Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

♛ Safe 4 Family ♛ - Arhivă Aplicaţii


S4F DEDEY009
 Share

Recommended Posts

@, Welcome back !


Să-ți pui tagul pe forum și vei fi adăugat într-un PM cu frecvența !



Sper ca stii de ce ti-am sters post-ul


Este o regula legata de un comentrariu adaugat propriei aplicatii.



http://forum.b-zone.ro/topic/158904-safe-4-family-model-de-aplica%C8%9Bie-stareoff-1315/

Edited by Freelancer S4F Rebootsrl
Reason
Link to comment
Share on other sites

DATE REALE

  • Nume : Cristi
  • Vârsta : 16 ani
  • Educație (Generală/Liceu/Facultate) : Liceu.
  • Oraș : Chisinau
  • Ce hobbyuri ai? : Un hobby iubit de toata lumea si in special de mine este sportul, cu care ma ocup zilnic, de asemenea imi place sa citesc.
  • Auto-caracterizare (minim 40 de cuvinte) : Ma numesc Cristian, am 16 ani si sunt din orasul Chisinau, capitala Republicii Moldova. Sunt un baiat serios, responsabil si descurcaret. Sunt destul de sociabil, dar uneori, prefer sa raman singur si sa ascult muzica, decat sa ascult minciunele oamenilor. O duc bine cu scoala, imi place foarte mult sportul, ies la sala practic in fiecare zi a saptamanii, acesta fiind locul meu preferat unde imi petrec timpul. Cunosc la perfectie limba rusa, engleza si putin din limba italiana. Cum am mai spus, imi place foarte mult muzica, genurile pe care le ascult zilnic sunt: Dubstep, Trance si Trap. Timpul liber il petrec dupa cum am mai zis, la sala sau cu prietenii la bowling, billiard, la vreo cafenea vizionand un meci de football sau chiar la plimbat. De asemenea imi petrec timpul activand pe aceasta comunitate minunata, mai ales in domeniul IT, imi place sa lucrez in PhotoShop, creand diferite imagini pe placul membrilor acestei comunitati, de asemenea imi petrec o buna parte din timp in SAMP. Ii respect pe toti cei din jur, indeferent cum sunt acestea.Incerc sa ii ajut pe cei care au nevoie, sa le ofer un sprijin moral si spiritual, caci oricine din noi ar putea fi in locul acelor persoane. Nu resping pe cei din jurul meu, chiar daca acestea sunt din alta tara, alta nationalitate, au alta culoare a pielii sau chiar sunt bolnavi grav. Nu cer nimic in schimb la ceea ce fac, aduc binele altor persoane, o fac aceasta pentru mine, frumos poate fi oricine, sufletul insa, nu la toti este frumos. Nu ma fraud cu aspectul meu fizic, incerc sa fiu un baiat simplu, modest care sta la locul lui si nu incurca pe nimeni. Imi place sa lucrez in echipa si cum am mai zis - sa ii ajut pe ceilalti cu ce sunt in stare. Incerc sa comunic cat mai mult cu persoanele din jur, mai mult in viata reala, decat in cea virtuala, pentru ca nimic nu poate fi comparat cu emotiile pe care le traiesti in fata unei persoane, nu in fata calculatorului. Prefer sa imi fac prieteni noi si sa aflu ceva nou si folositor pentru mine, fiecare om are o personalitate ascunsa in sine, doar ca, acest potential la unii apare pe parcursul vietii, nu de la nastere. Nu imi plac certurile cu cei din jur, deoarece am fost invatat sa stau la locul meu, sa nu fac glume aiurea pe seama altora si sa ii respect pe toti indeferent de felul cum arata sau cum vorbesc, respectul unui dusman este cea mai buna arma intr-o lupta. Dupa parerea mea viata este prea scurta pentru certuri, ea trebuia traita din plin, cu prietenii, sa traim sentimentele si emotiile pe care le avem, sa ne expunem liber parerile, fara sa ofensam pe cei din jur.
  • Ce înseamă o familie pentru tine ? : Pot spune ca o familie adevarata nu e asa de usor de gasit, o familie e ceea ce iti aduce zimbetul pe fata, familia e cea care iti iubeste sufletul, nu aspectul fizic, familia nu iti vede neajunsurile, ei le plac si le accepta pe acestea, caci ele te fac unic in tot universul, iar ei sunt cei care fac parte din universul tau.
  • Care este mottoul clanului ? (Îl găsiți în topicul cu membri) : Other things may change us, but we start and end with family.

