Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

Puna siua si tie

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2020 at 8:04 PM, ConnerRM S4F said:

Salut, Safilor! Ce mai faceti , cum va mai merge ?  Va salut din NG de romania, MApN cum i  se zice in Romania :)) 

Ba, cum e sa stai cu degetele pe butoanele de la minigunul din humvee-ul american indreptat spre cetateni ca sa ii faci sa se cace pe ei si sa nu iasa drk din casa?

 

@TaviiG Ma cauti pe joc maine sa iti dau invite ca i-am dat uninvite unuia de era inactiv de 2 luni.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne deranjezi ma Kara, asta daca esti Kara original, daca nu esti ai report ??

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2020 at 9:04 PM, ConnerRM S4F said:

Salut, Safilor! Ce mai faceti , cum va mai merge ?  Va salut din NG de romania, MApN cum i  se zice in Romania :))

no aia da :))) numa' bine, tu cum o mai duci?

Link to comment
Share on other sites

Daca tu esti regele, atunci acum a intrat imparatu :P

Link to comment
Share on other sites

Membrii clanului care nu sunt in club pe forum sa aplice sau sa imi lase pm pentru a le da invite.

Link to comment
Share on other sites

@ConnerRM S4F =)), omoarai si tu pe aia de taie lemne daca tot esti acolo, ok?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gabriel S4F said:

Salut! Ce mai faceti?

Salutare. Numa' supravietuim, cel putin la mine nu e nimic nou. Stau in cartier toata ziua si imi aduc aminte de vremurile cand eram un pusti, mai pusti decat sunt acum si ma jucam toata ziua fara sa obosesc :))

Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2020 at 9:08 PM, ConnerRM S4F said:

O duc bine, cu munca, sunt la minister, seara e putiu pe acolo, ma gandeam sa mi bag samp pe un pc de la aia

apai bine ca macar ai ce face... mie mi se restarteaza pc-ul o data la 25 de minute si nu stiu ce sa-i fac... shid...

Link to comment
Share on other sites

Voturi PRO/CONTRA

Sa micsoram nivelul necesar pentru a aplica la 10-15 pana cand clanul atinge nivel 5 si luam hq?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RelaXx S4F said:

Voturi PRO/CONTRA

Sa micsoram nivelul necesar pentru a aplica la 10-15 pana cand clanul atinge nivel 5 si luam hq?

Ar fi o idee bună, 15 zic ca e acceptabil pana ajungem la 5. Nu is cel mai activ sa comentez dar e o parere :)

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, RelaXx S4F said:

Sa micsoram nivelul necesar pentru a aplica la 10-15 pana cand clanul atinge nivel 5 si luam hq?

Contra- este timp dupa parerea mea sa aplice jucatori cu nivel mai ridicat.

Link to comment
Share on other sites

Am primit deja majoritatea voturilor pozitive, asa ca am facut modificarea, scz, vedem dupa cine ramane si cine iese.

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc. Comentez si eu pe aici. Ce ziceti?

Poate are careva un prieten sau amic lider de pasnica sa aplic si eu, ca m-am saturat de job toata ziua, sanatate.

 

EDIT: CAP DE PAGINA

Edited by Nephew S4F
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.