Jump to content

Mega Meeting B-Zone


GF Lauraa

Recommended Posts

Salutare dragi jucatori ai B-Zone

Impreuna cu cativa jucatori de pe server am placerea de a va invita sa luati parte la Mega Meeting B-Zone 2013, unde avem ocazia sa ne intalnim, sa ne cunoastem, sa discutam despre server, sa punem tara la cale dar mai ales sa ne distram impreuna asa cum facem zi de zi pe server, de ce nu si in realitate? la scara Mega.

 

Inca nu am stabilit o data fixa, ma gandesc sa fie undeva intre craciun si revelion si sa fie in Bucuresti, desigur vom putea discuta aici in acest topic despre detaliile desfasurarii, locatie si data precum si activitatile pe care le vom avea la acest meeting si vom stabili impreuna, cei care vor participa.

 

Cei care doresc sa participe sunt rugati sa posteze in acest topic dupa urmatorul model :

 

Doresc sa particip

 

Nick:

Level:

Oras:

Varsta:

Id mess si/sau facebook:

Propunere(daca ai una):

 

De asemenea si cei care nu doresc sa participe isi pot spune parerea despre acest meeting dupa urmatorul model:

 

Nu doresc sa particip

 

Nick:

Level:

De ce nu ai participa?

Propuneri pe viitor:

 

 

Pentru ca intalnirea sa decurga cat mai bine, dintre cei care posteaza ca si participanti vor fi selectati doar cei cu un comportament adecvat . Dupa stabilirea locatiei fixe si a datei li se va comunica celor selectati prin PM.

 

Am incredere ca impreuna cu membrii seriosi care stiu sa se distreze si sunt sociabili vom face din acest meeting B-Zone un succes si vom continua pe viitor si cu altele din ce in ce mai reusite.

 

Bafta tutoror si Sarbatori Fericite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: macabru

Level: 58

Oras: Bucuresti

Varsta: 16 anisori

Id mess si/sau facebook: B_rabbit37@yahoo.com | Facebook'ul nu il pun pe forum pentru ca or sa se gaseasca toti mhmm... sa imi dea cereri pe FB, il dau la meeting, celor care vin.

Propunere(daca ai una): Inca nu, poate revin cu un edit.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kip


Level: 64


Oras: Bucuresti


Varsta: 20


Id mess si/sau facebook: facebook.com/catalin.ionut.paun


Propunere(daca ai una): Dacă faci meeting fă-l pentru toată lumea şi nu face o selecţie, toată lumea este bine venită... ce poate face la meeting? spam? :)) nici s0beit nu poate să bage... deci cu toţii sunt bine veniţi şi nu este nevoie de selecţie. Afară este frig, ar fi indicat să mergem undeva unde există acoperiş :)) într-un mall, la biliard/film/suc.


Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa fac si eu unul de fotbal...dar partea proasta este ca "nu mai sunt aceiasi oamenii" inainte te rugai sa se faca un meeting ca sa poti participa si tu...acum bate vantul.

Mergeam la fotbal cate 5 echipe...Croco/Kip/Nocerino/Rav3n/SpriTes/Nestea/BeBe/Cyreasa/Bozaru/Zumaras :) era viata inainte, alte caractere acum daca e sa vi stai pe acolo degeaba ca sigur o vor da la intors in ultima clipa.

Daca se tine eu ma bag :) PS: Sa il aduceti pe Kers la meeting <3 .

Din cauza ca se "accepta" prostia unora multa lume a plecat, s'au lasat... Inainte te jucai de drag cu tovarasii nici nu ma trezeam bine si dadeam drumul la calculator...non-stop pe samp...acum update-uri in stil "financiar" hack-uri / turf-uri / dealershop orice civil are infernus/nrg+ bullet. Sper sa ne strangem...sa mai facem si noi ceva gen " OLD "

Link to comment
Share on other sites

Da, sa fie cum zice Kip, everyone's invited !! Cu siguranta nu va fi in aer liber sa nu degeram:)

@Bogdan phR - cam ai dreptate dar nu prea avem ce face, nu avem nici o putere in a schimba serverul, din ce in ce mai multi playeri se retrag sau merg in alte parti, alegerea lor... dar cei care ramanem eu zic ca ne putem organiza in asa fel incat sa ne fie bine.

 

Ps : Cei care participa va rog cand sunteti online si aveti timp folositi /ad Sunteti invitati cu totii la Mega Meeting B-Zone, detalii pe forum la General Discussions.

Link to comment
Share on other sites

Am facut un mini meeting in bucuresti deja, dar avand in vedere ca au fost sarbatorile si mai toata lumea a fost ocupata , ati fost plecati in vancate si etc am hotarat sa incercam sa facem meeting-ul dupa 01.01.2014 .



Acum rog pe cei interesati sa promoveze intalnirea prin /ad si sa ramana data de 05.01.2014.



Locatia va fi Bucuresti Piata Unirii.


Link to comment
Share on other sites

Nick : Freeq

Level : 10

Oras : Bucuresti

Varsta : 15

Id mess si/sau facebook : Catalin.dance41@yahoo.com

Propunere(daca ai una) : Oriunde in Bucuresti, de preferat MALL sau parcuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick:sPiaK12


Level:14


Oras:Bucuresti


Varsta: 12


Id mess si/sau facebook: mr.spiak13@yahoo.com FB : Housen Usama


Propunere(daca ai una): Nu --- In sector 2 in Piata obor sa facem


Link to comment
Share on other sites

Nick: CemiL


Level: 33


Oras: Bucuresti / Baneasa


Varsta: 22


Id mess si/sau facebook: stillcccp


Propunere(daca ai una): Dau un rand de vodca celor peste 20 de ani.


Link to comment
Share on other sites

Nick: [MS]InSaNe


Level: 43


Oras: Calarasi


Varsta: 22


Y!M si/sau Facebook:


Propunere (daca ai una):



Retrag, am alte planuri pe Duminica si chiar nu pot ajunge.


Imi pare rau, va doresc distractie placuta!


Link to comment
Share on other sites

Toti participantii sunt rugati sa imi dea un PM cu numarul de telefon , va voi contacta pe toti duminica dimineata. (ma rog nu foarte dimineata fara griji:)) )

Laura maine la ora 12 astept telefonu tau :)))), sper sa fim peste 30+ ca in vremurile bune!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.