Jump to content

Gaseste locatia / Find the location


RelaXx S4F
 Share

Recommended Posts

Castigatorul celei de a XIV - a editii este [iB]Kew. ( @ ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.



Missy ( @ ) -> Si poza ta este buna, dar Kew a facut intr-un unghi mai apropiat unghiului meu.


7upp ( @ ) -> Poza mea a fost facuta pe unul dintre pilonii care sunt la hq verdant, tu ai facut de pe HQ.



Editia a XV-a



Poza: Click


Indiciu: Vizavi de GSSF.


Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul celei de a XIV - a editii este slatina10. ( @ ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.

Domino14 ( @ ) -> Poza este buna, dar nu te-ai apropiat de unghiul in care am facut eu poza.

Missy ( @ ) -> Poza este corecta, dar ai fost prea aproape de perete si nu se vedeau si celelalte 2 ferestre bine, doar cea din mijloc.

[iB]Kew. ( @ ) -> Poza este corecta, dar ai facut-o prea inspre dreapta, prima fereastra nu se vede bine.

Editia a XVI-a

Poza: Click

Indiciu: Jefferson.

PS: In ultimele zile am fost foarte inactiv, asa voi fi si aceasta saptamana, nu va speriati!

Event continua si premiile inca le dau, doar sa ma prindeti on, cel mai probabil seara.

Nu asteptati sa va caut eu, sunatima si daca va raspund sunt on, daca nu, insistati, trbuie sa raspund ;).

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul celei de a XVI - a editii este Domino14 ( @ ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.



slatina10. ( @ ) -> Poza este corecta, dar ti-a luat-o inainte Domino.


Missy ( @ ) -> Poza este corecta, dar ti-a luat-o inainte Domino.


pshycho ( @ ) -> Poza este corecta, dar ti-a luat-o inainte Domino.



Editia a XVII-a



Poza: Click


Indiciu: Easter Basin

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul celei de a XVII - a editii este Domino14 ( @ ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.



Missy ( @ ) -> Poza este corecta, dar ti-a luat-o inainte Domino.



Editia a XVIII-a



Poza: Click


Indiciu: Doherty


Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul celei de a XVIII - a editii este Missy ( @ ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.



Hookah ( @@Hookah ) -> Locatie corecta, unghi foarte diferit.


Ken[Z]o[R] ( @ ) -> Locatie corecta, unghi diferit



Editia a XIX-a



Poza: Click


Indiciu: Doherty

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca-ti zic, dar eventul se numerste gaseste locatia nu "copiaza" poza. De unde vrei sa ghicesc eu ca tu vrei sa fac poza identica ca a ta? Am crezut ca ai facut poza in acel fel pentru a ingreuna gasirea locatiei.

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca-ti zic, dar eventul se numerste gaseste locatia nu "copiaza" poza. De unde vrei sa ghicesc eu ca tu vrei sa fac poza identica ca a ta? Am crezut ca ai facut poza in acel fel pentru a ingreuna gasirea locatiei.

1. nu mai face post pentru +1

2. uitate la prima pagina ca scrie clar ca imaginea trebuie sa fie cat mai apropiata de a mea, data viitoare iei report pentru off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul celei de a XIX - a editii este Mr.Finch ( @@Finch ). Felicitari! Cauta-ma in joc pentru premiu.



Dskk ( @ ) -> Locatie corecta, poza facuta gresit.


Gallardo. ( @ ) -> Nu imi merg pozele, scuze.



Editia a XX-a



Poza: Click


Indiciu: Verdant Bluffs




Premiul acestei editii este de 2.000$

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.