Jump to content

La mulți ani tuturor copiilor! Quest special aici

Ediția lunii Iunie a concursului WOTM a început. Detalii aici

Autentificare în Doi Pași pe serverele de sa-mp. Detalii aici

Autentificare în Doi Pași pe forum. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

Ghita

Los Santos Taxi - Propuneri / Suggestions

Recommended Posts

propuneri.png.088ea66a2db7f35154f458464c1fedc2.png

hHGKOTR.png 

Acest topic este dedicat propunerilor pentru facţiune. Gândiţi-vă de 2-3 ori înainte de a posta aici.

Model propunere:

Nick:
Rank:
Propunere:

uk32.png

This topic is dedicated to faction proposals. Think 2-3 times before posting here.

Suggestion model:

Nick:
Rank:
Suggestion:

Edited by AT NicFTW
Update design.

Nick: [uL]AnGeL.
Rank: 4
Propunere:

Sa nu mai avem in raport poze cu Taxiul GALBEN . SA fie doar ALBASTRU in permanenta

Nick: R@zv1
Rank: 1
Propunere: Sa avem mai multe eventuri in factiune

Rank: 4

Propunere:

Sa nu mai avem in raport poze cu Taxiul GALBEN . SA fie doar ALBASTRU in permanenta

O sa discutam la sedinta asta.

Nick: R@zv1

Propunere: Sa avem mai multe eventuri in factiune

Am creat un topic pentru asta : Los Santos Taxi - Activitati / Eventuri

Rank: 5
Proposal: Sa avem voie cu Paintjob la Ss-urile cu comenzi pentru sultan ( dar tot albastru sa fie )

Proposal: Sa se plateasca salariu pe cate comenzi facem nu sa primim 15k ca nu facem nimic

exemplu : 50$ per comanda = 20 cmd = 100$ ( nu cred ca e o avere ) cam 15k pe saptamana

Proposal: Sa avem voie cu Paintjob la Ss-urile cu comenzi pentru sultan ( dar tot albastru sa fie )

Proposal: Sa se plateasca salariu pe cate comenzi facem nu sa primim 15k ca nu facem nimic

exemplu : 50$ per comanda = 20 cmd = 100$ ( nu cred ca e o avere ) cam 15k pe saptamana

Deja aveti voie cu paintjob, numai sa fie albastru ( de preferat x-flow).

Iar salariile de la stat au fost sistate nu desfiintate. Dupa vacanta se vor reintroduce din noul salariile numai ca se vor face modificari.

Oricum, asteptati raspunsul lui Edward.

@, prima propunere este acceptată, cum a spus și Vasi, paintjob-ul să fie albastru.

A doua propunere este respinsă, salariul rămâne același.

Nick: [uL]AnGeL .
Rank:5
Propunere: Propun sa se scoata regula ca trb sa apara clientul in poza pt comanda.

MOTIV : NU il prindem de multe ori si asa pierdem destul de multe comenzi. e o prostie.

@, propunere acceptată, de acum în colo trebuie să se vadă doar "Passanger left the taxi".

Nick: Cristy.
Propunere: Propun ca sa nu mai fie obligatorie culoarea saptamanii. Pe RPG1 asa era, puneai culoarea doar daca voiai tu nu era obligatoriu.

@, propunere respinsă. Culoarea albastră rămâne în continuare.

Nick: [eB]MesTeriKus
Proposal:
Sa putem posta raportul de vineri pana duminica la o anumita ora. Fiind invatat cu programul asta de postare al raportului, mereu ma incurc si uit sa il postez sambata.

Nick: [eB]MesTeriKus

Proposal: Sa putem posta raportul de vineri pana duminica la o anumita ora. Fiind invatat cu programul asta de postare al raportului, mereu ma incurc si uit sa il postez sambata.

Programul nu se va schimba deoarece subleaderul trebuie sa aiba suficient timp sa corecteze rapoartele. Aveti 24 de ore sa postati raportul. De vineri seara la 22:00 pana sambata la 00:00.

