Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema pc


 Share

Recommended Posts

Nu stiu de la ce este aceasta problema si vreau sa ma ajutati.

Ieri, am oprit pc-ul... totul bine, nimic ciudat. Aseara cand l-am aprins, acolo unde imi arata ca se incarca windows-ul merge greu, parca merge in reluare. I-am dat un restart si nimic, imi apare inchis, si din ce in ce mai deschis, bun... Am incercat sa fac windows-ul, am zis ca poate este vreun virus si nu mai am ce sa-i fac... am bagat Cd-ul, am dar sa booteze, iar cand sa fac windows mi-a dat o eroare pe fond albastru cu scris alb, in acea eroare imi zicea sa dau un RESTART, iar daca mai persista sa fac update la Bios sau sa contactez un Vendor, nu stiu ce este acela Vendor.

Daca ati mai avut aceasta eroare, va rog eu mult sa ma ajutati.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de la ce este aceasta problema si vreau sa ma ajutati.

Ieri, am oprit pc-ul... totul bine, nimic ciudat. Aseara cand l-am aprins, acolo unde imi arata ca se incarca windows-ul merge greu, parca merge in reluare. I-am dat un restart si nimic, imi apare inchis, si din ce in ce mai deschis, bun... Am incercat sa fac windows-ul, am zis ca poate este vreun virus si nu mai am ce sa-i fac... am bagat Cd-ul, am dar sa booteze, iar cand sa fac windows mi-a dat o eroare pe fond albastru cu scris alb, in acea eroare imi zicea sa dau un RESTART, iar daca mai persista sa fac update la Bios sau sa contactez un Vendor, nu stiu ce este acela Vendor.

Daca ati mai avut aceasta eroare, va rog eu mult sa ma ajutati.

Nu ai respectat modelul, drept urmare primesti avertisment verbal, urmand ca la urmatoarea abatere sa fii sanctionat cu warn.

Topic closed.

Edited by SQ Joshua
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.