Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu]Alpha287


Alpha287
 Share

Recommended Posts

Din cauza faptului ca topicul meu vechi a fost sters din greselea (sper), am fost nevoit sa imi postez din nou lucrarile. Acestea sunt doar o parte. Restul au fost pierdute.

 

AVATARE

 

tBAilUr.png1chSCUz.pngiFKHi8p.jpgC1am6Az.pngPNBtXrN.jpgWMdMhZJ.jpgd78eg8U.jpgVIyyH9m.jpgonsll3Z.png7vNDaMs.jpg2cGjSYo.jpgJfKL42w.jpg1e6cEwp.jpgl5mA1wp.jpgsYZGQ63.jpgQUYz8X3.jpg3brVtCC.jpg9c15473.jpgeLT8dea.jpg9ZB1q6k.jpgHyzBHeI.jpgqlDBuvx.jpgJQemJda.pngYqXFOng.pngHhIt6Iu.jpg9nGePoS.jpg1EAahS0.jpgjC13m2b.pngav0Xf3l.pngkKTi2wI.pngvHGn0hj.pngL9qzbZF.png72whdL2.jpgiwXuFy8.jpgSphPULq.jpgtZ6XB7k.jpgITB2vXC.jpg3zrcc8J.pngn8Erb8N.pngeOhHYLL.pngoLeDXkI.jpgwTFIJcd.pngknkBKTh.pngCeUp5Dv.pngCTnEdPR.pngyzjt46B.pnghRa81NU.pngfHVZ1tl.pngeSI9Sn7.jpgG8AU73Y.png27NmPLM.png

 

____________________________________________________________

 

 

SEMNATURI

 

gGMfXyZ.jpgkg3ST7Y.jpgKxKpCno.pngfnT3kdW.jpgE0moQPJ.jpg1w20pkE.jpg6aRaDKd.jpgRP8cgC8.jpg0ur0jnc.jpga3UmNqO.jpg4xbk6su.jpg2qlofny.jpg43eX7SW.jpg5XinYEt.jpgGjFppXB.jpgZcdyMTx.jpgRANBhJE.jpgejlmIoS.jpgTsJs9ZC.jpgbvbvbC3.pngupSROkO.jpgyTCqnfa.jpg3D362U5.jpgSpXS8UO.jpgkt04f57.png

 

____________________________________________________________

 

 

LARGE PIECE

 

ZprTQHi.jpg9zZeYAb.jpg9wsFeRJ.jpgzwMmhll.jpgL0GyKqY.jpgVsVpSFn.jpg7dxjYXB.jpgrkNHorE.jpgWfMlHlM.jpgqyfv7z3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sunt onorat, primul care raspunde! Ai niste creatii foarte frumoase, foarte bine lucrate, imi pare rau de vechiul tau portofoliu! Dar oricum creatii minunate, se vede ca le faci cu placere, si cu pasiune! Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Toate lucrarile sunt extraordinare. Inainte lucrai in photoshop, si faceai lucrari extraordinare(sa inteleg ca te-ai reapucat). Eu cred ca am de invatat de la tine in Photoshop.

yzjt46B.pngAceasta creatie este foarte frumoasa. Culoarea rosie sa inteleg ca este data de Brush? Ca restul nu am idee:)) e foarte frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Culoarea rosie sa inteleg ca este data de Brush? Ca restul nu am idee:)) e foarte frumoasa.

Restul despre care vorbesti este doar un gradient alb-negru si niste selective color, brightness and contrast si niste photo filters pentru a scoate mai mult negru in evidenta, iar pe margini putin brush pentru a intuneca si cam atat.

Link to comment
Share on other sites

Restul despre care vorbesti este doar un gradient alb-negru si niste selective color, brightness and contrast si niste photo filters pentru a scoate mai mult negru in evidenta, iar pe margini putin brush pentru a intuneca si cam atat.

Noroc, sunt foarte frumoase, pot imprumuta un avatar?

Link to comment
Share on other sites

Ai niște lucrări excepționale, după părerea mea ar trebuii să dai drumul la un site unde să înveții newbie ca mine cu ce se mănâncă PS-ul, eu mi-am cumpărat și carte și tot nu prea am habar. :))

Felicitări încă odată.

Link to comment
Share on other sites

Ai niște lucrări excepționale, după părerea mea ar trebuii să dai drumul la un site unde să înveții newbie ca mine cu ce se mănâncă PS-ul, eu mi-am cumpărat și carte și tot nu prea am habar. :))

Felicitări încă odată.

Exista sute de mii de website-uri/forumuri cu tutoriale. La ce folos inca unul?

Link to comment
Share on other sites

Cum le'ai facut pe astea?!?! Oricum e ok, si eu iti mai fur din ideei deci suntem chit,

Uuuu, m-ai prins :)). Nu aveam cum sa nu incerc sa fac la fel. E un fel de a ma testa. Sunt super oricum, bravo <3 Mi-a luat ceva timp la cea Hitman. Nu stiam ce efecte sa-i bag :))

Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim seriosi.. Sunt portofolii din 2009 care inca nu au fost strerse :-J Si s-au gandit sa il stearga tocmai pe al tau... Ti-am urmarit zi de zi vechiul portofoliu,si ma bucur ca ai revenit cu unul nou.

Link to comment
Share on other sites

Niste lucrari care usor pot devenii de invidiat. Felicitari!

**Off: Imi poti face si mie o fotografie care sa se lege putin de gangul El Loco Cartel si care are pe ea textul ,,Edutuu`` + o semnatura tot ceva de genul? Multumesc.

Edited by Edutuu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.