Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

♛ Safe 4 Family ♛ - Demisii


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

8SaHTLv.png

 

 

În acest topic se postează demisiile.

Model:

 

Nickname:

Rank-ul avut: 
Timpul pe care l-ați petrecut aici?:
Motivul demisiei:
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?:
Ce trebuie schimbat:
Alte precizări:

 

*Cine dorește să părăsescă clanul și folosește comanda /clanresign fără să posteze în acest topic primește blacklist permanent.

Edited by florynn fly
#Update 2021 // modificare minora model de postare.
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kingdeal

Timp petrecut aici?: 3 saptamani si putin

Motiv: Ma duc in clan cu fratele meu si cu alti prieteni de la bloc

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Excelent

Ce trebuie schimbat: Nimic

Alte mentiuni: Sper sa revin intr-o zi inapoi,multumest pentru ca m-ati acceptat.Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alonso

Timp petrecut aici?: Mai mult decat ''Kamikaze''

Motiv: Really?

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine fara ''Kamikaze'' pe freq :*

Ce trebuie schimbat: Are you f****g kidding me?

Alte mentiuni: Pas

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alonso (nume furat)

Timp petrecut aici?: Mai mult decat ''Kamikaze'' (de unde stii?)

Motiv: Really? (DA)

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine fara ''Kamikaze'' pe freq :* (hai sa mori tu)

Ce trebuie schimbat: Are you f****g kidding me? (yes, i'm f**k you)

Alte mentiuni: Pas (sacu si la burean)

Demisie acceptata si mai regleaza-ti vorbele. Ai 14 ani, mai du-te pe la scoala ca esti cam.. slab mintal ca sa nu zic altfel. Edited by S4F doN arT
Demisie acceptata.
Link to comment
Share on other sites

Nickname: ReLaXx
Timp petrecut aici?: Din cauza lui doN
Motiv: Eu nu am intrat in acest clan ca sa mi se reproseze asa ceva. Eu am venit sa va ajut, iar doN isi bate joc. Mult succes in continuare.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine... Pana a inceput doN sa se dea mare si tare.
Ce trebuie schimbat: Sub-Liderul
Alte mentiuni: Imi pare rau Ynna si Sisu si cei cu care chiar m-am inteles de minune. Eu ma voi intoarce deabea cand doN pleaca si va garantez ca o sa pierdeti multi membrii din cauza lui. Ce nu imi place la el face ce vrea, chiar daca ynna zice altceva. Sper ca Ynna sa ma tina minte si restul la fel (De acum poti s aiti bati joc de restu doN. De mine nu mai poti)

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ReLaXx

Timp petrecut aici?: Din cauza lui doN

Motiv: Eu nu am intrat in acest clan ca sa mi se reproseze asa ceva. Eu am venit sa va ajut, iar doN isi bate joc. Mult succes in continuare.

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine... Pana a inceput doN sa se dea mare si tare.

Ce trebuie schimbat: Sub-Liderul

Alte mentiuni: Imi pare rau Ynna si Sisu si cei cu care chiar m-am inteles de minune. Eu ma voi intoarce deabea cand doN pleaca si va garantez ca o sa pierdeti multi membrii din cauza lui. Ce nu imi place la el face ce vrea, chiar daca ynna zice altceva. Sper ca Ynna sa ma tina minte si restul la fel (De acum poti s aiti bati joc de restu doN. De mine nu mai poti)

Demisi respinsa am sa vorbesc cu don, nu am fot corect ce a facut. Tu esti un membru bun.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:sBk.
Timp petrecut aici?: Mult...am uitat :)
Motiv:
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine!!!!!!!"Misca misca din buric, da misca misca din buric":))
Ce trebuie schimbat: Nimic!!!
Alte mentiuni:
Va urez succes!!

 

Ha ha ha:))) Nu mai plec, NU NU NU!:)))

Edited by S4F sBk
Link to comment
Share on other sites

Nickname: doN arT
Timp petrecut aici?: Destul.
Motiv: M-am saturat de analfabeti.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Folosit.
Ce trebuie schimbat: Organizarea.
Alte mentiuni: Eu respect doar pe cei care ma respecta!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alonso
Timp petrecut aici?: 2 zile
Motiv: GOODBYE RPG1, WELCOME RPG2.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine
Ce trebuie schimbat: Nimic
Alte mentiuni: Tinem legatura prin forum. RPG2 Nick: Alonso.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alonso

Timp petrecut aici?: 2 zile

Motiv: GOODBYE RPG1, WELCOME RPG2.

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine

Ce trebuie schimbat: Nimic

Alte mentiuni: Tinem legatura prin forum. RPG2 Nick: Alonso.

Demisie respinsa. DAca te apuci de rpg 2 poti vorbi cu noi la discutii safe 4 family

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sapunel
Timp petrecut aici?: 1 luna si 1 saptamana
Motiv: Nu am venit in clanul acesta ca sa isi bata joc de mine un membru care NU A AJUTAT CLANUL CU NIMIC!Eu am incercat sa ajut sa,sa fac tot ce pot ca sa devina clanul mai unit!Am incercat sa fac tot ce am putut!Imi placea clanul acesta foarte mult,dar vine un al3x si incepe sa isi bata joc de mine.El nici macar nu sta pe freq nu ajuta clanul sau altceva!Imi pare rau de deciza luata de mine!
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine pana pe data de 11.11.13
Ce trebuie schimbat: Nimic!
Alte mentiuni:
Alexandru72 Bafta!Esti cel mai bun prieten al meu din samp!Bafta ynna si tuturor cu care m-am inteles!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sapunel

Timp petrecut aici?: 1 luna si 1 saptamana

Motiv: Nu am venit in clanul acesta ca sa isi bata joc de mine un membru care NU A AJUTAT CLANUL CU NIMIC!Eu am incercat sa ajut sa,sa fac tot ce pot ca sa devina clanul mai unit!Am incercat sa fac tot ce am putut!Imi placea clanul acesta foarte mult,dar vine un al3x si incepe sa isi bata joc de mine.El nici macar nu sta pe freq nu ajuta clanul sau altceva!Imi pare rau de deciza luata de mine!

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine pana pe data de 11.11.13

Ce trebuie schimbat: Nimic!

Alte mentiuni: Alexandru72 Bafta!Esti cel mai bun prieten al meu din samp!Bafta ynna si tuturor cu care m-am inteles!

 

 

Demisie Respinsa. Acesta nu este un motiv, am terminat cu aceasta discutie si s-a vorbit si cu al3x, nu este motiv de demisie. Ti-am explicat prin PM ca nu iti voi accepta nici un fel de demisie si ca nu v-am sanctionat pe nici unu pentru ca sunteti la prima abatere.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AND65
Timp petrecut aici?: Mult.
Motiv:Nu mai pot sa acord timp jocului, poate pe viitor o sa revin.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine, daca ai lider de treaba, te simti bine.
Ce trebuie schimbat: NIMIC, ABSOLUT NIMIC
Alte mentiuni:
Imi cer scuze. dar nu mai pot juca samp... ynna iti multumesc pt sansa acordata, Bafta in continuare, tine-o tot asa, ITI MULTUMESC, CEAO :*:*

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.