Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Arhivă Aplicaţii


S4F DEDEY009
 Share

Recommended Posts

DATE REALE

  • Nume: Iulian
  • Varsta: 14 ani
  • Oras: Braila
  • Ce hobby-uri ai?: Football si Gaming
  • Auto-caracterizare(minim 25 de cuvinte): Salut! Ma numesc Iulian, am 14 ani, imi place sa ma joc pe calculator si sa joc football. Sunt un baiat onest, varsta nu ma caracterizeaza in sensul ca sunt mult mai matur, respect persoanele din inprejurul meu, stiu sa accept o greseala facuta, stiu ce este o gluma, imi place sa ma plimb cu prietenii, nu sunt nici "cuminte" nici rebel, stiu cand se intrece limita, am grija in totdeauna ca persoanele din jurul meu sa fie fericite, cand ma atasez de cineva imi este greu sa plec.
  • Ce inseama o familie pentru tine?: in o familie toti se respecta intre ei ca fratii, se ajuta, au incredere unul in altul si toti se iubesc intre ei

DATE VIRTUALE

  • Nickname: ReLaXx
  • Level (minim level 15): 15
  • De cat timp joci SA:MP pe B-Zone: pe B-Zone de 3 saptamani si 2 zile
  • Factiunea din care faci parte (daca este cazul): Civil
  • Ce alte jocuri mai joci: Counter Strike 1.6 (Nick: JuveL.); Minecraft (Nick: ReLaXx); District 187 (Nick: JuveL)
  • Poza cu [/stats]: http://i.imgur.com/xPtpyw1.png
  • Ai avut vreodata ban/warn?(precizeaza motivul): nu, nici o data
  • Clanuri anterioare: School Instructor (Factiune)
  • Realizari pe plan virtual: O casa cu 5 Camere de Level 8, Un Premier si cam atat acum (inainte am avut mai multe am mai vandut din ele)
  • De unde ai aflat de Safe 4 Family?: De pe server si forum
  • De ce doresti sa intri in Safe 4 Family?: Deoarece imi place sa fac parte din ceva, mai ales cand pot sa intalnesc lume noua si sa imi fac noi prieteni
  • Cu ce crezi ca poti ajuta Safe 4 Family?: Activitate,Respect si Incredere
  • Ati citit topicurile ce tin de Safe 4 Family: Da
  • Esti de acord sa adaugi tagul " S4F " inaintea numelui, pe forum?: Da. Pe forum si pe jocurile in care pot schimba nick, pe SA:MP o sa pun cand fac rost de banii necesari
  • Alte precizari: Multumesc :)

CONTACT

Edited by MrReLaXx
Link to comment
Share on other sites

DATE REALE

  • Nume: Cosmin
  • Varsta: 18
  • Oras: Filiasi
  • Ce hobby-uri ai?: Football
  • Auto-caracterizare(minim 25 de cuvinte): Salut ma numesc Cosmin am 18 ani sunt din Filiasi Jud: DOLJ imi place foarte mult football, sunt un baiat foarte onest si imi place foarte mult sa fac parte dintr-o echipa, respect persoanele cu care ma inteleg.
  • Ce inseama o familie pentru tine?: O familie inseamna un loc in care toti se inteleg intre ei se ajuta se respecta.

DATE VIRTUALE

  • Nickname: TrAfiCanT
  • Level (minim level 15): 16
  • De cat timp joci SA:MP pe B-Zone: 3 luni
  • Factiunea din care faci parte (daca este cazul): Civil
  • Ce alte jocuri mai joci: War Thunder, world of tanks, metin2, NFSMW.
  • Poza cu [/stats]: http://postimg.org/image/yosbmvkwj/
  • Ai avut vreodata ban/warn?(precizeaza motivul): Am warns 1/3 si am fost banat odata pentru inselatorie.
  • Clanuri anterioare: -
  • Realizari pe plan virtual: Ao casa am o masina si cam atat.
  • De unde ai aflat de Safe 4 Family?: ReLaXx
  • De ce doresti sa intri in Safe 4 Family?: Imi place sa fac parte dintr-o familie.
  • Cu ce crezi ca poti ajuta Safe 4 Family?: Activitate, seriozitate.
  • Ati citit topicurile ce tin de Safe 4 Family?: Da
  • Esti de acord sa adaugi tagul " S4F " inaintea numelui, pe forum?: Da
  • Alte precizari: Sper sa ma acceptati

CONTACT

  • Yahoo! Messenger: coco_unycatu2010
  • Skype:coco.coco7273
  • Facebook (optional): Nicusor Cosmin Cenuse

Link to comment
Share on other sites

Alonso nu vreau sa pleci din cauza mea, scuze dar imi place acest clan si nu vreau sa imi retrag cererea, dar nu vreau sa pleci, vreau intai sa ma cunosti dupaia sa iti pui o parere despre mine, multumesc pentru ca mi-ai aratat unde am gresit la cerere, chiar nu corectez sa nu se creada altceva, dar eu nu cred ca te-am jignit, si daca ti-am zis ca te respect asa este, tu nu intelegi cum este cand iti spune cineva ca nu te comporti de 14 ani (cu mi-ai zis) si asta doare si in joc si in realitate. Ti-am zis in joc si o scriu si aici, de cand am citit topicurile si am vazut ca esti un baiat ok si lucrezi bine in echipa, un bun designer si un prieten la fel am inceput sa te respect, chiar daca nu te cunosc, ramane ca tu sa decizi, daca intru si iesi tu ies si eu, nu vreau ca din cauza mea YNNA sa sufere sau altcineva, atat am avut si eu de zis. Sper sa iti dai si tu seama ca nu sunt o persoana rea.

