Jump to content

Event Breaks-Motto-Cross


Giuliano
 Share

Recommended Posts

Acest event nu este unul oarecare, este un event la care pot participa si playeri de lvl 1 care stiu sa mearga cu motorul , eventul este de genurile : Stunt ; Driving ; Race [ o sa va explic ]

 

Eventul consta in a ne strange toti in fata la HQ Barzini ; vis-a-vis Otto's Cars ; Fost HQ Corleone.

De acolo vom merge pana pe Bayside pentru a face o race , finalistii vor merge mai departe si va voi pune eu sa faceti niste stunturi [ PE GRUPE ], la fel si aici finalistii vor merge mai departe.La urmatoarea runda va voi pune sa mergeti pe o linie dreapta fara curbe fara nimic pentru a va testa echilibrul.

Puteti participa cu orice fel de motor [ Freeway(Nu este prea indicat) ; FCR ; BF ; NRG(Cel mai indicat) ; Scooter(Nu este indicat) ; Si acel motor mai de tarani asa :D .. ]

Daca nu suntem peste 20inscrierile vor continua pana vom ajunge la 20 si chiar peste.

Voi avea nevoie de cativa admini pentru a supraveghea eventul , ii voi contacta eu

Nu aveti voie sa faceti DM astfel descalificat pe loc / adminul va va da kick [ Deranjare event ]

In timpul cursei RACE adica cea de pe Bayside va puteti pune 2 pe motor si celalalt sa traga in roti (NUMAI LA RACE)

As vrea si un cameraman sa filmeze deoarece acest event o sa fie super cand vom fii toti pe motor

 

Inscrieri event:
Nick:
Factiune:
Level:

 

Sprijin premiu:
Nick:
Factiune:
Level:
Cat ofer:

 

Inscriere Cameraman:
Nick:
Factiune:
Level:
Experienta:

 

DATA:15 Ianuarie

ORA:19:30

PREMIU:Va fii spus dupa ce se vor termina si fondurile pentru premiu.

 

 

Daca nu suntem peste 20 se prelungeste data

Link to comment
Share on other sites

Inscrieri event

Nick: ReD

Factiune: Cuneo Family

Level: 14

Link to comment
Share on other sites

Inscrieri event:

Nick: kidotel

Factiune: cuneo

Level: 13

 

 

Sprijin premiu:

Nick: kidotel

Factiune: cuneo

Level: 13

Cat ofer: 200k

Link to comment
Share on other sites

Copiati si inscrieri event , sprijin premiu , cameraman , sa stiu si eu ca poate nu observ, am uitat la motoare sa mentionez ca si Sanchez este acceptat, dar nu cel invizibil de la airport sf.

Link to comment
Share on other sites

Inscriere Cameraman:

Nick: [x]_fLaviuS_[x]

Factiune: Cuneo

Level: 19

Experienta: sunt printre incepatori..incerc sa filmez .

 

Sprijin premiu:

Nick: [x]_fLaviuS_[x]

Factiune: Cuneo

Level: 19

Cat ofer: 100.000$

Link to comment
Share on other sites

15 Ianuarie

 

Event account - 950.000$ Rayquaza e nab si nu stie cifrele care e 100k si 1mil , el zice ca mi-a dat un mil si mi-a dat 100k .. :-J trebuia sa dea 200k da lasa-l nu stie , newbie. Dumnezeu stie cum a facut level [ /sleep ]

Link to comment
Share on other sites

kidotel - payed

 

DABEA DOUA PAGINI ? EU VREAU PESTE 5 !

SUNTEM 160 DEGEABA PE SERVER ?

HAIDETI CA EU IMI NOTEZ PE O FOAIE CEI INSCRISI SI LA INTRARE DACA INTRA UNU FARA POST , DIRECT KICK IA !!!

SA NU VA PRIND ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.