Jump to content

Soothsayer - editia 4


South zeEk
 Share

Recommended Posts

Introducere:

 

Dupa cum stiti, acest tip de event a mai fost organizat in trecut si a avut mare succes, asa ca m-am gandit sa revin cu o noua editie, cu gandul ca va fi apreciat la fel de mult, ca editia trecuta.

Scopul acestui event este sa ghiciti ce se afla in poza postata de mine, masini/locatii. Mai multe detalii veti primi mai jos.

 

Care sunt atributiile voastre?:

 

Tot ce trebuie sa faceti este sa va uitati la poza pusa de catre organizator si sa dati un raspuns dupa modelul urmator:

 

Nick:

Factiune:

Level:

Raspuns:

 

Modul de desfasurare:

 

La fiecare inceput de editie, am sa postez cate o poza (indiciu), fie o masina sau o locatie. Multi dintre voi stiti de la editiile precedente, dar am sa explic pentru cei nou veniti.

*Am sa postez o poza cu un sfert/jumatate dintr-un infernus (masina)/ o parte mica dintr-o locatie (casa/biz) iar primul care raspunde, castiga editia respectiva.

Fiecare editie va fi premiata cu 2.000$

 

Reguli:

 

1. In acest topic nu se discuta despre altceva.

2. Trebuie sa respectati modelul postat de mine.

3. Nu trebuie sa va inscrieti, doar postati raspunsul dupa modelul dat.

4. Este INTERZIS sa editati postul! Daca ati editat, postul nu mai este valabil.

____________________________

 

Editia *1: Click.

Mentiuni: Guess the location. / Ghiceste locatia.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ramones

Factiune: Civil

Level: 3

Raspuns: Casa lui [OC]Kaiac

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ramones

Factiune: Civil

Level: 4

Raspuns: Stratum

Link to comment
Share on other sites

Editia *2: OVER. Castigatorul este syzness.ba, felicitari. Cauta-ma in joc pentru premiu.

__________________________

 

Editia *3: Click.

Mentiuni: Guess the location. / Ghiceste locatia.

Edited by South FreddyxD
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.