Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

♛ Safe 4 Family ♛ - Demisii


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

Nickname:Cicerone009
Timp petrecut aici?: Cred ca 1 luna jum
Motiv:Nu mai am timp sa stau activ , Clanu asta e un clan de nota 10 cred ca ma voi intoarce peste ceva timp.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine nu credeam ca ma voi simti asa imi sunteti ca si niste frati.
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie nimic.
Alte mentiuni:
Multumesc , sper sa nu va suparati pe mine.

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta in continuare. Te astept inapoi cand vei putea.

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Nickname:SiSu
Timp petrecut aici?: Nu stiu
Motiv:Am fost chemat de un prieten foarte apropit in clanul sau si vreau sa-i ajut sa-si dezvolte clanul
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine.Clanul numarul 1 de pe lista mea
Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schibat nimic.
Alte mentiuni:Mersi pentru sansa.Am schimbat factiunea incerc sa schimb si clanul :*

Link to comment
Share on other sites

Nickname:SiSu

Timp petrecut aici?: Nu stiu

Motiv:Am fost chemat de un prieten foarte apropit in clanul sau si vreau sa-i ajut sa-si dezvolte clanul

Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine.Clanul numarul 1 de pe lista mea

Ce trebuie schimbat: Nu trebuie schibat nimic.

Alte mentiuni:Mersi pentru sansa.Am schimbat factiunea incerc sa schimb si clanul :*

@ Demisie acceptata, ca sa nu te superi pe mine, ai fost un membru bun, esti un prieten foarte bun si te asteptam inapoi

Link to comment
Share on other sites

Nickname:ChevyWoods
Timp petrecut aici?:Foarte mult
Motiv:nu pot avea grija de 2 lucruri
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?:foarte bine si sper sa revin napoi
Ce trebuie schimbat: -
Alte mentiuni:
sper sa ma primeasca ynna napoi! scces tuturor

 

Link to comment
Share on other sites

Model:
Nickname: S.VLAD
Timp petrecut aici?: Nu stiu.
Motiv: Nu prea e activitate.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine.
Ce trebuie schimbat: Nimic, mai multa activitate.
Alte mentiuni:
Mersi ynna pentru sansa acordata, Racketzzz :*.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alonso
Timp petrecut aici?: Astazi se implineste o luna. In loc de
VIP primesc un fel de remove.
Motiv: Adio B-Zone.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine. Nu stau sa fac lista prietenilor.

@Ynna, cand aveam level 5 am venit la tine la un event Simon spune. Nu stiai sa il organizezi, mi-am baut joc de tine, te-am facut incompetenta. Astazi imi cer iertare. Pentru mine tu vei ramane o legenda.
Ce trebuie schimbat: Nimic.
Alte mentiuni: Remember Alonso.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Florin.Vlad95
Timp petrecut aici?: Aproximativ o luma si jumatate.
Motiv: Am decis sa ma las un timp de samp, o sa reincep cand o sa am mai mult timp de el sa ma ocup cu adevarat.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: In ultimul timp, cam 2 saptamani, nu prea am fost activ nici pe Forum nici pe /wt in game. Cred ca ati observat.
Ce trebuie schimbat: Nimica, voi stiti mai bine ce trebuie renoit si ce nu.
Alte mentiuni: Doresc sa parasesc acest clan pentru a nu ocupa un loc degeaba daca eu nu mai joc, doresc sa-i dau altcuiva o sansa sa intre in clanu asta. Sa aveti grija de voi si mult succesc in game si bafta tuturor, la comenzi sau la cucerirea teritori daca sunte-ti intr-un gang. Va multumesc ! mult pentru sansa acordata, cand o sa ma reapuc pe viitor o sa intru iar in acesc clad daca nu se disfiinteaza.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: costibutus12
Timp petrecut aici?: Aproape 3 saptamani
Motiv: Prietenul meu si-a facut un clan si mi-a spus sa-l ajut cu el si nu pot sa-l refuz.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Excelent.
Ce trebuie schimbat: Nimic, totul este perfect.
Alte mentiuni: Va multumesc mult pentru sansa acordata.

