Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Money Train B-Zone Tv


F4L Balon
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Money Train

Gen:Actiune

Durată:3 min

Data lansării:17.dec.2009

Scurtă prezentare: 2 Verisori fura o geanta cu bani si fug cu un tren iar 2 mafioti ii urmaresc.

 

 

Money Train B-Zone Tv

Link to comment
Share on other sites

e frumos dar mai bine il postai pe YouTube pentru mai multe vizualizari :)

Asa e da am problema cu grafica la youtube nu iteleg dc se vede asa #cenzurat# .. pe youtube si aicea pe trilulilu se vede urat rau mam chinuit 2 zile sa tot uploadez la el x-(((((((( nush ce tot are ...... In pc are o grafica de zici cai diamant si aicea se vede de zici ca ma uit la bulagari =))) la un televizor de lemn

 

 

@Cr1spy o sa vin si eu maine acolo

Link to comment
Share on other sites

aici mergea o faza, ca unul din mafiotii aia sa sune un prieten, pe urma la gara acolo in los santos sa fie cateva masini gen sultan sau santinel dar sa fie negre si multi mafioti sa ii astepte pe aia acolo :))

Link to comment
Share on other sites

ba dar park era altfel faza aia cand am venit cu trenu ca erai pe langa tren nu in fata lui :)) in fine gg ;) hai ca imi place deci balon sau florinacyo daca aveti nevoie de mine pt filme va rog nu ezitati de ma sunati ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.