Jump to content

Sa-MP 2012 | Trailer 1 - B-zOnE TV


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Sa-MP 2012 | Trailer 1

Gen:Action/SF

Durată:2:55

Data lansării:6 decembrie 2009

Scurtă prezentare: Trailer 1 pentru filmul ce va urma sa apara de la TGP (The Guardian Productions) , la edit: noi efecte neincercate de vre-un roman pana acum, folosirea tehnologiilor pixel shader 4 si DirectX 10, noi lini tematice si contraste dinamice, si shadow power™ datorita tehnologiei Sony

 

 

 

 

 

 

Multumesc celor care m-au ajutat la filmarea trailerului, in special Gabb04, Alin.Maest, Kaiac si restul care au mai participat (imi pare rau nu v-am retinut numele la toti parca mai erau MeRcuRy, Ady_Torres,Costytzu,Razvan si restul care va mai stiti postati aici ;)) (Faza cu avionul este filmata pe un server de al meu (Movie Fun World) in rest filmul va avea 30 de minute si va fi filmat in intregime pe b-zone, deja am editate primele 20 de minute si va astept la filmari in continuare

 

PS: Daca va plac filmele mele imi puteti acorda un vot aici:

http://b-zone.ro/forum/index.php?showtopic=15458

 

Copyright The Guardian Productions LTD

Link to comment
Share on other sites

noi efecte neincercate de vre-un roman pana acum:))))=))Sory dar care sunt efectele alea cu albastru care lam folosit la sfarsitu lu state 3 ? aia cu televizoru care am folosito si eu :)))))

folosirea tehnologiilor pixel shader 4 si DirectX 10-hmm mai bine se vedeau celalate :|

Ideia e buna si sonorizarea excelenta ..... grafica lasa de dorit nu creca ai pus nici /fpslimit 100

Link to comment
Share on other sites

frumos film, sti sa modifici dar

 

efectele alea nu tu leai folosit primu din romania. Populatia Roamniei e de 20milioane+ deci nu cred ca tu din 20milioane+ de persoane ai fost primu care ai pus efectele alea. grafica hmm lasa de dorit :| cum a spus si balon

Link to comment
Share on other sites

Inca un film foarte tare :)

La fel ca toate celelalte.

Imi e din nou ciuda ca nu eram pe server atunci.poate as fi participat si eu.

Oricum,film de nota 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999.

Tineo tot asa :>

Link to comment
Share on other sites

noi efecte neincercate de vre-un roman pana acum:))))=))Sory dar care sunt efectele alea cu albastru care lam folosit la sfarsitu lu state 3 ? aia cu televizoru care am folosito si eu :)))))

folosirea tehnologiilor pixel shader 4 si DirectX 10-hmm mai bine se vedeau celalate :|

Ideia e buna si sonorizarea excelenta ..... grafica lasa de dorit nu creca ai pus nici /fpslimit 100

 

 

eu ma refeream la explozii, nu sunt facute in sony vegas sau intr-un alt program ci intr-un program de render digital, fiecare frame din explozie e facut de mine dar am facut o prostie ca am marit cu sony vegas exploziile si acum se vad putin aiurea oricum filmul final va fi incredibil ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu de asta crystyanos , dar eu dak cer ajutorul necesar pentru a face un film nu`l primesc sau poate il primesc doar de la uni cu bun simt si care ma considera bun la cea ce fac , cum ar fi gabb04 , dar nu era indeajuns ajutorul lui :).

Link to comment
Share on other sites

Nu de asta crystyanos , dar eu dak cer ajutorul necesar pentru a face un film nu`l primesc sau poate il primesc doar de la uni cu bun simt si care ma considera bun la cea ce fac , cum ar fi gabb04 , dar nu era indeajuns ajutorul lui :).

 

 

mie gabb04 mi-a fost de ajuns :) (in plus is ceilalti care s-au strans pe urma au completat ce lipsea)

Link to comment
Share on other sites

adik actori , pai eu asta nu am .. actori... dak ii chem nu vin..cand am facut prezentarea paterno cred ca maxim 2 au vrut sa filmeze edusca si kindoze , restu.. dak nu le spunea spawn si alin nu vroiau ma rog asta e.

Link to comment
Share on other sites

Aveti nevoie de actori la film ? Gabb04 is in action. Joc bine si pot veni la orice film :P

 

scz dar nu merge EDIT X(

 

Bazativa si pe mine daca aveti nevoie de vreun actor la filme :)) , am jucat in destule filme si ma pricep cat de cat

 

( intrebalil pe guardian si gabb :D )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.