Jump to content

Masina preferata


Jodko

Recommended Posts

Am facut acest topic pentru a vedea care este masina preferata a jucatorilor de pe RPG1.

Cei care doresc sa o faca au mai jos un model dupa care sa posteze.

Va rog sa completati toate campurile cat mai serios.

 

Model

 

>Nick:

>Level:

>Masina preferata:

>Motiv:

 

 

Spor la postat!

 

 

 

>Nick: Jodko

>Level: 5

>Masina preferata: Yosemite

>Motiv: Mi se pare cea mai stabila masina, in locuri in care cu alte masini m-as fi rasturnat imediat, cu Yosemite am trecut fara probleme. Are si o viteza acceptabila, singurul inconvenient fiind numarul de locuri disponibile, doar 2.

Link to comment
Share on other sites

>Nick: Mitikq


>Level: 9


>Masina preferata: Sultan


>Motiv: Este o masina care prinde viteza rapid, este de 4 locuri ceea ce ajuta cand stai cu mai multi prieteni si se poate tuna frumos.


>Am/nu am aceasta masina: Nu am aceasta masina.

Link to comment
Share on other sites

>Nick: Dyablox


>Level: 17


>Masina preferata: Comet


>Motiv: Este frumoasa si cea mai rapida decapotabila. Dorinta mea este sa o am in garaj. Imi place cum arata si cum merge. Faptul ca are doar 2 locuri nu ma deranjeaza.


Link to comment
Share on other sites

>Nick:xVRT.


>Level:12


>Masina preferata:Blista Compact


>Motiv:Am avut multe masini pana acum , si nu ma refer la Hermes sau Tampa , ci la Premier , Club , Virgo , Esperanto , Buccaner , dintre care Blista mi se pare cea mai stabila si rezistenta de pana acum. Cea mai slaba masina , cu care pierd controlul imediat + franele de 2 bani este Landstalker .


Link to comment
Share on other sites

>Nick: [OJ]23Andrei


>Level: 44


>Masina preferata: Infernus


>Motiv: Optez pentru viteza si aceasta masina este cea mai rapida, in afara de Hotring care il achizionezi numai de pe clienti. Defectele ar fi caroseria care este coupe si faptul ca bubuie prea repede.


Link to comment
Share on other sites

>Nick: Nu am


>Level: Nu joc pe server


>Masina preferata: Bullet clar


>Motiv: Este o masina care pe langa ca este foarte rapida este si foarte stabila plus ca arata f bine.


>Am/nu am aceasta masina: -


Link to comment
Share on other sites

>Nick: Gallardo.


>Level: 6


>Masina preferata: Infernus.


>Motiv: Motorul toarce mai ceva ca un motan in calduri, e mortal. Are un aspect super, la viteza nu se compara cu nimic dar bubuie repede. Oricum sunetul creat de motorul la infernus, aspectul si viteza sunt de neegalat.

Link to comment
Share on other sites

>Nick:[pH]zEk0.

>Level:44 rp de 45

>Masina preferata:Rhino defapt e tank dar are roti deci e si masina.

>Motiv:Ajunge unde nimeni nu poate, nu bubuie usor si e stabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Freeq


Level : 17


Masina preferata : Infernus


Motiv : Primul motiv ar fi ca este cea mai rapida masina, iar al doilea, pentru ca detin aceasta masina.


Link to comment
Share on other sites

>Nick: Silent96


>Level: 29


>Masina preferata: Comet


>Motiv: E o masina stabila, rapida si nu necesita CP, nu prea ma deranjeaza ca are doar 2 locuri.


Link to comment
Share on other sites

>Nick: Xin


>Level: 5


>Masina preferata: Infernus


>Motiv: Este maşina preferată fiindcă are un handling bun, este cea mai rapidă maşină şi e foarte bună la drifturi.


Cu ea pot prinde pe oricine din urmă, iar singurul ei defect este că ia foc repede.


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.