Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Demisii


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

Nickname: ManillaManiacs
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 2 zile
Motivul demisiei: Am crezut ca voi avea timp si ca ma voi putea recrea din nou pe acest joc, insa se pare ca timpul nu mi-a fost de ajutor.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Extraordinar.
Ce trebuie schimbat: Nimic, totul este perfect.
Alte precizări: Imi cer scuze daca am creat vre-un discomfort si va multumesc din suflet pentru sansa acordata,va respect si va urez mult succes tuturor in parte! Ma indoiesc ca ma voi reintoarce vre-odata iar pe acest joc, insa am preferat sa las si o cerere de demisie spre deosebire din 2018 cand am parasit Rifa. Va urez multa sanatate si va pup!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Andreea_Loredana
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: o luna jumate
Motivul demisiei: Colectivul lasa de dorit mai ales la unii din ei care stie sa faca misto de o fata si sa isi bata joc de ea fara macar sa o cunoasca.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Bine cu o parte din membri care au cei 7 ani de acasa.
Ce trebuie schimbat: Cauta membri care stie sa respecte si au cei 7 ani de acasa


 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Amigo(Nicu_Capie)
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: Vreo 3 saptamani.
Motivul demisiei: Trebuie sa plec peste hotare vreo 3 luni si nu o sa am calculator si interet. Nu o sa am timp de joc.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine :)
Ce trebuie schimbat: Nimic, e bine asa.
Alte precizări: Multumesc Relax pentru sansa acordata si sper ca intr-o zi sa revin aici in [S4F] si sa ne vedem sanatosi :*

Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2020 at 1:16 PM, Nicu14 said:

Nickname: Amigo(Nicu_Capie)
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: Vreo 3 saptamani.
Motivul demisiei: Trebuie sa plec peste hotare vreo 3 luni si nu o sa am calculator si interet. Nu o sa am timp de joc.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine :)
Ce trebuie schimbat: Nimic, e bine asa.
Alte precizări: Multumesc Relax pentru sansa acordata si sper ca intr-o zi sa revin aici in [S4F] si sa ne vedem sanatosi :*

Respins, intri cand vei putea, mersi ca m-ai anuntat pentru a nu te da afara dupa 1 luna de inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ManillaManiacs
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 3 luni
Motivul demisiei: -
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Decent. Se putea si mai bine.
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Multa sanatate!

Link to comment
Share on other sites

 Nickname: Alvaro[junior]
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 4 luni
Motivul demisiei: - Vreau sa ma reintorc cu contu secundar in Voda pentru ca pe principal sunt in alt clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family? Foarte bine,Multumesc pentru invite sper ca am fost de folos te pup.
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: M-am simtit bine,o sa ma reintorc .

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Alvaro Morata VODA said:

 Nickname: Alvaro[junior]
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 4 luni
Motivul demisiei: - Vreau sa ma reintorc cu contu secundar in Voda pentru ca pe principal sunt in alt clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family? Foarte bine,Multumesc pentru invite sper ca am fost de folos te pup.
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: M-am simtit bine,o sa ma reintorc .

Acceptat, te asteptam inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Ozzie
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 140 de zile
Motivul demisiei: Nu mai am timp de joc, m am simtit bine alaturi de voi si daca in viitor o sa ma apuc din nou o sa revin in acest clan cu tot dragul, Va pwp !
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Super
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Multumesc pentru sansa acordata! 

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2020 at 1:57 PM, Flacko S4F said:

Nickname: Flacko.YRN
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 4 luni si ceva
Motivul demisiei: Nu este activitate in clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Super
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Mersi de invite, bafta!

De ce nu ai propus ceva ca sa fie.

 

On 9/7/2020 at 9:52 PM, oZZie S4F said:

Nickname: Ozzie
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 140 de zile
Motivul demisiei: Nu mai am timp de joc, m am simtit bine alaturi de voi si daca in viitor o sa ma apuc din nou o sa revin in acest clan cu tot dragul, Va pwp !
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Super
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Multumesc pentru sansa acordata! 

 

 

E ok, va asteptam inapoi!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DaNySiLeNT.
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 4 luni
Motivul demisiei: Vreau sa mai incerc si alt clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine.
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări:Bafta Relax,Rata,Florynn,andreea va pup si poate revin.

