Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

tremor games joci aduni puncte si castigi jocuri steam


GF GalaxxY
 Share

Recommended Posts

Salut! Astazi va voi prezezenta un nou site care plateste (in jocuri de steam) daca va jucati jocuri flash. Pur si simplu va jucati 1 joc si voi aveti niste misiuni de facut. De ex: Zombie killer, pt achivmentu de Easy primiti 5 coins(care le folositi pentru a va cumpara jocurile) si 5 points(care va ajuta sa faceti rank). Puteti castiga coinuri jucandu-va, completand diferite oferte(install app pe FB, instalati un program). Sunt adaugate noi jocuri saptamanal, si plateste sigur. Am luat vreo 2 jocuri de la ei.

 

Va astept cu orice intrebare legata de site.
Poti primi Tremor Coins daca vizualizezi un videou sau te joci un joc pe facebook.
- Poti da in schimbul tremor coins un joc de pe steam si primesti juma de tremor coins cat e la ei in shop

 

Link to comment
Share on other sites

M-am inregistrat si intampin aceeasi problema ca si Redbull.

Ideea site-ului imi place, insa daca as gasi o metoda prin care sa remediez problema...

daca poti sa pui o poza sa vad are este treaba

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce se intimpla cu conturile noi la mine il am mai demult si merge

Jocul e blocat in toata Romania si Republica Moldova, singura metoda e sa faci surveyuri sa primesti coins sau sa aduci referrali, deci nu mai mintii ca tie iti merge doar ca sa faci referral.

Link to comment
Share on other sites

Jocul e blocat in toata Romania si Republica Moldova, singura metoda e sa faci surveyuri sa primesti coins sau sa aduci referrali, deci nu mai mintii ca tie iti merge doar ca sa faci referral.

imi cer scuze acuma am vazut ca e blocata romania si nu am stiut.,si nu este la toti blocat aceia care au apucat sa isi faca cont inainte sa se blocheze romania le mai merg.Deci nu ma mai fa mincinos am contul de 2 ani de zile se vede intr-o poza cati referali am daca era sa umblu dupa referal aveam peste suta,Nestind ca este blocata Romania am zis sa ajut useri care vor sa castige jocuri steam.uite aici dovada ca contul este functional: http://postimg.org/image/y7200i2mv/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.