Edited by MrReLaXx
Link to comment
Share on other sites

DATE REALE

  • Nume: Iulian
  • Varsta: 14 ani
  • Oras: Braila
  • Ce hobby-uri ai?: FootBall si Gaming.
  • Auto-caracterizare(minim 25 de cuvinte): Salut, ma numesc Iulian, am 14 ani si imi place sa lucrez in echipa, vreau sa fac si eu parte dintr-un intreg. Imi place Gaming-ul si Football-ul, imi place ca in timpul liber sa ies cu prietenii, si daca ploua sa ma joc pe PC. Sunt un baiat de gasca, onest, lucrez bine in echipa.
  • Ce inseama o familie pentru tine?: Un loc unde poti avea incredere in toti, unde toti te respecta si tu ii respecti la randul tau, unde toti se ajuta intre ei.

DATE VIRTUALE

  • Nickname: ReLaXx
  • Level (minim level 15): 15
  • De cat timp joci SA:MP pe B-Zone: 3 saptamani si 5 zile (aproape 1 luna).
  • Factiunea din care faci parte (daca este cazul): Nu fac parte din nici o factiune momentan.
  • Ce alte jocuri mai joci: Counter Strike 1.6, Metin2, Minecraft, CoD6 (Call of Duty), etc....
  • Poza cu [/stats]: http://i.imgur.com/L360PJK.png
  • Ai avut vreodata ban/warn?(precizeaza motivul): Nu am avut ban si nici Warn.
  • Clanuri anterioare: -
  • Realizari pe plan virtual: Casa, Bani la mine si in banca, masina.
  • De unde ai aflat de Safe 4 Family?: De pe forum.
  • De ce doresti sa intri in Safe 4 Family?: Deoarece imi place acest clan.
  • Cu ce crezi ca poti ajuta Safe 4 Family?: Respect, Seriozitate, Activitate.
  • Ati citit topicurile ce tin de Safe 4 Family?: Da.
  • Esti de acord sa adaugi tagul " S4F " inaintea numelui, pe forum?: Da.
  • Alte precizari: Data trecuta am fost respins din cauza ca am postat aiurea, nu se va mai repeta si de data asta.

CONTACT

Link to comment
Share on other sites

DATE REALE

  • Nume:Andrei
  • Varsta: 14 ani
  • Oras: Titu
  • Ce hobby-uri ai?:Jucatul pe pc , fotbalul
  • Auto-caracterizare(minim 25 de cuvinte):Ma numesc Andrei am 14 ani jumate sunt un baiat seriose nu permit glumele proaste imi place sa ma joc pe pc , stiu foarte bine sa ma joc fotbal sunt la echipa FC Luceafarul.
  • Ce inseama o familie pentru tine?: Un cuvant foarte frumos, care nu trebui uitat, un grup de persoane care poti avea incredere.

DATE VIRTUALE

  • Nickname: Cicerone
  • Level (minim level 15): 32
  • De cat timp joci SA:MP pe B-Zone: 1 an
  • Factiunea din care faci parte (daca este cazul):Civilian rank 6
  • Ce alte jocuri mai joci: Counter-Striker , Metin 2
  • Poza cu [/stats]: http://postimg.org/image/wytgmp5yj/d152ae9a/
  • Ai avut vreodata ban/warn?(precizeaza motivul): Ban: Transfer ilegal, Warn : 1/3 Dm
  • Clanuri anterioare: GTT, TSB
  • Realizari pe plan virtual: El Loco Cartel (2) , 69 Pier Mobs (2) , The Tsar Bratva (1) , Southern Pimps (1) , Red Dragons Triad (1) , Verdant Family (1) , Avispa Rifa (1)
  • De unde ai aflat de Safe 4 Family?: De la un prieten
  • De ce doresti sa intri in Safe 4 Family?: Este un clan activ si serios
  • Cu ce crezi ca poti ajuta Safe 4 Family?: Cu tot ce voi putea
  • Ati citit topicurile ce tin de Safe 4 Family Da
  • Esti de acord sa adaugi tagul " S4F " inaintea numelui, pe forum?:Da
  • Alte precizari:Multumesc

CONTACT

  • Yahoo! Messenger: andrei.extrem09
  • Skype: spinuandrei795
  • Facebook (optional): Nu am

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.