DATE VIRTUALE

  • Nickname : JohnstoN.
  • Nicknameuri /Conturi anterioare : Domino14
  • Level (minim level 20) : 60
  • De cât timp joci SA:MP pe B-Zone : Joc pe B-Zone de aproape un si jumatate.
  • Facțiunea din care faci parte și rankul pe care îl deții (dacă este cazul) : National Guard, rank 1
  • Facțiuni anterioare :
    TTB, LV S.I, LS Taxi, Verdant Family, NR, SFPD, TTB, VTB, Paramedics, Avispa Rifa, Pimps, Verdant Family, Avispa Rifa, si in prezent - NG.
  • Ai fost demis dintr-o facțiune ? De ce ? : Din The Tsar Bratva, cu mai mult de un an in urma, cand am primit ban pentru transfer ilegal, in rest, din toate mi-am dat demisia pasnic, fara certuri cu membrii factiunii date.
  • Clanuri anterioare : Cele mai importante sunt rTn, S4F, VIP, in restul primeam invite aiurea ca ma stiau ownerii.
  • Ai fost demis dintr-un clan? De ce ? : Nu am fost.
  • Poza cu [/stats] : Click
  • Poze cu Ajail, Mute, Warn, Ban logs de pe site : Click
  • Warning points pe forum : 1
  • Ce alte jocuri mai joci : Nu ofer mult timp jocurilor, joc doar samp.
  • De unde ai aflat de Safe 4 Family ? : Nu mai tin minte precis, dar sunt sigur ca m-au atras valorile principale ale unui om, prietenia, bunatatea si sustinerea. Cele ce m-au facut si acum sa incerc sa ma reintorc la voi.
  • De ce dorești să intri in Safe 4 Family ? : Doresc sa ma alatur acestei familii, pentru a retrai din nou acele sentimente neuitate pe aceasta comunitate, ma cunosc cu multi dintre voi, si vreau sa va spun ca am fost si in alte clanuri, dar nicaieri nu am simtit acele sentimente pe care le-am trait aici, cand eram impreuna la bine si la greu, chiar daca v-am parasit mai tarziu, stiu cat de mult tineti unul la altul, stiu cat de loiali si respectuosi sunteti, chiar daca peiu va face gay si voi pe dansul, fara sa va suparati unul pe altul, aceasta se numeste prietenia adevarata, cand in fata zici toate prostiile, dar pe la spate niciodata nu te discuta. Nu zic ca e bine sa injuri si ca eu vorbesc urat, toate in masurile sale, iar eu, imi stiu locul si masura.
  • Cu ce crezi că poți ajuta Safe 4 Family ? : Cu SPAM pe forum, ca am vazut ca nimeni nu face... Cu siguranta ca cu multe o sa incerc sa va ajut, la tot de ce este nevoie voi pune mana si voi ridica impreuna cu voi greutatile.
  • Ați citit regulamentul general ? : Cu siguranta.
  • Ești de acord să adaugi tagul " S4F " înaintea numelui, pe forum ? : Da
  • Ai avut antecedente cu vreun membru S4F ? : Nu.
  • Ești conștient că suntem un clan în care distracția este pe primul loc ? : Desigur, va tin minte eu.
  • Vei respecta regulamentul și toți membrii clanului ? : Cu siguranta.
  • Alte precizări : Imi cer scuze daca m-am exprimat gresit si nu ati inteles unele contexte, sunt din Chisinau, desigur ca vorbesc limba romana, dar oricum difera mult, am incercat sa scriu cat mai corect si mai convingator. Si inca ceva, nu joc pentru rank-uri, tratez acest joc ca un simplu joc, nu mai mult, imi petrec timpul aici pentru a ma distra, nu a ma certa sau inerva.

CONTACT

  • Yahoo! Messenger : -
  • Skype : richmand3
  • Facebook (optional) : In caz de urgenta, il stie Peiu cu Ynna :)
Link to comment
Share on other sites

Pro

Edited by VIP RelaXx S4F
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.