Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[MAYOR] - Imagini / Images


GF Vlad
 Share

Recommended Posts

Bravo ai un OS stai jos, 1 post, care te oftici ca nu ai luat primaria? Si ca sa fiu on topic ... imagini...

 

Poza mea de la aplicatia la primarie .... 2053 ore jucate ...

FxQx2f8.png

 

 

Si poza de astazi ...2143 7 zile ... 90 de ore ... fa tu un calcul.

ZEWEUgv.png

 

 

Si nu editate si sterse ... nici nu trebuia sa ma obosesc sa raspund, dar n-aveti decat sa plangeti. Sa numai vorbim si de banii cheltuiti si nervii pe care mii fac playeri ca tine care nu stiti altceva decat sa barfiti si sa denigrati pe altii care incearca sa faca totul cat mai bine sa fie toata lumea multumita. Probabil aveti asteptari sa primiti bani degeaba si milioane... mai munciti, cum am muncit multi din noi care acum am ajuns un picut mai sus dar care (vorbesc in numele meu si a majoratatii prietenilor pe care ii am) nu am uitat cum e sa fii la inceput. Si in ciuda unora ca tine (prea putini) nu ma voi opri aici, am o mare satisfactie care intrece orice neplacere si bariera as intalni, o sustinere prea mare din partea multora, o parte care ma asteptam, dar mai ales o parte care nu m-as fi asteptat niciodata, asta inseamna ca fac o treaba bunicica si marea satisfactie a mea este ca incet incet imi ating scopul, acela de a vedea tot mai mult playeri jucand si participand impreuna la activitati indiferent de clan, factiune, gang etc.

 

Ps aici nu e topic de reclamatii daca ai ceva de spus in legatura cu "inactivitatea" mea vorbeste cu adminii.

Edited by GF Lauraa
Link to comment
Share on other sites

Astâzi PRIMĂRIA RPG1 a decis ca timp de o oră să elibereze toţi playerii aflaţi în jail în jurul orelor 13:00 - 14:00 pe gratis!

Toţi playerii aflaţi în acel moment în JAIL primeau [/free] cu 5.000$ şi apoi [/pay] cu cei 5.000$ înapoi.

Mai jos aveţi un album cu imagini, nu am apucat să fac chiar la toţi cei care au fost eliberaţi.

Click.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

O parte din evenimentele organizate in ultimele 24 de ore.

Par/Impar | Castigator: alex_boss3456 - $100.000, [CIA]RaReSx primind si el $25.000 desi nu merita, mai multa atentie pe viitor te rog.

Simon spune | Castigator: PaNNiK - $50.000

mR.SeBi - $10.000 pentru ca a terminat quest-ul al treilea dupa anuntul meu

[sJB]A.Denis - $10.000 (G la limuzina prin Los Santos)

fumusica - $10.000 (G la limuzina prin Los Santos)

BogDaN27 - $10.000 (G la limuzina prin Los Santos)

 

Va multumesc pentru participare!

 

http://imgur.com/a/A1cUG

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.