Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

World of Tanks - Support


Nicolas
 Share

Recommended Posts

Nu numai el poate aparea cu albastru. Cei cu albastru sunt "tradatori"(au tras in coechipieri).

PS: CTRL + TAB ca sa fie chestiile alea mai mici..un sfat doar

cei albastri pot fi omorati fara penalizari dar nu se recomanda acest lucru decat daca continua sa atace aliati, chiar si un tradator poate fi folositor sa faca dmg sau sa incaseze cateva proiectile...

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am o problema legata de World Of Tanks: Cand intru in joc, ma conectez imi apare un anunt :

Low Game Performance

Current game settings cause low game performance. Do you

want to set graphics quality lower?

| Yes | | No |

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ok.. Da, le setez. Bam ! Ma scoate din joc.. Dupa nici o secunda de cand s-a deschis jocul si a aparut asta ^, iese din joc..

Kit ca apuc sa dau Yes sau No sau nimic, ma scoate... Ce pot sa fac?

De la Update 9.10 cred ca e problema.. Am intrat imediat dupa update in joc, m-a lasat, am dat o lupta dar se vedea foarte foarte naspa, si am zis sa setez optiunile la medium, le-am setat si de atunci mi-se intampla ce am scris mai sus.. Sper sa ma puteti ajuta.

Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.