Jump to content
Sherew

Discutii CSGO.B-ZONE.RO

Recommended Posts

@ - sm_kick "you dont have access to it"

@, u give me a wrong id steam...

@ Mesaj catre adminii serverului: nu sunteti admini degeaba, intrati pe server, chemati-va prietenii si jucati pe server + vreau activitate si pe forum, vreau sa vad ca raspundeti in cererile de admin, vreau sa va vad parerea pro/contra.

Edited by EC Sherew

Bă Sherew, am jucat un competitiv cu Korn, aveam 2 boţii în echipă şi am termina cu 12-3 pentru noi.

#Şi am pierdut frate cu 14-16 :)), faceam spume frate.

Mai trebuie sa castig 4 competitive sa iau si eu silver <3.

@@SPLA T - I had 200+ competitive matches won! but then my steam got hacked :|

Salutare!

Am si eu o intrebare: Cine face avatarele cu CS:GO? Daca este cineva de pe aici, si are amabilitatea sa-mi faca si mie unul cu Zer0ooo, exact cum aveti si voi (unii dintre voi), dau +. Multumesc anticipat!

Salut, ce faceți??? Eu sunt cam nervos pt ca duminica mi-a scăzut gradul la Gold Nova 1. :(((((

Serverul mi se pare foarte clumea .

O întrebare voi stati pe TS sau Skype ??

Edited by South Edward Nisan

@@SPLA T,

Sa stii ca daca castigi primele 10 meciuri si iesi mereu primul cu un scor mare poti primi si 2 ak47 sau poate grad mai mare. Eu trebuie sa-mi recuperez stelua mea :(( ca acuma am abia Gold Nova 1 dar am jucat cu niste prieteni care aveau numai 3-4 stele sau ak cu 2 stele mici in laterale....... . Am adus azi 2 playeri pe server si o sa mai aduc am vb cu ei si o sa mai intre ;).

@, da stam pe skype la competitive. :)

@, da stam pe skype la competitive. :)

Aham se pare ca TS-lu de la b-zone e cam degeaba :)))

Apropo cine are dubluri la schinuri?? Ca as vrea si eu câteva daca aveți :D

Deci e al 2 lea competitiv care conducem prima rundă 11-4 şi luăm bataie (X(X http://i.imgur.com/WNksNop.png

N-am ce să zic decât că eşti un prost, am pierdut 2 meciuri cu tine nabule, nu sunt eu FEARLLESSZEW., eu am FEARLLESSZEW. @CSGO.B-ZONE.RO şi am altă poză

#Korn aia e sora ta din avatarţul meu, pentru că nu vrei să îmi spui caţi ani are.

Edited by TLG FearLLeSS

Hai noapte buna baieti! Ne auzim maine la un Competitiv! Mult noroc la drop :)) azi mi-a picat un esport winter case, ma simt mai bogat cu 50 de centi. :))

Hai noapte buna baieti! Ne auzim maine la un Competitiv! Mult noroc la drop :)) azi mi-a picat un esport winter case, ma simt mai bogat cu 50 de centi. :))

=)) am avut multe cutii si eu dalea da nu le deschid si imi da un prieten skinuria schimb pe ele : D

Da tu ce grad ai ??

=)) am avut multe cutii si eu dalea da nu le deschid si imi da un prieten skinuria schimb pe ele : D

Da tu ce grad ai ??

Cred ca tu ii dai cutia aia de 50 de centi pe un skin e 0.03 centi :)) nu cred ca faci afaceri bune.

Grad am Gold Nova 1...

Cred ca tu ii dai cutia aia de 50 de centi pe un skin e 0.03 centi :)) nu cred ca faci afaceri bune.

Grad am Gold Nova 1...

Stai putin, eu nu deschid cutiile ni vreau sa bag bani in ele.....

As face un mix si eu astăzi dar nu pot ca mâine dau lucrare la geografie si am de învățat mult. :((( facem vineri seara un meci.

Salut.

Ce faceti?

# Jucam un competitiv pana pleci la liceu?

@, in 10-20 min plec, jucam diseara, pana una alta mai intra si tu pe csgo.b-zone.ro mai cheama lume... chestii de genu. :-?

Intru pe server sa ma obisnuiesc cu boti :)), ca sa joc bine la competitiv :))

@,

=))

@,

Am si eu o curiozitate, de ce pe unele servere pica cutii in prostie iar pe unele greu?

@, depinde de cati playeri sunt pe server si de noroc... daca sunt multi playeri pe server pica mai multe iti dai seama... daca sunt mai multi boti decat playeri iti dai seama ca sunt sanse sa nu pice nimic.

Hai noroc acum am ajuns acasa. Ne auzim diseara la niste competitive / server. Plec la meditatii in 20 minute X_X.

@@SPLA T,

Bafta si eu am maine.

@,

O sa primesc si eu pe forum dala ca tine CSGO-Team ?? :D:P