Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Overdose Effects


Alejandro15

Recommended Posts

ohrud7gfrv68a65yhrxq.gif


Astazi eram pe google si cautam skinuri pentru masini,arme. Si am cautat si moduri sa vad ce moduri exista. Am gasit acest mod,"Overdose effects". Am vazut un video,l-am bagat si eu si mi s-a parut foarte misto. Si m-am gandit sa vi-l dau si voua poate va place :).
Il puteti downloada de Aici sau Aici
Ce are modul:
-> Fum la roti
-> Cand ia masina foc
-> Inceputul exploziei masinii
-> Focul de la explozie se ridica foarte sus si dureaza mult
-> Sfarsitul exploziei
-> Culoarea apei
-> Sangele iese foarte mult in evidenta cand tragi in cineva.(Nu am reusit sa fac si o poza)
-> Nosul la masina nu mai e plictisitorul albastru..E flacara adevarata ca atunci cand ia foc masina :)
Cam atata :). Sper sa va placa :P

ps:Nu am stiu unde sa postez si am postat aici :P Sper ca am postat bine :)
Link to comment
Share on other sites

Overdose effects-Este nashpa lam avut si eu daca mergi prin desert nu mai vezi nimica e ingrozitor si prin oras de la atata fum,praf ceo fi ala nici masina nu tio vezi .... tot ce este frumos la effectele astea

1.Cand Bubuie masina

2.Nori sunt foarte frumosi cum se misca

http://www.youtube.com/watch?v=PahYyHdj5VA

Uite aicea primele 25 secunde cum se misca nori :X

Link to comment
Share on other sites

Overdose effects-Este nashpa lam avut si eu daca mergi prin desert nu mai vezi nimica e ingrozitor si prin oras de la atata fum,praf ceo fi ala nici masina nu tio vezi .... tot ce este frumos la effectele astea

1.Cand Bubuie masina

2.Nori sunt foarte frumosi cum se misca

http://www.youtube.com/watch?v=PahYyHdj5VA

Uite aicea primele 25 secunde cum se misca nori :X

 

 

L-am instalat si eu,dar nu imi place praful ala de la masina,nu mai vezi nimic,mai ales prin desert.

 

Modul e celor care le place adrenalina :X, tunning masini,cai putere,fumul acela la roti.. chesti d'astea :)

 

 

nu merge linkul te rog sa il mai pui odata...mie nu imi merge linku

 

 

nu e bun linku :|

 

Revin cu un edit cu un link bun

 

Incercati acesta :) => Overdose effects V1 3 rar

 

PS: O sa mai revin si cu alte moduri :P

Link to comment
Share on other sites

L-am incercat ....

- Ce imi place la modul asta:

1. Felul cum bubuie masina , acea explozie mare

2. Cand tragi in cineva cum este acel ssange , este mult mai real

3. NOS-ul ...

 

-Ce nu imi place la acest MOD:

1. Felul cum iti ia foc masina

2. Fumul de la roti

3. Cand bubuie masina , sta mult fumul ala in aer " relativ" mult , iti ocupa tot ecranul :(

 

Este frumos , este OK Modul , dar sincer 70 % nu mi-a placut ... :( In fine , bravo si te felicit pentru efortul depus ;) chiar daca tu cautai defapt altceva :))

Link to comment
Share on other sites

da leXutzu , daca il iei pui degeaba fps , se misca greu in acel loc si in acel timp , si probabil iei si crash..

 

da leXutzu , daca il iei pui degeaba fps , se misca greu in acel loc si in acel timp , si probabil iei si crash..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.