă de tine.

@Dareios S4F tu ca de obicei îmi dai impresia că ești pe legale mereu =))).

@Laure S4F stai liniștit că nu este cazul abia făceam 10 ore, dapoi acum trebuie să fac dublu =)) . 

 

Cam asta a fost, mulțumesc tuturor ce ați trecut prin acest clan ați fost minunanți am avut ce să învăț de la majoritatea, aveți grijă de voi și vă rog aveți grijă de clan. Nu lăsați clanul să moară după atâta timp.

Nu vreau să scriu mai multe, după cum am scris și la demisie... Nu pot spune într-o frază sau într-un post pe forum cum m-am simțit în tot acești 3 ani jumate aici. 

Nu mai vreau să mentionez pe nimeni, așa am făcut și la NG și am uitat din păcate câțiva membrii...

 

Cred că realizați cât am iubit clanul acesta, pentru că a fost singurul meu clan cât am activat pe acest server.

O să ne mai auzim pe Whatsap, pe forum nu cred că voi intra așa des, dar o să mai intru, promit.

Vă iubesc ! La Familia Es Todo !

 

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Peiu S4F said:

@Vlad S4F sunt șanse mari să dau cel puțin o tură vara asta. Te anunț pe facebook.

@racalu ToVmulțumesc, mi-a plăcut că niciodată nu ai uitat de unde ai plecat și mesajul tău chiar mi-a făcut ziua mai bună. Ai grijă de tine.

@Dareios S4F tu ca de obicei îmi dai impresia că ești pe legale mereu =))).

@Laure S4F stai liniștit că nu este cazul abia făceam 10 ore, dapoi acum trebuie să fac dublu =)) . 

 

Cam asta a fost, mulțumesc tuturor ce ați trecut prin acest clan ați fost minunanți am avut ce să învăț de la majoritatea, aveți grijă de voi și vă rog aveți grijă de clan. Nu lăsați clanul să moară după atâta timp.

Nu vreau să scriu mai multe, după cum am scris și la demisie... Nu pot spune într-o frază sau într-un post pe forum cum m-am simțit în tot acești 3 ani jumate aici. 

Nu mai vreau să mentionez pe nimeni, așa am făcut și la NG și am uitat din păcate câțiva membrii...

 

Cred că realizați cât am iubit clanul acesta, pentru că a fost singurul meu clan cât am activat pe acest server.

O să ne mai auzim pe Whatsap, pe forum nu cred că voi intra așa des, dar o să mai intru, promit.

Vă iubesc ! La Familia Es Todo !

 

 

<3 <3 <3

PENTRU ASTA, JUVENTUS CASTIGA <3

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2017 at 1:25 AM, CostelFCRB S4F said:

@Peiu S4F Multa bafta in viata reala, Peiule ! 

 

Cred ca deja s-a dus vremea noastra. In curand o sa pun si eu contul in "cui" il mai tin sa mai joc 2 ore la war-uri, desi acum e vara + serviciul.... pfff  :)) 

 

Bravo fata mea :]] Pup <3

 

Ce faceti mai tinerilor ?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Peiu S4F said:

@Vlad S4F sunt șanse mari să dau cel puțin o tură vara asta. Te anunț pe facebook.

@racalu ToVmulțumesc, mi-a plăcut că niciodată nu ai uitat de unde ai plecat și mesajul tău chiar mi-a făcut ziua mai bună. Ai grijă de tine.

@Dareios S4F tu ca de obicei îmi dai impresia că ești pe legale mereu =))).

@Laure S4F stai liniștit că nu este cazul abia făceam 10 ore, dapoi acum trebuie să fac dublu =)) . 

 

Cam asta a fost, mulțumesc tuturor ce ați trecut prin acest clan ați fost minunanți am avut ce să învăț de la majoritatea, aveți grijă de voi și vă rog aveți grijă de clan. Nu lăsați clanul să moară după atâta timp.

Nu vreau să scriu mai multe, după cum am scris și la demisie... Nu pot spune într-o frază sau într-un post pe forum cum m-am simțit în tot acești 3 ani jumate aici. 

Nu mai vreau să mentionez pe nimeni, așa am făcut și la NG și am uitat din păcate câțiva membrii...

 

Cred că realizați cât am iubit clanul acesta, pentru că a fost singurul meu clan cât am activat pe acest server.

O să ne mai auzim pe Whatsap, pe forum nu cred că voi intra așa des, dar o să mai intru, promit.

Vă iubesc ! La Familia Es Todo !

 

da si pe fb we ce ai

moare calu in grajd

st ca ti dau msg cu cv smech

si da, bag mereu legale

nu pot sa traiesc fara ele <3

mdcd <3 mai drog ca drogul

imi place vinu ba, e moarte cu mn, o sa ajung mare betiv huiduuuu 

hai juventus mafie curata

daca nu ia juventusu ucl ul sigur il ia realu, in proportie de 80%

vatz priins maaa? aidaplm =)) ai pup iu evridei aim ghei so yey an tei mirosicoiu fra

 

Link to comment
Share on other sites

Ceva fan Star Wars pe-aici?

No, scuze pentru atmosfera trista, dar imi fac o tema acum si mno :))

 

Edited by RamsesS4F
Shaf dar nu shaf ca-i cu edit##
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.