Jump to content

[MAYOR] - Imagini / Images


GF Vlad
 Share

Recommended Posts

Event Stunt - Panoul publicitar AMMU-NATION LS - Am marit premiul de la $25.000 la $50.000, nu a reusit nimeni sa ajunga.

Event Stunt - Paintball LS - Am marit premiul de la $25.000 la $45.000 + am adaugat timp, nu a reusit nimeni sa ajunga.

Event MIXT la restaurantul din Los Santos - premiul a fost $65.000 - Castigator: [uS]Deuce.

Event /w - 3 castigatori: Silviu[.] ($10.000), [AIM]Mezen.Salaawi ($10.000) si Roberto ($10.000) = Total: $30.000

Event Find&Kill - am fost 4 jucatori, pentru fiecare dintre noi se primea $20.000 (in total $80.000) in cazul in care cineva reusea sa ne omoare. Pe mine m-a omorat [F4L]Balon (a primit $20.000), Birdi a fost omorat de catre Bizzle (a primit $20.000) iar StanceWork (a primit $40.000) a reusit sa-i omoare pe [F4L]LosT8 si [LF]Vi0r3L.

 

Felicitari tuturor si multumim pentru participare!

 

http://imgur.com/a/4wt1i

 

 

Edited by F4L Andrei
Link to comment
Share on other sites

A mai trecut o zi in care am avut niste fericiti castigatori si anume:

- Event STUNT pe primarie, aproape de varf, am marit premiul pana la $80.000, nimeni nu a reusit sa ajunga.

- Event STUNT pe cladirea The Visage de langa CNN LV, premiul fiind $50.000 - Castigator A.Denis

- Event Q&A unde am avut 15 intrebari pentru care s-au dat $5.000 la fiecare raspuns corect = $75.000

 

De asemenea in aceasta dimineata am oferit si bani pentru licente jucatorilor cu level 1-9.

Fiti pe faza, vor mai urma multe evenimente!

http://imgur.com/a/H3EKu

 

*Sa-mi trimiteti un PM daca aveti nevoie de dovezi sau in cazul in care aveti nelamuriri. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Event /w - Castigatori:

Austin... - $10.000

ClaudiuT - $10.000

Colly - $10.000

 

Event duel Deagle 1 vs. 1 - Castigator:

''Dai cum dai din fund'', .KrOnOs. - $100.000

 

Event G la limuzina - Castigatori:

BestieMica.. - $15.000

[FYA]KraToS007 - $15.000

 

Event STUNT - Castigator:

Lalu - $15.000

 

Event STUNT - $50.000 premiul, nu am avut castigator.

 

Event FIGHT 1 vs.1 - Castigator:

''Dai cum dai din fund'' .KrOnOs. - $100.000

 

De asemenea WaeL_BelhaJ si [LF]Vi0r3l au primit fiecare cate $50.000 pentru sustinerea in diferite evenimente. Le multumesc!

 

Total: $375.000

 

http://imgur.com/a/2TOi2

Edited by F4L Andrei
Link to comment
Share on other sites

Event DRIFT KING, premiul $200.000: - Castigator [HG]BvD_Dorin

Event STUNT panou publicitar intersectie LV, premiul $50.000 - Castigator Bizzle

Event STUNT panou publicitar AMMU-NATION, premiul $30.000 - nu am avut castigator

Event duel M4 - premiul $100.000 pentru locul 1, $60.000 pentru locul 2 si $30.000 pentru locul 3 - Castigatori: Locul 1 - Nikolas.., locul 2 RazvyBest si locul 3 Sebis55[WT]

Event Par/Impar restaurant LS, premiul $115.000 - a fost event over deoarece nu ati ascultat

Event duel DEAGLE 1 vs. 1 - premiul $150.000 pentru locul 1, $110.000 pentru locul 2 si $90.000 pentru locul 3 - Castigatori: Locul 1 Nikolas.., locul 2 [LF]Alecsei si locul 3 [sJB]CENA_40STONE

Event Q&A - $10.000 pentru fiecare raspuns corect - Castigatori: [HG]BvD_Dorin x2, DooMasteR.[WT], [AIM]Destema x2, [AA]LeMoniX, ilyPanda x3, Seepti.

 

http://imgur.com/a/ZqiCn

 

*Nu mai postez aici, restul le tin in PC. Ne vedem in joc!

Mult succes la urmatoarele evenimente!

Edited by F4L Andrei
Link to comment
Share on other sites

Astazi am facut si ultimul event din cariera mea. Din 15 noiembrie nu am mai postat aici deoarece am considerat ca nu are rost, restul pozelor care le-am facut la evenimente le am in PC. Acum voi mai posta doar ultimul event care l-am facut in aceasta seara.

Evenimentul a fost Simon spune si am avut 3 castigatori:

1. [uV]MarcelM - $400.000

2. [HG]BvD_Dorin - Premier

3. AdrianBabilon - $100.000

Va felicit si le multumesc tuturor pentru participare!

 

Sarbatori fericite! Ne revedem pe 6 decembrie.

http://imgur.com/a/rIeXQ

Link to comment
Share on other sites

Event : LMS - No weapons , fists only / Fara arme doar pumni

Locatie /Location : SF Restaurant /findbiz 136

Date and Hour : 21.01.2016 20:00 GTM +2

Premiu / Prize : 1 vehicle slot + 77 fireworks + 50.000 $

Mentions : Vote cowS for mayor in February 2016

Pictures : click here

Winner: L33T - his profile is here

Edited by AlBundy
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

O excursie impreuna cu jucatorii serverului RPG.B-ZONE.RO si Primarul serverului B-Zone :D 

Multumim tuturor pentru participare ❤️ 

 

pvdVRVa.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acord financiar tuturor jucatorilor prezenti in biroul Primarului (5.000$ de caciula)

Multumesc tuturor Departamentelor pentru prezenta si ajutor + echipei News Reporters pentru poze 

aXYcwow.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.