Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

lumea nu prea sta pe forum manule

Link to comment
Share on other sites

Salut, am mai spus si pe /c, daor se pare ca nu am fost destul de inteles. Stiu ca in cursul saptamanii nu am mai postat pe blacklist, doar asta nu inseamna ca nu mai ma ocup de acea sarcina. Eu daca nu intru in timp-ul saptamanii inseamna ca am timpul destul de ful.

Doar asta nu inseamna ca nu mai adaug jucatori pe blackilist.

Va multumesc frumos si sper sa ma lasati doar pe mine sa ma ocup singur de blacklist.

Multulmesc frumos de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cosmynn CN said:

Salut, am mai spus si pe /c, daor se pare ca nu am fost destul de inteles. Stiu ca in cursul saptamanii nu am mai postat pe blacklist, doar asta nu inseamna ca nu mai ma ocup de acea sarcina. Eu daca nu intru in timp-ul saptamanii inseamna ca am timpul destul de ful.

Doar asta nu inseamna ca nu mai adaug jucatori pe blackilist.

Va multumesc frumos si sper sa ma lasati doar pe mine sa ma ocup singur de blacklist.

Multulmesc frumos de intelegere!

eu le-am spus sa posteze pe blacklist pentru ca intelesesem ca esti la camin fara laptop, nu te alarma ca tu te ocupi

Link to comment
Share on other sites

Propun urmatoarea idee pentru clan. (Știu ca e deja adugată, dar să fie modificata treaba)

Colegii ce nu se pot conecta pentru o saptamana- două pe server să-și pună o cerere de inactivitate. 

Astfel, nu mai avem parte de colegi inactivi și vedem si noi cine e cu adevarat serios și iși merita locul in clan. 

Nu a mai postat nimeni in topic ul ala si nici nu se respecta ce se zice acolo.

Păreri? Dați si voi un up daca am dreptate =))))

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, iova S4F said:

Propun urmatoarea idee pentru clan. (Știu ca e deja adugată, dar să fie modificata treaba)

Colegii ce nu se pot conecta pentru o saptamana- două pe server să-și pună o cerere de inactivitate. 

Astfel, nu mai avem parte de colegi inactivi și vedem si noi cine e cu adevarat serios și iși merita locul in clan. 

Nu a mai postat nimeni in topic ul ala si nici nu se respecta ce se zice acolo.

Păreri? Dați si voi un up daca am dreptate =))))

E buna asta, dar nu stiu cati din clan stiu ca avem clan si pe forum :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iova S4F said:

Propun urmatoarea idee pentru clan. (Știu ca e deja adugată, dar să fie modificata treaba)

Colegii ce nu se pot conecta pentru o saptamana- două pe server să-și pună o cerere de inactivitate. 

Astfel, nu mai avem parte de colegi inactivi și vedem si noi cine e cu adevarat serios și iși merita locul in clan. 

Nu a mai postat nimeni in topic ul ala si nici nu se respecta ce se zice acolo.

Păreri? Dați si voi un up daca am dreptate =))))

Din pacate nu mai sunt destui jucatori care sa ia jocul atat de serios incat sa faca acest lucru, atat timp cat factiunile nu mai au aceasta regula (practic poti sta 13 zile inactiv, si intr-o zi sa faci raportul pe 2 saptamani) nici noi ca si clanuri nu putem sa le impunem asa ceva. Regula este ca rank 1-4 nu au voie sa fie inactivi mai mult de 30 de zile (sunt demisi), iar rank 5 nu au voie sa fie inactivi mai mult de 60 de zile (demisi), cine vrea sa se ocupe de aceste lucruri sa ma anunte.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TheVirus said:

Bună seara, dragilor! Bine v-am găsit, sper să vă cunosc pe fiecare în parte!

Salut fratele meu, cf?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RelaXx S4F said:

Din pacate nu mai sunt destui jucatori care sa ia jocul atat de serios incat sa faca acest lucru, atat timp cat factiunile nu mai au aceasta regula (practic poti sta 13 zile inactiv, si intr-o zi sa faci raportul pe 2 saptamani) nici noi ca si clanuri nu putem sa le impunem asa ceva. Regula este ca rank 1-4 nu au voie sa fie inactivi mai mult de 30 de zile (sunt demisi), iar rank 5 nu au voie sa fie inactivi mai mult de 60 de zile (demisi), cine vrea sa se ocupe de aceste lucruri sa ma anunte.

Mă ocup eu cu cea mai mare plăcere, doar să am sufletul impacat ca o sa fie mai multa activitate ??

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.