Jump to content

Autentificare în Doi Pași pe serverele de sa-mp. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

Ghita

Los Santos Taxi - Propuneri / Suggestions

Recommended Posts

Nick: Jägermeister. 
Rank: 5
Propunere: Sa marim si noi activitatea de pe discord si unele activitati sa fie facute pe voice channelurile acesteia. Na un link sankios aici pentru cei care vad acest post si vor sa intre - https://discord.gg/rFqaay4

Nick: [=Diamond.JR=]
Rank: 5 
Propunere: Propun ca rapoartele de activitate sa fie micsorate... Jucatorii activi au scazut dramatic, si sa faci un raport dureaza mult mai mult acum.

@DiamantulSUPREMPropunere respinsa. Consider ca raportul de activitate din Taxi este mic, comparativ cu alte factiuni.

• Nick: Vijai.
  • Rank: Sublider (6)
  • Propunere: Propun ca la fiecare sesiune de recrutare liderul sa ofere fiecarui tester un numar de candidati, in functie de numarul celor acceptati. Fac aceasta propunere pentru ca sunt unii testeri care dau cate 4 teste/ sesiune de recrutare, iar altii nu apuca sa dea nici macar unul. Asa s-ar echilibra balanta si nu s-ar mai intra pe „pile”.

• Nick: DauDeVezi4K
  • Rank: 2
  • Propunere: Atunci cand liderul accepta un jucator in aplicatie la 'motiv' sa spuna ' Tester-ul tau este: x ' pentru a se evita adaugarea pe PILE in factiune.

@DauDeVezi4K, imi place aceasta propunere, cum a zis si Vijai, o sa ma gandesc la ea pe viitor.

Nick: kawasaki.
Rank: 1
Propunere: Nu stiu daca ține de tine, Cretsu, sau de admini, dar propun eliminerea locatiilor de post hunting de la locatii obligatorii. De exemplu Restaurant LS / LV / SF si The Crow Bar, nu au absolut nicio folosinta, se foloseau acum multi ani cand nu existau interioare pe /event.

@kawasaki, propunere respinsa. Altii folosesc aceste biz-uri stiu ca se fac si evenimente uneori.

Nick: Gabi.LEGENDA

Rank: 3

Propunere: Propun ca intr o zi din fiecare saptamana sa scadeti rankul tuturor vehiculelor cu unu. De exemplu, duminica cand toata lumea are raport facut sau aproape terminat, sa poata folosi si cei de rank 2 sultan, iar cei de rank 3 maverick.

Asa s ar mai diversifica activitatile si membrii s ar distra mai mult.

@Gabi LEGENDA, propunere respinsa. Nu inteleg ce spui prin a te " distra " ca te plimbi cu un Sultan de Taxi ?! Te poti plimba si cu Sultan-ul personal daca il folosesti galben. Consider ca vehiculele la rank-uri sunt foarte bine cum sunt. Ganduri bune.

Nick: .M1hai
Rank: 4
Propunere: Salut, doresc ca atunci cand accepti un jucator in factiune, sa ii spui ca trebuie sa dea test cu un anumit tester ales de tine, spre exemplu "Testerul tau este X", am vazut aceasta propunere mai sus, doresc s-o mai propun si eu inca odata. Prin aceasta metoda toti testerii am fi echilibrati cu testele, unii dau 5 teste, iar altii  nu dau deloc sau ceva gen. Sper ca-mi vei lua propunerea in considerare, cred ca prin aceasta metoda am evita si PILELE. Ganduri bune, cu respect si stima .M1hai!

@MihaiRpg2, stiu ca a mai fost propus asa ceva. Eu personal nu as fii de acord deoarece nu te ajuta cu nimic. Ai mentionat faptul ca " unii nu apuca " nu apuca deoarece sunt inactivi la modul de " tester ". Dar daca voi doriti o sa am o discutie cu @AT NicFTW in aceasta privinta. Ganduri bune.

Membrii cu rank-ul +5 sa aiba chat-ul lor, comanda sa fie /f, sa vorbeasca acolo membrii +5 despre alti membri sa schimbe o vorba despre o propunere sa ceva de genu. Sau sa aleaga daca un membru care a facut ceva gresit sa fie demis sau sa ii fie acordat amenzi/Fw/AV

1 minute ago, Onix1234 said:

On 10/17/2019 at 12:03 PM, eB Cretsu said:

Nick:Low_Speed
Rank:4
Propunere:Sa fie un chat doar pentru membrii cu rank +5, deoarece sa discute unele subiecte, sau sa fac alegeri asupra unui membru. Am ales aceasta optiunea deoarece sa nu vada membrii cu rank mai mic

Propunere: Sa fie un chat doar pentru membrii cu rank +5 deoarece sa fie alese niste alegeri pentru un membru face a facut ceva gresit, sa nu vada alti membrii mai mici deoarece pot aduce la anumite conflicte, comanda pentru acest chat sa fie /fl

Posted (edited)
2 hours ago, Onix1234 said:

Propunere: Sa fie un chat doar pentru membrii cu rank +5 deoarece sa fie alese niste alegeri pentru un membru face a facut ceva gresit, sa nu vada alti membrii mai mici deoarece pot aduce la anumite conflicte, comanda pentru acest chat sa fie /fl

Salut! Aceasta propunere o poti face aici: 

Edited by eB Cretsu

Propunere:Sa se bage NRG-500 sau infernus pentru a face raport, sigur o sa atraga multi playeri care vor vrea sa aplice in taxi.

Propunere:De la rank 1-4 sa fie doar job legal

44 minutes ago, Onix1234 said:

Propunere:Sa se bage NRG-500 sau infernus pentru a face raport, sigur o sa atraga multi playeri care vor vrea sa aplice in taxi.

In primul rand nu tine de mine acest aspect. Poti sa-ti exprimi parerea si dorinta aici: 

10 minutes ago, Onix1234 said:

Propunere:De la rank 1-4 sa fie doar job legal

Este aceasta regula. Tu ca taximetrist poti detine orice job. 

Propunere:Paintball in echipa in tr, adica sa fie echipa red si echipa blue, cine castiga primeste 500k, doar ce-i rank 4+ pot face evenimente.

Propunere:Sa facem rapoartele mai mari, putin, ca sa fie activitate in factiune.