Jump to content

Romeo Fantastik Return - And dead


stefanless
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Romeo Fantastik Return - And dead

Gen:Parodie

Durată:1:48

Data lansării:Azi

Scurtă prezentare: :)) Romeo Fantastik canta noua lui melodie , iar un membru nervos .. watch

 

 

 

 

@ Al doilea meu movie ... deci stiu ca e cam prost sincronizat etc.. :D da am incercat

Link to comment
Share on other sites

Wow ce film .... Chiar aiurea , scz ca iti zic , mai mult dureaza filmu pana iese ala din masina si intra in HQ :))

 

Nota mea pentru acest Film : 4 cu indulgenta (poate alte filme vor iesi mai bune , iti zic sincer , nu mi-a placut ) :(

Link to comment
Share on other sites

Cu filmele de genu asta faci de ras comunitatea b-zone , sincer iti spun :).

Vad ca mai multi incepeti sa faceti filme.. si faceti din ce vedeti la televizor...panarama,barfe,romeo fantastic,fernando de la caransebes...mai ai de lucrat unde sunt roxy manelista si magda ciumac? :-J ... ma rog.

Link to comment
Share on other sites

divertisment ieftin, prosteala si manele ..... -_-'

 

 

imi mentin parerea si aici in plus, omorat la nimereala, acum serios gandeste si tu cum ti se pare filmul tau

 

deci

 

nu inteleg ce legatura are Evanescante - Bring Me To Life (melodia) cu idiotul ala de romeo fantastic sa ti-o imping,

 

aia vin cu o masina coboara urca sus in hq acolo danseaza si vine unu pe la spate si ii omoara, acum cum ti se pare ca e filmul tau ?

 

fara suparare dar oricum urasc orice clip cu manele si manelisti :| in schimb ador un film dupa youtube numit un boxor vs 2 manelisti >:)

Link to comment
Share on other sites

superb filmu =)) 1 min ii ia lu ala sa iasa din limuzina si sa intre in hq :)))

 

nota 3 :))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.