Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Legende


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

ZmM086L.png

 

 

În acest topic vom posta legendele clanului ce au fost/sunt în acest clan. Dacă doriți să le transmiteți un mesaj puteți folosi modelul de mai jos.

 

wPm5kih.png

 

 

Legendele clanului:

 

 

 

YnnA_SweeT S4F

Peiu S4F

Simii. S4F

★ Don Art(kamikaze8) S4F

★ Sisu S4F

★ Aishwarya ( Tessie) S4F

★ SbK. S4F

★ Sapunel S4F

★ Dedey009 S4F

★ Kama (Alonso) S4F

★ BogdiDealer S4F

★ RackeTzZz S4F

★ D.Diesel S4F

★ Alexandru72 S4F

★ Willow. S4F

S.Vlad S4F

★ ReLaXx S4F

★ Edutuu S4F

★ Looney S4F

★ Roshu  S4F

★ KaZzy13x S4F

Necomercial S4F 

HaoS. S4F 

★ PresuPusu S4F

ManeLopataru S4F

★ Costel S4F

★ Mitzone S4F

★ S4F Sherlock (Tobi) S4F

★ Rebootsrl S4F

★ Domino14 (GEiZY) S4F

Erow S4F

★ InSaNe S4F

★ BlackHawk S4F

★ Waxios S4F

Burrows S4F

Laure S4F

DenisXd. S4F

★ Danny. S4F

★ Racalu S4F

★ Tavii.  S4F

Tortuga S4F 

★ Mr.Sory S4F

★ F4L LosT8  S4F

GondorChristian S4F

★ Conner.RM S4F

Zoli S4F

xReload S4F

20CMRec0rd S4F

[F4L]Anca S4F

★ CostelFCRB  S4F

 CarLiTo. S4F

★ Alexxnick.  S4F

★ Dexter (Vlady510) S4F

★ Dudu18 S4F

★ MrRutek S4F 

★ ...Emi... S4F 

 VaNs. S4F 

 RoCkeT. S4F 

★ Afrojack  S4F 

★ DareioS(Snape) S4F 

Morello S4F 

★ Eduard..  S4F 

★ florynn_fly S4F ★

★ Andreea.Teodora97  S4F ★

 [$]zEu. S4F 

 Zipp. S4F 

★ GigGs11[Legend S4F 

★ GhetuAndrei S4F ★

★ ALeeVE S4F ★
★ xZorro96 
S4F ★
★ RosKaT. 
S4F ★
★ PresuPusu 
S4F ★
★ KaziKXGE 
S4F ★
★ Ratoi.Stapinul 
S4F ★
★ Dwydon 
S4F ★
★ CosmyNN_CN.GCM 
S4F ★

 


 

 

 

 


HaoS I S4F I, on 11 Feb 2017 - 9:00 PM, said:

Nick: HAOS. [s4F] - 4 EVER
Level: o sutică
Ai să le zici ceva?: Activez în acest clan din 2014. Mai exact, 30.10.2014. Chiar și retras, am rămas o perioadă în grupul de pe wapp. Am fost o familie și așa vom rămâne. Aici n-o ardem cu căcaturi. Aici chiar suntem niște prieteni uniți. Mereu îmi face plăcere să stau de vorbă cu băieții mei (și câteva fete, Peiu, Simi, Necomercial și restul care cică au cuc, dar nu prea). Cred că nicăieri nu găsești o atmosferă mai plăcută ca aici, pe /c sau pe wapp. Nicăieri, v-o zic cât se poate de serios. Am o vârstă, 25 de ani, caut mereu oameni cu care pot discuta diferite chestii, mature, iar aici, mereu ne-am întins la palavre până noaptea la 4-5. Caterincă ? Nu mai zic. Mereu facem glume, ținem la șto-uri, ne înjurăm într-o manieră atât de plăcută, că n-ai frate cum să te superi. Suntem cei mai tari de pe server, v-o garantez :) Ne-am făcut colectivul atât de solid, că nu ne poate destrăma nimeni. Suntem o familie ! :) Vă pwp și vă iubesc pe toți !
 