Propunere: Cei cu rank 5 + sa aiba voie orice job. (( acuma este doar rank 6 orice job.. ))

decat sa fac cerere de job pt 3 ore maxim pe zi nu are rost sa stau cu frica ca iau fw sau altceva

Propunere: Cei cu rank 5 + sa aiba voie orice job. (( acuma este doar rank 6 orice job.. ))

decat sa fac cerere de job pt 3 ore maxim pe zi nu are rost sa stau cu frica ca iau fw sau altceva

Imi trebuie aprobarea unui admin level 4+. Voi intreba si daca propunerea va fi acceptata voi adauga asta la regulament

Nick: [DGS]AlexCyo
Rank: LS Trainee (1)
Propunere: Propun adaugarea zilei de sambata in interval, mai exact sa fie intervalul "Sambata-Sambata" pentru efectuarea raportului. Am luat FW aiurea... doar pentru ca am ales sa-mi fac treaba si sa nu stau degeaba in ziua respectiva nu e tocmai bine. Sambata este o zi foarte buna pentru comenzi, in timpul saptamanii stiti foarte bine cat de rare sunt comenzile. Asa, putem beneficia si noi de un avantaj in plus la raport, unii sa atinga cota minima a raportului, altii sa-si mareasca raportul cu ajutorul acestei zile. Stiu ca raportul se termina vineri seara si sambata putem sa-l incepem pe urmatorul, dar e mai bine daca s-ar face ca si ziua de sambata sa fie pentru raportul curent. Sunt sigur ca va fi mai bine asa, totusi, inainte de a respinge propunerea, incercati sa analizati situatia.

Edited by DGS AlexCyo

Nick: [DGS]AlexCyo

Rank: LS Trainee (1)

Propunere: Propun adaugarea zilei de sambata in interval, mai exact sa fie intervalul "Sambata-Sambata" pentru efectuarea raportului. Am luat FW aiurea... doar pentru ca am ales sa-mi fac treaba si sa nu stau degeaba in ziua respectiva nu e tocmai bine. Sambata este o zi foarte buna pentru comenzi, in timpul saptamanii stiti foarte bine cat de rare sunt comenzile. Asa, putem beneficia si noi de un avantaj in plus la raport, unii sa atinga cota minima a raportului, altii sa-si mareasca raportul cu ajutorul acestei zile. Stiu ca raportul se termina vineri seara si sambata putem sa-l incepem pe urmatorul, dar e mai bine daca s-ar face ca si ziua de sambata sa fie pentru raportul curent. Sunt sigur ca va fi mai bine asa, totusi, inainte de a respinge propunerea, incercati sa analizati situatia.

Cerere este respinsa deoarece acest lucru se face deja. Raportul se face de sambata pana vineri: Incepi sa faci comenzi de sambata de la ora 00:00 pana vineri la ora 23:59. Comenzile pe care le-ai facut sambata aceasta le poti pune la raportul din aceasta saptamana. Daca nu ai inteles ceva te rog sa ma contactezi in game.

PS: Data viitoare la " Nick: " posteza cu numele de pe RPG2.

Propunere:\

Pai propun sa se scoata culoarea obligatorie ( ALB ) mi s-a luat sa ma duc sf sa il fac alb si cand ajung ls sa imi bubuie nesimtiti masina...

Macar la sultan sa fie scoasa sau la toate.

Restu de TAXI nu le este obligatorie culoarea.

Propunere:\

Pai propun sa se scoata culoarea obligatorie ( ALB ) mi s-a luat sa ma duc sf sa il fac alb si cand ajung ls sa imi bubuie nesimtiti masina...

Macar la sultan sa fie scoasa sau la toate.

Restu de TAXI nu le este obligatorie culoarea.

Nu te obliga nimeni sa mergi cu sultanul si pentru minim 5 comenzi la rank 5 nu mi se pare greu sa faci un drum in SF. Cerere respinsa.

Nick: AnGeL.

Propunere:

Sa scrie data cand a intrat si cand a iesit din taxi la legende la fiecare player

Ex:

AnGeL. - a intrat pe 13.08.2013 si a iesit pe xx.xx.2014

Si fei care nu merita sa nu mai fie scris.

Edward nu merita si mai sunt cativa.

Daca au primit rank 5 nu inseamna ca si merita sa apara pe lista.

Nick: Luca.
Rank: 2
Propunere: Propun ca cei de rank 3 sa poata da si ei teste. In ce consta aceste teste ? Cei de rank 3 sa dea doar traseul cu cei care sunt testati si numai cei de rank 4+ sa dea din regulament. Asa este si pe RPG1. O zi frumoasa sa aveti :*

- Imi pare rau dar voi respinge aceasta propunere. Cine incepe un teste trebuie sa il termine. Nu are rost ca aceea persoana care da testul sa fie testat de mai multe persoane. Si nici nu trebuie sa cautam un rank 3+ on care sa dea teste.

Edited by Vasy23

Nick: Sinned25

Propunere: Propun sa adaugam noi masini cum ar fi Huntley sau Elegant.