Jump to content

Discutii generale


Evaldust
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, RW RedFish said:

@Blep usor numai sa nu faci spume la gura

@A z o G cmf frt und iti e avataru ala smec, nu ne bagam si noi la un mc ca am chef de minat 

=))

Ho ma ca glumeam.

 

Btw, ala de mai jos, Daniel. Ce-ai ma? Ce esti asa serios?

Edited by Blep
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RW RedFish said:

@Blep am vrut doar sa vad reactia, nu am intentii de scandal :)) 

@A z o G map 2 rosi

Nici eu frt.

Da-i lu Spuki 50k daca tot joci pe RPG2, ms.

E fratimeu mai mic si vrea sa-si ia si el o masina si eu n-am de unde. E greu.

Link to comment
Share on other sites

Salut!, Baieti am si eu o intrebare. Acum multi ani in urma jucam si eu pe acest srv de minecraft, m-ar interesa sa stiu daca mai am tot ce am creat atunci, daca mai pot recupera acele obiecte, lucruri, creatii etc... Am jucat foarte mult timp facusem multe chestii misto. Ms, astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, BoOoGdaN said:

Salut!, Baieti am si eu o intrebare. Acum multi ani in urma jucam si eu pe acest srv de minecraft, m-ar interesa sa stiu daca mai am tot ce am creat atunci, daca mai pot recupera acele obiecte, lucruri, creatii etc... Am jucat foarte mult timp facusem multe chestii misto. Ms, astept un raspuns.

 

Serverul este deschis de aproximativ 7 ani. Ultimele backup-uri pe care le am sunt de acum maxim 2 ani, daca ai jucat mai devreme de atat nu te pot ajuta, dar daca esti in perioada asta de timp, da-mi un mesaj pe discord.gg/rADmNx9, si discutam.

Link to comment
Share on other sites

Salut si tie. Va rog, inainte sa postati spam in aceasta categorie, cititi primul post din topic (https://forum.b-zone.ro/topic/190806-discutii-generale/), in caz ca nu sunteti familiari cu regulile.

 

 

"Aici se vor desfasura discutiile legate de server (discutii despre updates, informatii, intrebari).

Nu se permit postarile pentru +1, sau spamul de genul: "salut", "ce mai ziceti", "sal all" , jignirile, discriminarile, mistourile, glumele de prost gust, etc. Acest topic este pentru discutii prietenoase intre jucatorii de pe server, daca nu va intereseaza sau nu aveti tangente cu acesta, va rugam sa nu postati. Pentru nerespectarea regulilor de mai sus veti fi sanctionati prima data cu avertizare, apoi trecem la masuri mai drastice (Va dam report, iar daca problema persista primiti warn)."

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LocotenentFROG said:

Ba...ma enerveaza deja....e lag foarte mare pe serveru de mc...mai ales pe survival

Schimba PC-u' sau netu'. :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LocotenentFROG said:

Nu i chestia de pc..sau de net...sparg un bloc mi l da maine..

Da, stiu. Da' tre' sa ne aparam si noi cumva. Oricum, problema va fi rezolvata.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w1zZard ToV said:

Salut băieții! 

Doamne da sa iei si warn pentru posturile tale aiurea. Ti-am dat report, salut.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blep said:

Doamne da sa iei si warn pentru posturile tale aiurea. Ti-am dat report, salut.

Off ce frustrat ești frt aproape ca ma faci sa plâng dacă iau warn xDD... Btw ms pt încă un post

Edited by w1zZard ToV
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w1zZard ToV said:

Off ce frustrat ești frt aproape ca ma faci sa plâng dacă iau warn xDD... Btw ms pt încă un post

OOOOOOOOOOOOOOO... Esti de pe 1. :PogChamp:

Nu-s frustrat frt, da' e cam penibil.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blep said:

OOOOOOOOOOOOOOO... Esti de pe 1. :PogChamp:

Nu-s frustrat frt, da' e cam penibil.

Frt sunt aplicațiile on la helper pe 1 și îmi trb 200post și aveam 118 trebuie sa fac și eu post uri undeva ca dacă stau după evidentele pe care le postez și prezente o sa fac în jumătate de an! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w1zZard ToV said:

Frt sunt aplicațiile on la helper pe 1 și îmi trb 200post și aveam 118 trebuie sa fac și eu post uri undeva ca dacă stau după evidentele pe care le postez și prezente o sa fac în jumătate de an! 

Na ce trist de tine. Imi pare rau (nu chiar). 

tenor.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.