Jump to content

O intrebare


Recommended Posts

Nume: Cookie.Monsta
Ce problema ai?: Nu sunt sigur in legatura cu un posibil schimb.
O scurta descriere a situatiei: Vreau sa schimb laptop-ul meu(Acer Aspire E1-531, Intel B960 Dual-Core 2,2 GHz, 4 GB RAM DDR3, 500 GB HDD, Intel HD Graphics) pe un PC cu specificatiile: Quad-Core AMD Phenom II X4 955 Black Edition, 322 MHz, Video Card: Radeon HD 5770 oc Edition, Placa de baza Asrock 970DE3/U3S3, 6 GB RAM DDR3, HDD1: 250GB, HDD2: 500 GB, iar proprietarul doreste 500 lei diferenta, se merita?

Screenshot:
Alte precizari: Astept pareri, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

@@Cookie Monsta, eu zic ca merita avand in vedere ca faci trecerea de la un dual core la un quad core, si de la o placa video integrata la una dedicata care chiar daca este in urma cu doua generatii nu este chiar atat de depasita, iti va rula fara probleme jocurile noi aparute. Poti sa faci un upgrade atunci cand simti ca nu isi mai face treaba.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul zic, ca merita sa-ti ei piesele cele mai noi aparute pentru ca au aparut jocuri foarte noi si au cerinte foarte mari, crede-ma ca nu am un pc stralucit si n-ai idee cate jocuri m-as juca :), in fine eu zic ca merita cel mai mult sa-ti ei placa video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.