Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

On 15.06.2018 at 4:49 PM, S4F DerecK said:

Am vazut cmotd, imi pare rau. M-am simtit minunat alaturi de voi, cel mai tare clan ever. Te pup LosT8, multumesc tuturor pentru momentele petrecute impreuna!

 

#S4FFOREVER

eu personal ma bucur ca ti-a placut, chiar daca nu prea m-ai prins pe /c ca am fost inactiv rau si inca o sa fiu ca am bacul fmm viata

sper ca inca putem face spam pe forum, lost, sau nuj daca se inchide si forumu, mrg. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, S4F AlexNicko ToV said:

eu personal ma bucur ca ti-a placut, chiar daca nu prea m-ai prins pe /c ca am fost inactiv rau si inca o sa fiu ca am bacul fmm viata

sper ca inca putem face spam pe forum, lost, sau nuj daca se inchide si forumu, mrg. 

Si eu am bacul frate, dar nu-mi fac probleme. Mate m2 si geografie ez, doar la romana imi fac putine probleme.

 

Clanul o sa ajunga la neoficiale, daca este inactiv.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vlad S4F said:

Baaaaaa, s-a inchis clanul ? :( Off :)) Oricum tot fetele mele preferate ramaneti <3 Imi pare rau de clan.

invechitule

 

9 hours ago, Dareios S4F said:

Buna

cit ai an sula

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2018 at 12:29 PM, F4L LosT8 S4F said:

@CostelFCRB S4FDaca vrei sa continui tu clanul n-ai de cat, eu am pierdut legatura aia pe care o aveam cu jocul si nu ma mai simt in stare sa-l conduc.

N-are banuti, Costel. E rapidist... :(

Edited by Vlad S4F
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.