Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Anunțuri Importante


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

Pentru raport nu trebuie printuri/dovezi, pur si simplu completezi modelu!

 

 

Ex: Name: ReLaXx

Saptamana activitatii: 20.01.2014 -> 27.01.2014 (De Luni pana Luni)

 

 

Membrii de Rank 5, Sub-Lider-ul, Lider-ul nu sunt obligati sa posteze.

 

Activitatea este obligatorie!

Link to comment
Share on other sites

Noul Designer al clanului este S4F Peiu! Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

mR.Andrrei. a parasit clanul Safe 4 Family. Ii uram bafta!

 

 

Pe data de 24.01.2014 am schimbat logo clanului, il puteti vedea pe prima pagina la orice topic.

Link to comment
Share on other sites

HipoRtf sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

S3bY sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

Link to comment
Share on other sites

Covrigel sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

Link to comment
Share on other sites

D.DIESEL sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

Link to comment
Share on other sites

Silent96 sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

Link to comment
Share on other sites

Scuzati postul care este asa aproape de celalalt, dar este important.

 

Peiu este noul lider la Photoshop, voi vorbii cu YnnA si poate iti da acces la Photoshop.

De acum in colo voi deschide topicul de activitate Luni seara si il inchid Duminica. Modelul este acelasi.

Nu voi mai accepta membrii care sunt in 2 Clanuri, 1 oficial si unu neoficial.

Sedinta va fi Duminica dupa ora 17:00, vreau ca toti sa incercati sa veniti!

Link to comment
Share on other sites

Pe data de 01.03.2014 am modificat toate Logo-urile! Ca sa le puteti vedea uitativa la orice topic pe prima pagina, la primul post!



Multumiri speciale Designer-ului nostru S4F Peiu


Link to comment
Share on other sites

Noul Ajutor Designer al clanului este S4F Rebootsrl! Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Saher sa alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii Uram bun venit!

Link to comment
Share on other sites

La sedinta de azi am schimbat Freqventa! Cine vrea sa o afle sa imi dea PM mie!

Link to comment
Share on other sites

Noul Ajutor Designer al clanului este S4F Covrigel! Felicitari!

 

 

Cine vrea freqventa PM mie sau cuiva care o cunoaste, gen Peiu, aishwarya

Link to comment
Share on other sites

S4F Kama s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit ! (Scuze de intarziere, stiam ca am uitat ceva, dau o bere)

S4F Necomercial s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

S4F Roshu s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

La sedinta de azi am schimbat din nou freqventa, pentru a o afla PM mie, Ynnei, sau unui rank 4+ care a fost la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Un anunt care trebuie citit:

 

 

Dupa cum cred ca ati observat, clanul nostru este unul dintre cele mai cautate clanuri neoficiale, ocupand pozitia 2 sau 3, pe locul 1 fiind LcN.

 

Noi am ajuns asa cautati deoarece se stie ca suntem un clan cu bun simnt, activitate si ne comportam ca o familie, nu ca acum 2-3 luni cand doar numele implica "Family", iar noi ne comportam ca niste copii de 4-5 ani care deabea auzisera un cuvand in engleza si credeau ca inseamna Cearta. Eu zic ca de acum 2-3 luni (Cine a fost atunci stie) am reusit sa schimbam gandirea si activitatea membrilor, dupa cum stiti atunci foarte rar era cineva online, iar acum am ajuns sa fim si 15 online seara, cea ce este foarte bine si merita rasplatit. Am observat ca la activitati, chiar daca suntem putini, ne remarcam ca o familie, nu suntem noi cel mai organizat clan, sau cel mai bun la war-uri, dar suntem o familie si asta ne ajuta, unii sunt foarte buni in anumite lucruri, si ca sa nu aiba puncte slabe isi lasa familia in urma, din potriva, noi tinem familia aproape, ca doar stiti, daca te iei de familia cuiva nu iese bine, asa ca va vreau asa cum sunteti in continuare, si sa mai diminuati din certuri (S4F Covrigel) si (S4F Peiu) care aveti probleme, deoarece puteti trage clanul in jos.

 

De acum o activitate care va fi anuntata de un Rank 4+ va fi discutata direct de Lider/Sub-Lider cu cei cu care se va face activitatea, de exmplu clanul Big Smoke cu care vom avea activitate Weekwnd-ul viitor.

 

Am observat ca toti vreti ca noii membrii sa fie bine crescuti, sa respecte niste reguli, de exmplu Modelul sa fie completat complet si corect, sa nu aiba un limbaj obscen sau sa se injure cu ceilalti playeri, deoarece ne-ar trage pe toti in jos, fiindca noi suntem cunoscuti ca si omenie si ca suntem linistiti si nu profocam certuri intre clanuri sau altceva gen. Cea ce nu imi convine totusi, sunteti unii care dati voturi doar pentru ca are realizari sau asa ceva, nu vreau sa mai vad asa ceva, daca dai un vot impotriva aplicantului, vreua motive serioase, gen "Nu imi place cum vorbesti", ceea ce este indeajuns sa imi schimbe Ynnei sau mie parerea despre acel aplicant. Nu vreau sa mai vad nici voturi date cu motive ca la aplicatiile la factiuni, gen "Nu imi imspiri incredere", nu este un motiv intemeiat, poate el nu iti inspira incredere pentru ca nu il cunosti, nu ai de unde sa stii cum este el de fapt, si asta trebuie sa facem noi, sa cautam ce este mai bun in oameni, si chiar daca la un momentdat pleaca, cand va vorbii despre S4F sa spuna numai lucruri bune.

 

 

As dorii, cine poate, sa puna pachet de anunturi cu mesajul "Clanul neoficial Safe 4 Family recruteaza membrii seriosi care pot face parte dintr-o familie." Sau "Clanul neoficial Safe 4 Family va asteapta cu bratele deschise. Detalii pe forum, level 15+". Doar cine poate, si cine are destui bani sa faca acest lucru, nu va obliga nimeni, si va rog sa nu dati pe "/ad" deoarece adminii va vor sanctiona.

Link to comment
Share on other sites

S4F Sisu s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

S4F Costibutus12 s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Pe data de 22.03.2014 am hotorat ca de acum sa va puteti pune TAG clanului in fata numelui sau in spatele numelui, vad ca multi nu vreti TAG in fata numelui, asa ca aveti posibilitatea sa vil mutati in spatele numelui, numai sa aveti TAG.

Link to comment
Share on other sites

S4F Runk s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !


S4F Fish s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

Link to comment
Share on other sites

S4F yXk s-a alaturat clanului Safe 4 Family ! Ii uram bun venit !

 

 

Am adaugat regula 14. Cine mai posteaza dupa un CONTRA sau dupa 3 NEUTRU are CW! Mai multe detalii in topicul cu regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.