 

 

 

 

 

Model de postare :

 

Nick:

Level:
Mesaj:

Edited by florynn fly
Update 2022 - au fost adaugati noi membri legende
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: ReLaXx

    Level: 18

    Ai sa le zici ceva?: Felicitari ca ati ajuns aici! Este voarte greu sa ajungeti aici si sa ramaneti aici. Sper sa vad mult mai multe persoane aici asa ca punetiva pe treaba si nici nu veti sti cand ati ajuns aici ;)

Link to comment
Share on other sites

S4F Alonso a fost trecut in lista de Designeri ai clanului. Felicitari! Daca o tii tot asa vei ajunge si VIP.

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

S4F Alonso a fost trecut in lista de VIP a clanului! Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

S4F Rick. , S4F Sapunel si S4F sBk. au fost trecuti in lista de VIP a clanului! Felicitari!

 

Scuzati-ma, dar nu pot sa fac tuturor acest cadou deoarece acest membri sunt unii dintre cei mai vechi, care au ramas cu noi si care ne-au ajutat cand am avut nevoie. Felicitari din nou si Sarbatori Fericite tuturor!

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Katherine

    Level: 5

    Ai sa le zici ceva?: Felicitări tuturor care sunt trecuți aici! Cu toții sunteți și veți fi niște veterani ai clanului, care veți rămâne în inimile membrilor pentru totdeauna! Doresc să îi felicit în special pe YnnA_SweeT și pe RelaXx, deoarece s-au dedicat clanului și au dat tot ce au avut mai bun pentru a-și menține membri și a face numele de S4F un izvor de mândrie și demnitate pentru orice membru al acestuia. Felicitări încă odată!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ZxQ
Level: 7
Ai sa le zici ceva?:
Sincere felicitari, multi nu pun accent pe clanurilor neoficiale, poate chiar nu sunt asa importante dar totusi va multumim ca v-ati devotat acestui clan.

Link to comment
Share on other sites

S4F Alonso ( Kama ) a fost trecut la Legendele Clanului, Sper sa te intorci!

S4F Peiu a fost trecut ca Designer si VIP al clanului!

 

 

Uratile amandurora felicitari!

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: sBk.

    Level: 26

    Ai sa le zici ceva?: Felicitarii baa, sa o tineti tot asa:D, Racketzz sa nu iesi din clan, pana nu esti trecut la LEGENDE!, altfel sti ce patesti :))).

    Ceaulesu.
Edited by NIP sBk
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Silent96
Level: 30
Ai sa le zici ceva?: Felicitari tuturor celor de pe acesta lista, mai mult ca sigur a fost greu sa ajungeti pe aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Lui @ i s-a retras restrictia in clan, te asteptam inapoi cand vei putea, poate cand iesi din oficial.

Link to comment
Share on other sites

S4F Rebootsrl a fost trecut ca Designer al clanului!

Link to comment
Share on other sites

S4F Covrigel a fost trecut ca Designer si VIP al clanului!

S4F Rebootsrl a fost trecut ca VIP al clanului!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Roshu

Level: 33
Ai sa le zici ceva?: Tot respectu', sunt sigur ca nu e usor sa apari pe o asemenea lista, sper ca intr-o zii sa ma aflu si eu printre legente, dar pana atunci sa ne gandim la prezent si sa aducem
Safe 4 Family in TOP deoarece merita!


Link to comment
Share on other sites

S4F RackeTzZz a fost trecut in lista de Legende ale clanului

S4F Dedey009 a fost trecut in lista de VIP a clanului.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Sherlock

Level: 55
Ai sa le zici ceva?: Vreau să îi felicit pe cei care au ajuns pe această listă. Clanul este destul de cunoscut și vechi, bănuiesc că au muncit extraordinar pentru acest clan și sper că voi ajunge și eu aici.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.