Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

Seara buna

 

 

Lost frate nu te supăra pe mine..

da chiar nu ma așteptam sa lași 2 playeri buni sa plece..si ti doar civili inactivi ( nu toti, dar jumate.. ) si conturi secundare in clan.. 

pacat ca s-a ajuns asa rau si sa nu ii mai pese de clan aproape nimănui , 

Lost nu mi-o lua in nume de rau dar chiar nu mai ai cu cine face caterinca nici pe /c si nici pe /ac cu alianta lui peste.. 

 

 

 

ori aduci oameni ce au plecat, înapoi ( alexnick si Vlad.s ) si desființezi inactivi..

 

ori incetu cu incetu rămâi doar cu inactivi si se duce ai clanu pe 3ul4.

 

 

noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ToVarasu AlexNicko din S4F said:

@uLei S4F eu inca sunt, dar pe un cont secundar.

sunt la fel de activ pe amandoua.

 

 

Da frate da nu e corect ..

tu aparții aici..

n-ai ce cauta in ToV..

 

dati demisia si hai Iara aici..

chiar mi s-a dus chefu de samp când am vazut ca ati plecat..

te-am si sters de la frends de nervii :))

 

nu se pune problema .. Vi inapoi si intri cu secundaru in ToV vezi le convine celor din Tov :)

 

Te sun când intru in Game sa vbim.

 

sper ca nu te-ai suparat lost da e ampulea rau sa plece alexnick si Vlad  din clan.

 

 

 

Edited by uLei S4F
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uLei S4F said:

Da frate da nu e corect ..

tu aparții aici..

n-ai ce cauta in ToV.

am vrut sa incerc ToV, am vorbit cu Lost. de cand m-am apucat am aspirat, intrat si stat in S4F

n-am vrut sa parasesc S4F, dar am vrut sa incerc si altceva

de-aia am intrat cu secundarul aici, ca sa raman si cu voi, pentru ca-mi place sa rad si sa vorbesc cu voi

mi-am dat seama ca mai mult v-a deranjat ca am intrat cu secundarul, nu ca am plecat.

m-am gandit sa stau cu voi in orice situatie, nu ca o sa va supar.

imi cer scuze ca v-am suparat, asa ca mi-am pus demisia si am iesit si cu secundarul ca sa nu mai creez discutii.

vlad, imi cer scuze ca ce-am facut te-a suparat si ai iesit, n-am vrut sa se intample

repet, n-am vrut sa va supar. sunteti niste oameni super.

poate macar mai vorbiti cu mine dupa daca e.

va pup.

edit: din 25 de membrii doar 10 mai jucam si doar 5 mai vorbim pe /c. sunt altii care sunt in clan si n-au mai intrat de luni bune. altii au plecat us/tov si nu li s-a zis nimic. repet, cred ca problema voastra e ca am intrat pe secundar, cu toate ca ma gandeam ca conteaza cine e pe cont nu ce cont e in clan.

Edited by ToVarasu AlexNicko din S4F
Link to comment
Share on other sites

Pentru mine se incheie aici si cu clanul si cu jocul, am vorbit si cu Costel in joc. Eu nu prea mai joc si n-are rost.

Da recunosc, m-a deranjat cea facut Alex, pentru ca nu ma asteptam la el sa faca asa. Nu-l condamn pentru ca vrea sa incerce altceva, Doamne fereste, chiar ii urez succes. M-a deranjat faptul ca a pus S4F pe plan secund, nu spune nimeni sa nu incerci, dar odata ce ai plecat cu contul mare, pai plecat sa fie.. Stii foarte bine ca n-am nimic cu tine, chiar m-am inteles cu tine. Costela, noi mai vorbim pe facebook, tu imi esti ca un prieten deja, te stiu de mult. Asa ca sa-mi sugi pula :]]] Ulei, esti un om de nota 10, se vede ca esti matur, ma bucur ca te-am cunoscut, mult succes in viata. Alex, nabul clanului, iti mai zic odata, n-am nimic cu tine, esti o persoana de treaba. Dar pe mine m-a deranjat fapta ta si cam atat.. Lost, esti un baiat de treaba, la fel si la tine se vede ca esti matur, ne mai auzim prin game si pe-aici, merci pentru ca m-ai invitat mereu in clan. Roshu, sa nu mai plangi dupa gagica-ta :]]] ca il ai pe Costel, ti-l las tie :]] Te pup. Morenaa, noi nu prea am vorbit, dar esti un tip de treaba. Muuuult succes tuturor, ma bucur ca am facut parte din acest clan, v-am pupat baietii. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ToVarasu AlexNicko din S4F said:

am vrut sa incerc ToV, am vorbit cu Lost. de cand m-am apucat am aspirat, intrat si stat in S4F

n-am vrut sa parasesc S4F, dar am vrut sa incerc si altceva

de-aia am intrat cu secundarul aici, ca sa raman si cu voi, pentru ca-mi place sa rad si sa vorbesc cu voi

mi-am dat seama ca mai mult v-a deranjat ca am intrat cu secundarul, nu ca am plecat.

m-am gandit sa stau cu voi in orice situatie, nu ca o sa va supar.

imi cer scuze ca v-am suparat, asa ca mi-am pus demisia si am iesit si cu secundarul ca sa nu mai creez discutii.

vlad, imi cer scuze ca ce-am facut te-a suparat si ai iesit, n-am vrut sa se intample

repet, n-am vrut sa va supar. sunteti niste oameni super.

poate macar mai vorbiti cu mine dupa daca e.

va pup.

edit: din 25 de membrii doar 10 mai jucam si doar 5 mai vorbim pe /c. sunt altii care sunt in clan si n-au mai intrat de luni bune. altii au plecat us/tov si nu li s-a zis nimic. repet, cred ca problema voastra e ca am intrat pe secundar, cu toate ca ma gandeam ca conteaza cine e pe cont nu ce cont e in clan.