Edited by S4F costibutus1234
Link to comment
Share on other sites

Nickname: King_Damian
Timp petrecut aici?: 1 si 2-3 saptamani
Motiv: Imi voi crea un clan.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine.
Ce trebuie schimbat: Nimic!
Alte mentiuni: Iti multumesc YnnA pentru tot ce ai facut pentru mine,sBk. si King_Andrei.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: King_Andrei
Timp petrecut aici?: 1 luna si jumatate , cred .
Motiv: Ynna , sa nu te superi pe mine , dar m-am plictisit in clan. Iti urez succes pe viitor.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Foarte bine .
Ce trebuie schimbat: Nimic, totul este perfect.
Alte mentiuni:
Va urez succes la toti !

Edited by S4F KingAndrei
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sapunel
Timp petrecut aici?: 4 luni
Motiv: Pentru ce sa stau in S4F?Chiar si lideru ne i-a la misto...Cica clanul e o famlili!:)) Frumoasa duma!
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?:Bine pana a inceput sa isi dea filme ynna!
Ce trebuie schimbat: Liderul
Alte mentiuni:
Adevaru e ca stati acuma ca prosti toti in s4f.Ynna isi bate joc de voi...Voi faceti tot ce puteti si ynna ii lasa pe toti sa isi puna numele cu S4F fara aplicatie...etc.

Pe scurt restu din s4f nu conteaza!

Pentru ynna doar ZxQ Exista!Extraterestrul ei!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

@ Cerere respinsa, nu isi bate nimeni joc de tine, Acela chiar este extraterestru, si-a schimbat cont si si-a bagat tot pe un cont mai mic.

Poftim aplicatia lui Extraterestru http://forum.b-zone.ro/topic/177794-aplicatie-s4f-dexter-acceptat/

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Nickname: ZxQ
Timp petrecut aici?: 20 zile
Motiv: Am cateva idei in cap si doresc sa le pun in aplicare in materie de 'clan'.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Extraordinar.
Ce trebuie schimbat: Trebuie sa gasiti o metoda prin care sa atrageti playeri, activitatea e putin cam mica fata de media clanurilor de vechimea voastra.
Alte mentiuni:
Va urez multa bafta si dezvoltare cat mai bogata !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: sBk.
Timp petrecut aici?: Aproape 5 Luni.
Motiv: Activitatea din clan e la pamant, nici Liderul, dar nici SubLiderul nu prea sunt on..., intru pe freq.."Salut,Cine e on?", nimic...nimeni nu raspunde.Altii ofera bani in depozit, dar nu avem event-uri, din cate am auzit avem aproape 600k in depozit, dar nici un event, dar mai sunt multe...., oricum va urez bafta!
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine.
Ce trebuie schimbat: Totul, inclusiv si liderul, dar si subliderul, nu zic sa intrati non-stop, dar macar sa intrati 2 ore ziua 2 seara.
Alte mentiuni: Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sapunel
Timp petrecut aici?: 4 luni si jumatate.
Motiv: Am incercat sa ajut clanul cu un video.Dar nu poti cu uni,vine unu zice ca e freq bravo,altu ne spune sa iesim din clan daca nu ne intelegem.OK hai ca ies din clan ca sa fie [s4F] O FAMILIE.Doamne incerca cineva sa ajute si voi numa sa vedeti greselile stiti.
Cum va-ti simtit in Safe 4 Family?: Bine.
Ce trebuie schimbat: Nimic.
Alte mentiuni:
Bafta Peiu,Ynna,Relax,Alexandru72.

Edited by S4F Sapunel
Link to comment
Share on other sites

Nickname: RackeTzZz
Timp petrecut aici?: Pff..mult!

Motiv: Motivul este activitatea clanului, care nu mai este "cea de odinioara", dar mai sunt si altele.
Cum v-ati simtit in Safe 4 Family?: M-am simtit foarte bine, cel mai mare castig al meu a fost prietenii pe care mi i-am facut aici. Sper sa mai tinem legatura!
Ce trebuie schimbat: -
Alte mentiuni: Va :* pe toti! Numa' bine!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.