Jump to content

Discutii World of Tanks


Nicolas
 Share

Recommended Posts

On 11/19/2017 at 3:45 PM, RW TOTENKOPF said:

E mort de ceva vreme oricum.

E mort pentru ca jucatorii nu-si mai dau interesul de a intra intr-un clan, ei vor bani & gold ca sa intre intr-un clan nu vor sa intre de dragul de a se distra si a se juca, nu mai e ce era odata jocul asta, de ceva vreme ma joc Armored Warfare, la fel ca World Of Tanks, e mai ok acolo, nu sunt codati si nici nu prea dai de idioti si ipocriti. Se fac si mai rapid banii aici la fel si experienta, totul e altfel.

Edited by RW NonSt0p3R
Link to comment
Share on other sites

On 23.11.2017 at 0:58 PM, RW NonSt0p3R said:

E mort pentru ca jucatorii nu-si mai dau interesul de a intra intr-un clan, ei vor bani & gold ca sa intre intr-un clan nu vor sa intre de dragul de a se distra si a se juca, nu mai e ce era odata jocul asta, de ceva vreme ma joc Armored Warfare, la fel ca World Of Tanks, e mai ok acolo, nu sunt codati si nici nu prea dai de idioti si ipocriti. Se fac si mai rapid banii aici la fel si experienta, totul e altfel.

Wargaming a inceput sa aduca numai chestii bune in World of Tanks, mai ales cu graficile HD implementate pe harti. Sunt sigur ca vor imbunatati jocul peste timp, insa cu idiotii de care dai in echipe n-ai ce sa le faci

Edited by gothboiclique
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gothboiclique said:

Wargaming a inceput sa aduca numai chestii bune in World of Tanks, mai ales cu graficile HD implementate pe harti. Sunt sigur ca vor imbunatati jocul peste timp, insa cu idiotii de care dai in echipe n-ai ce sa le faci

Da, imi place cam totul ce au facut pana acum cu jocul, foarte frumos din partea lor, dar nu din cauza lor se lasa jucatorii se lasa din cauza idiotilor de jucatori care sunt pe server, care trag in tine fara motiv, merg rambo si etc.

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2018 at 12:04 PM, RW NonSt0p3R said:

Ce mai faceti dragi colegi? Ce ati castigat la cutiute?

Noroc. Am facut de tier VII decoratiunile din cutii normale, iar de Revelion cred, am primit un large box din care am luat si un E25. Ce parere ai? E Bine? Cum ti se pare tancul?

Tu ce ai luat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.