3 hours ago, Vlad S4F said:

Pentru mine se incheie aici si cu clanul si cu jocul, am vorbit si cu Costel in joc. Eu nu prea mai joc si n-are rost.

Da recunosc, m-a deranjat cea facut Alex, pentru ca nu ma asteptam la el sa faca asa. Nu-l condamn pentru ca vrea sa incerce altceva, Doamne fereste, chiar ii urez succes. M-a deranjat faptul ca a pus S4F pe plan secund, nu spune nimeni sa nu incerci, dar odata ce ai plecat cu contul mare, pai plecat sa fie.. Stii foarte bine ca n-am nimic cu tine, chiar m-am inteles cu tine. Costela, noi mai vorbim pe facebook, tu imi esti ca un prieten deja, te stiu de mult. Asa ca sa-mi sugi pula :]]] Ulei, esti un om de nota 10, se vede ca esti matur, ma bucur ca te-am cunoscut, mult succes in viata. Alex, nabul clanului, iti mai zic odata, n-am nimic cu tine, esti o persoana de treaba. Dar pe mine m-a deranjat fapta ta si cam atat.. Lost, esti un baiat de treaba, la fel si la tine se vede ca esti matur, ne mai auzim prin game si pe-aici, merci pentru ca m-ai invitat mereu in clan. Roshu, sa nu mai plangi dupa gagica-ta :]]] ca il ai pe Costel, ti-l las tie :]] Te pup. Morenaa, noi nu prea am vorbit, dar esti un tip de treaba. Muuuult succes tuturor, ma bucur ca am facut parte din acest clan, v-am pupat baietii. 

 

 

Nu Alexnicko ai inteles tu gresit, eu m-am ofticat ca ai iesit ptr, clanu ala cand aici iti mergea la fel de bn.  ..

Si ideea ce nu puteam eu sa o explic , ti-a explicato exact Vlad, ca ne-ai pus pe locu 2,  Nu-s suparat pe tn., dar aici era si Lost si Anca, Vlad, roshu si Costel si aqqua eram stabili faceam caterinca etc.. nu mai conteaza, succes .

 

in fine te razgandesti tu si revi.,

 

Link to comment
Share on other sites

Ce atâta cacat cu ToV si uS, intra cine vrea, toți plozii infecți de pe server acolo ii găsești, mi se pare o gândire bolnava sa ieși dintr-o familie si sa te duci intr-un clan mai înalt intr-un top care nu contează, nu ma așteptam la cacaturi d-astea, @F4L LosT8 S4F cine iese si se duce in alt clan, acolo sa rămână, noi suntem mai prosti, sau ce?

Link to comment
Share on other sites

BAGA-MI-AS organul cu tot cu testiculele in gurita ta Vlad, ma lasi singur fa aici pe server !? Pana se incalzeste mai intri tu pe joc lua-mi-ai rahatu-n bot.

 

Alex, ce sa-ti zic mult succes acolo, poate e mai multa activitate, desi eram si aici destul de activi in fiecare seara..dar ma rog, este decizia ta. Nu e nimeni suparat pe tine, doar ca S4F nu se pune pe locul 2, asta a vrut Vlad sa-ti explice. Sunt sigur ca o sa revii foarte repede inapoi in familia noastra. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, CostelFCRB S4F said:

BAGA-MI-AS organul cu tot cu testiculele in gurita ta Vlad, ma lasi singur fa aici pe server !? Pana se incalzeste mai intri tu pe joc lua-mi-ai rahatu-n bot.

 

Alex, ce sa-ti zic mult succes acolo, poate e mai multa activitate, desi eram si aici destul de activi in fiecare seara..dar ma rog, este decizia ta. Nu e nimeni suparat pe tine, doar ca S4F nu se pune pe locul 2, asta a vrut Vlad sa-ti explice. Sunt sigur ca o sa revii foarte repede inapoi in familia noastra. 

Pentru asta, la urmatorul meeting nu vei fi invitat.

 

Nu tie rusine asa sa te iei de Vlad si Alex? Sunt mai vechi ca tine in clan. Trebuia sa ramai in SP ca sa iei lider =)) (ironie ca n-am chef de cearta)

 

Btw, salut la ora asta, dar ce sa faci, viata e frumoasa, cand aveti chef de un meeting?

 

Eu sunt Neco, am intrat si am iesit de pe forum, pwp :* 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, S4F Necomercial said:

Pentru asta, la urmatorul meeting nu vei fi invitat.

 

Nu tie rusine asa sa te iei de Vlad si Alex? Sunt mai vechi ca tine in clan. Trebuia sa ramai in SP ca sa iei lider =)) (ironie ca n-am chef de cearta)

 

Btw, salut la ora asta, dar ce sa faci, viata e frumoasa, cand aveti chef de un meeting?

 

Eu sunt Neco, am intrat si am iesit de pe forum, pwp :* 

Mersi ca ne-ai zis ca ești neco, eram confuz.

Link to comment
Share on other sites

On 03.02.2018 at 1:09 AM, S4F Necomercial said:

 

Sincer nu prea imi pasa man, oricum mersi mult de avatar =))))))) e exact ce am nevoie

Pfaa ce rau imi pare ca nu am fost in pas cu toate update-urile de pe server, sa-mi bag pla :))

On 03.02.2018 at 1:09 AM, S4F Necomercial said:

MAMA COAIE, imi aduc aminte cand ti-am zis de avataru asta

no problem omule, ba, hai sa incepem sa facem spam aici :))

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.