Jump to content

Sa-MP 2009 Winter | B-zOnE TV


TheGuardianAngel
 Share

Recommended Posts

Super !!! gg , invatal si pe florinacyo sa faca

- faza de la final cu alin e penala

 

 

teoretic ar trebuii sa stie florinacyo, pentru ca voi l-ati votat cel mai bun regizor/editor dupa b-zone :))

Link to comment
Share on other sites

de ce vorbiti in numele meu , daca eu nu postez aici ?

LEGIC TU NU AI DE UNDE SA STI CE AM FACUT EU , PENTRU CA EU CAND FACEAM TU NU ERAI PE SERVER , PE COMUNITATE , NUMAI CAUTA SA TE BAGI IN SEAMA CU MINE CU JAPCA.

Link to comment
Share on other sites

de ce vorbiti in numele meu , daca eu nu postez aici ?

LEGIC TU NU AI DE UNDE SA STI CE AM FACUT EU , PENTRU CA EU CAND FACEAM TU NU ERAI PE SERVER , PE COMUNITATE , NUMAI CAUTA SA TE BAGI IN SEAMA CU MINE CU JAPCA.

:)) ia uitel ce musca ... am scris de el sal vad cum sufera :)) ... ce sign ( taiat la mana ) :)) , imi pun si eu "imi fac freza " , tu nu te compari ma cu guardian sau balon

ps: nu mam bagat eu cu tine in seama , tu teai bagat

Link to comment
Share on other sites

:)) ia uitel ce musca ... am scris de el sal vad cum sufera :)) ... ce sign ( taiat la mana ) :)) , imi pun si eu "imi fac freza " , tu nu te compari ma cu guardian sau balon

ps: nu mam bagat eu cu tine in seama , tu teai bagat

 

 

dupa ce ca sunteti o comunite restransa, in loc sa fiti prieteni sa va ajutati unul pe altul va certati de mama focului, am vazut asta la mai multi si nu prea e bine..... macar acum de Sarbatori fiti fericiti, si buni unul cu celalalt :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.