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2020 at 12:33 AM, DaNnNy. said:

Nickname: DaNySiLeNT.
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 4 luni
Motivul demisiei: Vreau sa mai incerc si alt clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine.
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări:Bafta Relax,Rata,Florynn,andreea va pup si poate revin.

Cerere acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [RMS]Mihai
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 55 de zile. 
Motivul demisiei: Nu este activitate in clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. 
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Mersi de șansa acordată, bafta!

Link to comment
Share on other sites

On 9/27/2020 at 4:55 PM, RMSMihai said:

Nickname: [RMS]Mihai
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 55 de zile. 
Motivul demisiei: Nu este activitate in clan.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. 
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizări: Mersi de șansa acordată, bafta!

Acceptata

Link to comment
Share on other sites

Nickname: KenZy
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 74 zile
Motivul demisiei: Sincer nu stiu sigur. Speram sa fie mai multa activitate intr-un fel sau altul.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. Nu am avut probleme cu absolut nimeni. Membrii chiar sunt niste oameni de calitate, cu care ai placerea sa colaborezi.
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schimbat nimic. Am specificat mai mult de activitate, dar asta e o chestie ce depinde mai mult sau mai putin de conducere.
Alte precizări:Florin, Relax, va multumesc foarte mult pentru accept, ati fost o conducere placuta, la fel ca si in SF taxi si va multumesc ca m ati primit la voi. Vreau sa ii salut si pe restul membrilor cu aceasta ocazie si va doresc succes mai departe, atat in joc cat si in viata reala. Va pup :*

 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kenzy4Life S4F said:

Nickname: KenZy
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 74 zile
Motivul demisiei: Sincer nu stiu sigur. Speram sa fie mai multa activitate intr-un fel sau altul.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. Nu am avut probleme cu absolut nimeni. Membrii chiar sunt niste oameni de calitate, cu care ai placerea sa colaborezi.
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schimbat nimic. Am specificat mai mult de activitate, dar asta e o chestie ce depinde mai mult sau mai putin de conducere.
Alte precizări:Florin, Relax, va multumesc foarte mult pentru accept, ati fost o conducere placuta, la fel ca si in SF taxi si va multumesc ca m ati primit la voi. Vreau sa ii salut si pe restul membrilor cu aceasta ocazie si va doresc succes mai departe, atat in joc cat si in viata reala. Va pup :*

 

Demisie acceptata, poti da /clanresign pentru ca nu te gasesc in lista de membrii =))

Edited by RelaXx S4F
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kroky
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 2 săptămâni 
Motivul demisiei: Este o perioada mai dificila pt mine, am bacul și vreau sa trag și eu tare pe ultima suta de metri. 
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. Nu am avut probleme cu absolut nimeni. Membrii chiar sunt niste oameni de calitate, cu care ai placerea sa colaborezi.
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schimbat nimic. Este un clan foarte activ și foarte devotat în ceea ce face! 
Alte precizări:mulțumesc mult relaxx te pupic și te iubesc, succes cu clanul! 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Catalinvoievod said:

Nickname: Kroky
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 2 săptămâni 
Motivul demisiei: Este o perioada mai dificila pt mine, am bacul și vreau sa trag și eu tare pe ultima suta de metri. 
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. Nu am avut probleme cu absolut nimeni. Membrii chiar sunt niste oameni de calitate, cu care ai placerea sa colaborezi.
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schimbat nimic. Este un clan foarte activ și foarte devotat în ceea ce face! 
Alte precizări:mulțumesc mult relaxx te pupic și te iubesc, succes cu clanul! 

Acceptata. Te astept inapoi, pwp.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2021 at 11:19 AM, alin16Hz said:

Nickname: alin16hz
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: 2 luni idk
Motivul demisiei: nu mai joc
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: Foarte bine. 
Ce trebuie schimbat: -
Alte precizari: succes in tot ce va doriti

Demisie acceptata!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: NSA
Timpul pe care l-ați petrecut aici?: Aproape o săptămâna.
Motivul demisiei: Am luat ban pe contu principal iar baietii din vip au nevoie de mine, sper sa ne revedem cu bine in viitor chiar sunteți de treabă.
Cum v-ați simțit în Safe 4 Family?: mi a placut mult sa fiu alaturi de voi si sa dac xp si sa stau de vorba cu voi.:)
Ce trebuie schimbat: Nimic, e bine asa.
Alte precizări: Iti mulțumesc Relax pentru ca mi ai oferit a doua sansa, chiar sunteți de treaba toti.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.