Jump to content

Curând dăm drumul la Black Week. Mai multe detalii aici

Coduri promoționale:

70% reducere - 30 utilizari - COD: FRIDAY70
60% reducere - 50 utilizari - COD: FRIDAY60
50% reducere - 70 utilizari - COD: FRIDAY50
40% reducere - 120 utilizari - COD: FRIDAY40
30% reducere - 400 utilizari - COD: FRIDAY30

Hefa

Hitmen Agency - Announcements & Updates

Recommended Posts

2.png.f72a3238de3b859152ab730fea7bbaa8.png

În acest topic se vor posta de către lider sau subliderul Hitmen Agency anunțurile importante pentru a fi luate mai ușor la cunoștință.

English Version:

In this topic, can be posted by the leader or the subleader of Hitmen Agency, the important annoucements, being easier to be take note.

Edited by Xavii
Îmbunătățire logo

Din data de 05.12.2013 salariile acordate din partea statului sunt sistate. Economia creste prea tare. O sa ma gandesc cu TheEmperor sa le micsoram. Pana atunci nu mai primiti.

Imi pare rau sa va anunt, dar salariile pe care le-am introdus nu satsifac conditiile serverului. Pana la noi ordine, nu se vor mai acorda salarii.

Puteti posta rapoartele. Topicul va fi deschis pana Duminica la ora 18:00

Având in vedere ca salariile de la stat au fost scoase, in aceasta saptamana nu va avea loc nici o sedinta. Va sfătuiesc sa executati mai multe contracte pentru a va spori castigul.
Cine merita rank-up va primi direct.
Vreau sa le urez celor noi bun venit si succes.

Cei care castiga la FoTW sau SoTW sunt sfatuiti sa imi ceara premiul atunci cand sunt online.

Puteti posta rapoartele. Topicul va fi deschis pana Duminica la ora 18:00

Avand in vedere ca sarbatorile se apropie, mergeti cu colinda, va ajutati parintii prin casa, impodobiti bradul etc, am hotarat sa va dau o vacanta. Incepand de astazi, Luni 16.12.2013, pana Luni 13.01.2014 aveti 4 saptamani de vacanta.

In tot acest timp puteti lucra (Optional) la contracte, FoTW si SoTW, iar acestea vor fi verificate la sfarsitul vacantei. Pe 10.01.2014 topicurile respective vor fi deschise pentru a putea posta. Premiile pentru FoTW, SoTW si pentru cel mai bun raport de vacanta vor fi de zece ori mai mari: 10.000$, 10.000$, 50.000$.

Succes!

In primul rand La multi ani!.

In al doilea rand vreau sa va anunt ca am revenit, vacanta mea a luat sfarsit din pacate. Din fericire pentru voi, a voastra inca este in desfasurare:

Avand in vedere ca sarbatorile se apropie, mergeti cu colinda, va ajutati parintii prin casa, impodobiti bradul etc, am hotarat sa va dau o vacanta. Incepand de astazi, Luni 16.12.2013, pana Luni 13.01.2014 aveti 4 saptamani de vacanta.

In tot acest timp puteti lucra (Optional) la contracte, FoTW si SoTW, iar acestea vor fi verificate la sfarsitul vacantei. Pe 10.01.2014 topicurile respective vor fi deschise pentru a putea posta. Premiile pentru FoTW, SoTW si pentru cel mai bun raport de vacanta vor fi de zece ori mai mari: 10.000$, 10.000$, 50.000$.

Succes!

La sfarsitul saptamanii am sa deschid toate topicurile necesare. Avand in vedere ca am lipsit cam mult, vreau sa verific daca totul este ok. Am vazut ca Killik s-a ocupat in mare de factiune, dar daca inca mai sunt probleme, astept sa mi le comunicati prin PM. Daca totul este ok, atunci ne vedem in joc.

Puteti posta FoTW ,SoTW si Raportul de vacanta . Nu uitati ca Raportul de Vacanta este optional. Topicurile vor fi deschise pana Duminica ora 18:00. De Luni 13.01.2014 veti intra in programul normal. Succes.

Puteti posta rapoartele, Topicul va fi deschis pana Duminica ora 18:00 .

Noii recruti au raportul Optional pentru saptamana asta.

Puteti posta Rapoartele, Topicul va fi deschis pana Duminica ora 18:00 .

Cei care castiga la FoTW, SoTW si Cel mai bun raport sunt sfatuiti sa imi ceara premiul atunci cand sunt online.

Cei care castiga la FoTW, SoTW si Cel mai bun raport sunt sfatuiti sa imi ceara premiul atunci cand sunt online.

Edited by aB Killik

Postati

Puteti posta Rapoartele, Topicul va fi deschis pana Duminica ora 20:00 .

Edited by aB Killik

Puteti posta Rapoartele, Topicul va fi deschis pana Duminica ora 20:00 .

Cei care castiga la FoTW, SoTW si Cel mai bun raport sunt rugati sa imi ceara premiul atunci cand sunt online.

Postati.

Edited by aB Killik

Submission of Contracts, Fastest of the Week si Silent of the Week, vor ramane inchise saptamana viitoare [21.04.2014 - 27.04.2014 ] .Paste fericit tuturor !

Datorita unor probleme, rapoartele le voi inchide maine dimineata si tot maine le voi corecta.

Datorita update-ului adus serverului (v5.6.2), am luat cu totii la cunostinta detaliile despre job-ul Car Jacker si facilitatile pe care acesta ni le aduce.

Conform deciziei conducerii, toti membrii Hitmen Agency au oportunitatea de a detine job-ul Car Jacker pentru a se bucura de sistem timp de o saptamana.

Aceasta decizie este valabila in perioada 16 iunie 2014 - 23 iunie 2014 inclusiv.

Mult succes!

Va rog frumos sa postati rapoartele de activitate astazi, 28 iunie 2014, cel tarziu maine dimineata.

Doresc ca pana la ora sedintei sa fie verificate toate si anuntati castigatorii de la cele doua competitii.

Incepand de astazi, 28 Iulie 2014, am fost promovat la rank-ul de Sublider de catre Director Walde. Sper sa ma descurc la fel de bine ca Subliderul anterior si sa facem o treaba excelenta impreuna!

Castigatorul Silent Of The Week pentru saptamana 21-27 Iulie 2014 este Pastaie.

Castigatorul Fastest Of The Week pentru saptamana 21-27 Iulie 2014 este Haron.

De asemenea, noul lider BlackList este TheEmperor. Noul Sublider inca nu s-a desemnat; Walde si TheEmperor se vor sfatui si vor alege unul.

Echipa de BlackList va fi creata pe loc de catre Lider/Sublider cand va fi nevoie.

Doar rank 4+(Special Agent) merge dupa BlackList, impreuna bineinteles cu liderul sau subliderul.

Submission of Contracts, Fastest of the week si Silent of the week au fost deschise.

Aveti timp sa postati incepand de astazi pana duminica, 10 August, ora 22:00.

Astazi, 26 August 2014, impreuna cu Walde si TheEmperor, am decis ca Radu va fi noul sublider la BlackList.

Felicitari !

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.