Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Discutii World of Tanks


Nicolas
 Share

Recommended Posts

@@F4L dookie, Bobo detine clanul dar eu ma ocup de organizarea lui. Am vorbit cu Bobo si daca gasim baieti o sa ne implicam si in clan wars. Am vorbit cu cei care s-au apucat acum si au spus ca vor sa se tina serios.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare ...cum faceti banii normail...am XP sa iau Vk 45.02 B (tier 9) dar nu am bani sa-l cumpar...


Știe cineva cum pot avea ținta aia?

 

E un mod....incerca j1mb0's crosshair mode cam acelasi lucru

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pacat, sa:mp oricand se poate inchide, WoT, nu prea vad eu asta.

 

Ai dreptate, Rege.

 

Neata tuturor! Mi-am achizitionat aseara KV-1S, este un tanc foarte bun pentru mine. Acum ma chinui cu XP pentru IS. :)

Toate la timpul lor. Va astept la un pluton, am tier IV-VI.

Link to comment
Share on other sites

@, Tier 8 de pe ramura de Td-uri americane este T28 Prototype. Este un tanc bun, cu armura frontala puternica si un tun cu penetrare si damage bune. In cw as vrea sa abordam o tactica mai ofensiva si sa ne facem tancuri heavy, pentru ca Td-urile nu prea au mobilitate.

 

@, E frumos tare cu Kv-1s-ul. A fost cel mai tare tanc pentru mine, in schimb la Is pana iei tunul ala bun o sa arunci Pc-ul pe geam :)).

 

Ca veni vorba de tancuri premium, TheEmperor si-a cumparat un Lowe si face profit pe o batalie cu 1k damage de 50k. Profit pur.

 

 

Vreau sa va felicit pe cei care chiar ati jucat serios si in momentul de fata aveti tancuri de tier 6-7. Sper sa ramaneti alaturi de noi si pe viitor si sa facem o treaba buna. Spor la joc tanchisti ;).

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor.

 

Daca vreti o alta ramura decat cea cu IS-7,incercati cea cu e-100 sau cu Objectiv-urile nu va duceti pe Japonia ca e slaba,parerea mea.

 

Azi am inceput bine,7 killuri cu KV-1s :) [imgur](http://i.imgur.com/z75RedW.jpg)

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.