Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Discuții


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

@@HaoS I S4F I, ba frate imi aduc aminte, acu' vreo 2 ani...Aveai casa in LS si mi-ai dat intr-o seara infernus-ul tau sa ma plimb.Habar n-aveam eu atunci de samp, ma jucam la misto mai mult..

Dar n-am uitat gestu' :))

 

Bă, eu nu mai știu :)) am uitat detaliile astea :))

 

Hai sal all.

 

 

M-am plictisit. Crecă ies în oraș la o cafea... nu prea am chef să stau în casă ..

Link to comment
Share on other sites

@@Dareios S4F, d-pai daca scrii si la misto ca brb, bag aim pe /f esti controlat, e clar =)))))

 

Si asta cu log-urile de la renko..adica na... nu mi-a demonstrat ca am folosit pe loc renko..doar ca apare log-urile in ofs sau ce program e..

 

Edited by S4F Necomercial
Link to comment
Share on other sites

@@Dareios S4F, d-pai daca scrii si la misto ca brb, bag aim pe /f esti controlat, e clar =)))))

 

Si asta cu log-urile de la renko..adica na... nu mi-a demonstrat ca am folosit pe loc renko..doar ca apare log-urile in ofs sau ce program e..

 

 

Stiu, e un big shit, am luat ban pentru urme de 7 luni frate.

6 controluri tw si nu am luat ban si cand a stat theliar mai mult in osf mi l-a gasit, ce naiba, big shit.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.