Jump to content

[Prezentare] - AndrewZEW


AndrewZEW
 Share

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: AndrewZEW.

  • Prenume: Andrei Alexandru.

Varsta: 17.

Locatia: Galati.

Ocupatie: Elev.

Jocul(rile) preferat(e): Far Cry 3, seria FIFA, San Andreas, GTA V si multe FPS-uri.

Hobby-urile tale: In general sporturile si de curand am inceput sa colectionez masinute de colectie.

Interese: Sa termin liceul, apoi facultatea si sper sa plec undeva prin Germania ca mecanic auto.

O descriere despre tine: Numele meu este Andrei, am 17 ani si sunt galatean. Sunt o fire sensibila, cam prostut cand vine vorba de fete, impulsiv, ma enervez greu dar imi trece repede, sunt amuzant si stiu sa-mi fac prieteni. Sunt o fire atletica, imi place sa fac sport; inot, baschet, fotbal, tenis de camp si de masa si alte sporturi care sa-mi preocupe timpul liber. Traiesc intr-un anturaj bine cladit, asa ca am multi prieteni pe care sa ma bazez. Timpul liber mi-l petrec cu familia sau cu prietenii afara. Am practicat fotbalul timp de 7 ani, dar din cauza unei accidentari urate am renuntat. Cred c-am spus tot ce-i de spus.. salut!

De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la @Aleksandr.

Alte precizari?: Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.