Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, CostelFCRB S4F said:

@GicuJUPANU Urat din partea ta, alta sansa nu o sa mai primesti. 

 

@F4L LosT8 S4F de acum nu mai acceptam toti copchii astia de 14-15-16 ani(EXCEPTIE DAREICOIOS). De la 18 in sus de acum.... ridica si level-ul la 50. M-am saturat de ei...am zis sa le oferim o sansa sa intre in minunatul nostru clan <3 si "desteptii" isi bat joc de noi.  Mai bine ramanem putini... da' buni. 

 

#COSTICA SEF DE PAGINA 

Ms ieu fac 16 in 9 zile ms da nu e vina varstei, oricum nu ma consider retardat. Imi place sa ma exprim liber cu o oarecare doza de amuzament. Nu mi plac conflictele si le aplanez mereu cu glumitze sunt bun

5 hours ago, Morello S4F said:

crede ma ca exista cretini de 18 mai prosti decat unii de 15-16 deci nici asta nu i o varianta

Dap

Sa schimbe intrebarile sa aflam daca au dunga rosie in buletin sau nu

Link to comment
Share on other sites

macar asta a stat apr o saptamana, fata de restu, nu c-ar fi mai presus

csf, daca asta e "seriozitate".

oricum a dat odata wrong pe /c "snr baga-ma in zew", am vrut s-o iau ca pe o gluma dar aparent nu :))

neatza muie liceu cu directorii pulii muie directorii pulii cu simularea lor muie simulare la istorie

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CostelFCRB S4F said:

@GicuJUPANU Urat din partea ta, alta sansa nu o sa mai primesti. 

 

@F4L LosT8 S4F de acum nu mai acceptam toti copchii astia de 14-15-16 ani(EXCEPTIE DAREICOIOS). De la 18 in sus de acum.... ridica si level-ul la 50. M-am saturat de ei...am zis sa le oferim o sansa sa intre in minunatul nostru clan <3 si "desteptii" isi bat joc de noi.  Mai bine ramanem putini... da' buni. 

 

#COSTICA SEF DE PAGINA 

 

Nu esti sef de pagina boule :]]] ai dat edit.

 

Lost, macar pune level minim 45.

Link to comment
Share on other sites

B

 

 

a

 

 

n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

t

 

Morello e gay

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, F4L Anca said:

Bunaa, daca stiti pe cineva dispus sa doneze, dati-i va rog link-ul de mai jos. Este un proiect pentru facultate si nu conteaza suma donata. Multumeeeesc :)

http://inimacopiilor.galantom.ro/fundraising-pages/view?id=5040

 

Ma mai gandesc :D 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.