Jump to content

♛ Safe 4 Family ♛ - Legende


RW SweeT
 Share

Recommended Posts

ReLaXx a fost adagat la lista de legende ale clanului Safe 4 Family! Ii multumim pentru toate lucrurile care le-a facut si pentru ca reusit sa faca ca acest clan sa fie printre cele mai cautate, il asteptam inapoi !

Link to comment
Share on other sites

S4F D.DIESEL, S4F Sn[a]ke, S4F Roshu, S4F Edutuu, S4F ReLaXx și S4F Rick. au primit funcția de VIP în cadrul clanului. Mulțumim pentru tot ce ați făcut pentru clan și sper să vă mențineți la același nivel !

 

S4F BogdiDealer a fost trecut pe lista de legende a clanului. Mulțumim pentru tot ce ai făcut pentru clan și sperăm să te întorci !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: MaNiaCul34

Level: 51
Ai să le zici ceva?: Felicitari celor care tocmai au pasit in "Hall of Fame", daca pot spune asa..!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Roshu

Level: 45
Ai să le zici ceva?: Felicitari Roshu pentru tot ce ai facut pentru acest clan, iti meriti locul si esti si boss si smecher si stim ca toata lumea stie asta, felicitari si la ceilanti nabi dar cele mai multe felicitari merg la tine Roshu fiindca esti atat de boss si faci atat de multe lucruri bune pentru noi.

PS: Trebuia sa o zica cnv nabi.

Link to comment
Share on other sites

Nick:YzZY

Level:31

Ai sa le zici ceva?:Felicitari pentru munca depusa in acest clan.

Nick:YzZY

Level:31

Ai sa le zici ceva?:Felicitari pentru munca depusa in acest clan.

Nick:YzZY

Level:31

Ai sa le zici ceva?:Felicitari pentru munca depusa in acest clan.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mango.


Level: 25


Ai să le zici ceva?: Va felicit ca ati depus efort pentru acest clan. Cred ca meritati sa fit scrisi pe aceasta lista.


Link to comment
Share on other sites

Nick: Tessie

Level: 27
Ai să le zici ceva?: Felicitari tuturor. De cand am iesit eu a fost trecuta o singura legenda (chiar daca sunt a treia, nu e o ordine), sper pe viitor sa vad cat mai multe persoane in acest topic, care sa reflecte exclusivitatea clanului. Mult succes!

Aishwarya.

Edited by Tessie
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.